Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Weterynarz w Rypinie - kogo wybrać

weterynarz zwierzęta lekarz najlepszy porady

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kaj~

~Kaj~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 08:21:21

Witam. Potrzebuję dobrego weterynarza dla szczeniaczka Yorka. Nie chodzi o to, by był tani, zależy mi na kimś kto zna się na swojej pracy i ma podejście do zwierzaka. Będę wdzięczna za pomoc/poradę.

#2 ~Aa~

~Aa~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 10:25:11

Pani Natalia z Nowego Rynku. Olbrzynia wiedza i serce dla zwierzaczkow. Polecam

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 12:08:33

Ja polecam Panią Karolinę miała/ma zaklad na dłutka. Miła, empatyczna niesamowicie. Pieniądzem nie są ważniejsze od zwierzaka dla Niej.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 14:01:41

Polecam Panią Kozlowską

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 16:32:56

Kozlowska haha czy to lekarz czy dopiero uczy sie z internetu znajac zycie sama sie poleca

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 19:28:35

Kozlowska haha czy to lekarz czy dopiero uczy sie z internetu znajac zycie sama sie poleca

Nie zgadzam się. Polecam tą panią.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 20:10:35

Ja również polecam panią Kozłowską.Kilka tygodni temu bardzo pomogła mojemu pieskowi.Jestem jej bardzo wdzięczna.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 21:35:02

jak Karolina zamknela gabinet szybko rozgrzal temat weterynarzy w Rypinie pani K.. najlepiej by leczyla online....

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 05:29:24

Moja sunia kilka lat temu miała ropomacicze i pani K.przeprowadzila operacje podobno rutynowy zabieg.Niestety moja sunia zdechła w okropnych męczarniach na drugi dzień po zabiegu.Ja chyba bałabym się polecić ją jako dobrego weta ale pewnie się uprzedzilam do niej.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 14:41:37

jak Karolina zamknela gabinet szybko rozgrzal temat weterynarzy w Rypinie pani K.. najlepiej by leczyla online....

A Ty najlepiej lubisz obrażać przez Internet.
Jak to mówią "gwiazda w necie,piz*a w świecie"

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 15:49:53

Moja sunia kilka lat temu miała ropomacicze i pani K.przeprowadzila operacje podobno rutynowy zabieg.Niestety moja sunia zdechła w okropnych męczarniach na drugi dzień po zabiegu.Ja chyba bałabym się polecić ją jako dobrego weta ale pewnie się uprzedzilam do niej.

Nie mogę znieść widoku baby z psem, obrzydliwość.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 15:53:12

??

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 16:39:49

Pani K zalozyla temat bo nie ma ludzi nikt do niej nie chodzi i jeszcze jedno pani K praktyka czyni mistrza a nie internet

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 17:05:11

a co twój wpis ma do tego co ktoś tu napisal?

#15 ~Stefek~

~Stefek~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 18:19:12

100% MORDA MAFIOZY !!! A jest tam jeszcze takich mord w tej mafii POzPSL co niemiara. Trzeba to wszystko brać za mordę i zamykać NIE PATRZĄC CO KRZYCZY MAFIA BRUKSELSKA,bo oni nam wolności i godnego bytu NA PEWNO NIE ZAPEWNIĄ !!!

#16 ~Stefek~

~Stefek~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 18:19:59

100% MORDA MAFIOZY !!! A jest tam jeszcze takich mord w tej mafii POzPSL co niemiara. Trzeba to wszystko brać za mordę i zamykać NIE PATRZĄC CO KRZYCZY MAFIA BRUKSELSKA,bo oni nam wolności i godnego bytu NA PEWNO NIE ZAPEWNIĄ !!!

#17 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 23:44:26

nie wiem czy ta Pani nazywa się Kozłowska ale jeżeli mówimy o tej Pani z warszawskiej/łącznej to ODRADZAM! ta Pani dopiero się uczy, próbuje pokazać co to nie ona. robi z siebie wielką weterynarz a tak serio to chyba trochę powinna się douczyc. kupiłam rasowego szczeniaka i ta Pani popełniła aż 4 błędy dotyczące mojego psa w ciągu miesiąca. 1 zaszczepila psa przed skonczeniem 12 tygodnia bo stwierdziła ze już można, po niej się dowiedziałam że nie wolno! i pies był szczepiony jeszcze raz bo szczepionka była nie ważna. 2 pies miał infekcje uszu a ona kazała przemywac je woda utleniona która podraznia uszy i również nie wolno tego robić woda utleniona! 3 zakazala psowi dawać cokolwiek prócz suchej karmy która po 4 psa uczulila. wiedząc że pies ma alergię na kurczaka dała psu karme z kurczakiem! ŻENADA! w dodatku BARDZO NIEDELIKATNA. Pies piszczal z przerażenia gdy szarpala go za uszy! NIE POLECAM!!! Zmieniliśmy weterynarza na Panią Tomaszewska i ANIOŁ NIE KOBIETA. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 09:45:47

Ja mogę z czystym sercem polecić Panią Karolinę, od lat leczy mi zwierzaki. Od chomików, przez wiewiórki, koty aż do psów. Zna się na swoim fachu i robi wszystko żeby pomóc tym zwierzakom.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 10:13:09

dla tego byka niema weta

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 10:53:11

Bardzo zasmuciła mnie wiadomość, że pani Karolina zamknęła gabinet przy ul. Dłutka. Jak dla mnie był to lekarz w Rypinie, o rzetelnej wiedzy, niezwykłej empatii, współczuciu dla właścicieli swoich pupili. Leczyła mojego psa przez sześć lat, a w początkowej fazie po ciężkiej hipoglikemii wręcz przywróciła go do życia i była z nami aż do końca. Nie mogę się wypowiadać na temat innych weterynarzy, ponieważ nie miałam okazji korzystać z ich usług po prostu mój pies nie chorował. Pani Karolina to naprawdę lekarz z powołania i wielka szkoda, że odeszła do pobliskiej Brodnicy, ale z tego co mi wiadomo, to między innymi przez niefrasobliwość nadopiekuńczych właścicieli zwierząt zapadła ta decyzja.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: weterynarz, zwierzęta, lekarz, najlepszy, porady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych