Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele Tara/Radwan

ślub wesele dom weselny

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Panna Młoda~

~Panna Młoda~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 11:35:26

Drodzy nowożeńcy z Aleksandrowa i okolic,

chcielibyśmy wraz z narzeczonym pobrać się, a co za tym idzie, zorganizować wesele - niezbyt duże, ok. 40-50 osób. Nie chcemy jednocześnie wydawać dziesiątek tysięcy na to przyjęcie i o ile sale w Ciechocinku dysponują cennikiem i jesteśmy w stanie zrobić sobie jakiś kosztorys, o tyle co do aleksandrowskich sal - Tary i Willi Radwan - ciężko znaleźć jakieś informacje. Czy mógłby ktoś podzielić się swoim doświadczeniem co do cen, obsługi i jakości jedzenia? Docenimy każdą informację. Z góry dziękuję! :)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 14:08:01

chcielibyśmy wraz z narzeczonym pobrać się, a co za tym idzie, zorganizować wesele - niezbyt duże, ok. 40-50 osób. Nie chcemy jednocześnie wydawać dziesiątek tysięcy na to przyjęcie i o ile sale w Ciechocinku dysponują cennikiem i jesteśmy w stanie zrobić sobie jakiś kosztorys, o tyle co do aleksandrowskich sal - Tary i Willi Radwan - ciężko znaleźć jakieś informacje. Czy mógłby ktoś podzielić się swoim doświadczeniem co do cen, obsługi i jakości jedzenia? Docenimy każdą informację. Z góry dziękuję! :)

Lecieć do Las Vegas. Z wizami i biletami lotniczymi wyjdzie taniej. I bez ciotek ;)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 14:57:05

Czy wiadomo jak jest w tarze po remoncie?

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 15:44:03

Po co zakładasz post? Ploty Cię interesują? Udaj się z narzeczonym do Szefowej Tary/ Radwan to dowiesz się o szczegółach. Proste!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 15:59:39

Po co zakładasz post? Ploty Cię interesują? Udaj się z narzeczonym do Szefowej Tary/ Radwan to dowiesz się o szczegółach. Proste!

a po co jest to forum? Żeby sobie pogadać, poplotkować. po to zresztą i Ty tu jesteś, więc nie bądź taki zarozumiały.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 16:18:27

Polecam Radwan, mieliśmy wesele na 50 osób i było super. Jedna sala na stoły, druga na DJa i tańce. Jedzenie spoko, tort elegancki. Możliwość wyjścia na taras. Zaletą jest też to, że nie trzeba się,o dekorować. Wystarczy jakieś ozdoby na stoły np. kwiaty, zawieszki na alkohol i będzie ładnie. Fajnie organizują kącik na alkohole i na słodkie małe, kolorowe deserki. Po drugiej stronie park więc można też tam zapalać powietrza i zrobić dane zdjęcia.

#7 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 23:06:10

Nie polecam restauracji Radwan. Mieliśmy tam impreze i oszukali nas okropnie. Porcje jedzenia dla dzieci ze żłobka, masakra. Co innego ustaliliśmy i co innego było. Szefowa sie nawet nie pokazała w dniu imprezy. Kelnerki chodziły z tacami z jedzeniem wszędzie tylko nie na stół ! Naprawdę nie polecam. Dodam, że płaciliśmy nie mało. A że było lato więc domowilismy lody, oczywiście za dodatkową opłatą. W rezultacie wyszło tak, że jedni goście dostali lody z bitą śmietaną a inni sama bitą śmietanę. Wstyd.

#8 ~Bbb~

~Bbb~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 07:02:24

A ja przeciwnie do ostatniego wpisu polecam Radwana, też miałam imprezę i było wszystko ok, te negatywne opinie to chyba pisze konkurencja, dodatkowym plusem po za ładnym wystrojem ,
dobrym jedzeniem jest hotel na miejscu.
Tara po remoncie wygląda super

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 07:08:01

Nie polecam restauracji Radwan. Mieliśmy tam impreze i oszukali nas okropnie. Porcje jedzenia dla dzieci ze żłobka, masakra. Co innego ustaliliśmy i co innego było. Szefowa sie nawet nie pokazała w dniu imprezy. Kelnerki chodziły z tacami z jedzeniem wszędzie tylko nie na stół ! Naprawdę nie polecam. Dodam, że płaciliśmy nie mało. A że było lato więc domowilismy lody, oczywiście za dodatkową opłatą. W rezultacie wyszło tak, że jedni goście dostali lody z bitą śmietaną a inni sama bitą śmietanę. Wstyd.

Nie napisałeś na ile osób była ta impreza. Jak nagle zamówiliście lody dla 50 osób to się nie dziw, że ich zabrakło. 

#10 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 11:07:46

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 11:12:57

Jak była biała tak jak lody to nie wstyd. Na zdjęciach będzie jednakowo.

#12 ~Pracownik P~

~Pracownik P~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 21:00:30

#13 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 22:05:39

Nie napisałeś na ile osób była ta impreza. Jak nagle zamówiliście lody dla 50 osób to się nie dziw, że ich zabrakło.

#14 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 22:07:43

Impreza była na 30 osób a co to ma do rzeczy. Sale rezerwowalam dwa miesiące przed imprezą, wtedy wszystko było uzgadniane. Osobiście znam kilka osób które mialyy tam impreze i są bardzo zadowolone, też zrobiłam tam impreze z polecenia, ale nie polecam

#15 ~Pat~

~Pat~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 22:24:17

W kadrzdym menu oprócz najtanszej wersji znajdują się lody więc impreza nie była za wielkie pieniądze skoro nie było tam lodów więc wstydu się najadlas kobieto bo zamówiłaś zamalo jedzenia na imprezę bo myślałaś że ci goście przyniosą prezent zjedzą obiadek i pujda do domku a tu impreza się przeciągała więc trzeba zrobić na lokal że mało jedzenia dali .a jaka to była kwota za osobę??

#16 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 00:23:19

100 zł za osobe za obiad i podwieczorek + 5 zł za lody. Myślę że to nie jest mało. Najtańsze menu o ile się nie mylę było wtedy chyba za 80 zł.

#17 ~Ty~

~Ty~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 07:16:26

Jak ci było tak źle to trzeba było zrobić imprezę w Macu tam jest tanio i zdrowo , a tak serio to ja jestem zadowolona ze swojej imprezy w Radwanie a lody są w menu.

#18 ~Pat~

~Pat~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 09:43:43

W menu za 100 zł jest obiad zakąski ciasto lody sałatki podwieczorek więc chyba nie miałaś imprezy za 100 zł a a za 80 zł lecz fajnie zagonić na lokal jak chciało się zaoszczędzić i powiedzieć że zamawiałam a nie było.

#19 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 18:18:42

Jedzenie bardzo słabe, nie zawsze świeże.

A co sądzicie o właścicielce?

Ja mam wrażenie, że to taki typ kasa, kasa i po trupach do celu...

Typ którego należy unikać "Wampir energetyczny"

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 20:51:26

Wesele trzeba odpękać i mieć za sobą. Zawsze ktoś się znajdzie kto będzie marudził, poza tym nie oczekujcie super restauracyjnej jakości za 100 od talerza :D jacy głupi ci ludzie. Wypada zaprosić to zaproście, bez przesady.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych