Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele: prośba o opinie - zespół SUKCES (Chudziński)

wesele ślub zespół muzyka kapela oprawa muzyczna konferansjer

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gabrysia~

~Gabrysia~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 12:13:48

Dzień dobry!

Czy może któryś z forumowiczów słyszał zespół SUKCES (Marcin Chudziński) na jakimś weselu? Słyszeliście jakieś opinie? Chodzi mi o ogólne prowadzenie imprezy. Wiadomo, wesele ma się raz w życiu (zazwyczaj) i chciałabym zatrudnić kogoś pewnego.

Mam rozterkę, bo w internecie jest dosyć mało opinii. Dlatego będę wdzięczna za każdą wypowiedź. Z góry dziękuję! :)

#2 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 21:07:29

Dzień dobry!

Czy może któryś z forumowiczów słyszał zespół SUKCES (Marcin Chudziński) na jakimś weselu? Słyszeliście jakieś opinie? Chodzi mi o ogólne prowadzenie imprezy. Wiadomo, wesele ma się raz w życiu (zazwyczaj) i chciałabym zatrudnić kogoś pewnego.

Mam rozterkę, bo w internecie jest dosyć mało opinii. Dlatego będę wdzięczna za każdą wypowiedź. Z góry dziękuję! :)

interesują Cię jeszcze informacje na temat tego zespołu?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 23:05:13

interesują Cię jeszcze informacje na temat tego zespołu?

Byłem na weselu całkiem niedawno,gdzie oni grali,koles jest niezly ale niestety do północy schlał sie i zaczęła sie zenada,oczepiny jakas farsa,bloki muzyczne coraz krótsze a wiecej siedzienia bo muzykanty niedysponowani,generalnie para mloda rozczarowana bo naco innego sie z nimi umawiali a dostali moze 1/3 tego co mialo byc.nie polecam kolesi

#4 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 12:36:18

Zupelnie nie rozumiem powyzszego komentarza zespol jak najbardziej godny polecenia grali na moim weselu w ubiegla sobote i jestem zachwycona pelen profesjonalizm dobor piosenek zgodny z preferencjami gosci nie zauwazylam zeby ktorys z Panow spozywal alkohol goscie zachwyceni para mloda tez a glos Pana Marcina jest unikatowy wiec polecam zespol jak najbardziej.

#5 ~Amanda~

~Amanda~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 22:14:47

Witam. Również jestem pod wrażeniem talentu Pana Marcina i chciałabym aby zespół sukces zagrał na moim weselu. Obawiam się jednak czy mnie na nich stać. wiecie może ile sobie liczą.

#6 ~janko muzykant~

~janko muzykant~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 18:50:32

Byłem na weselu całkiem niedawno,gdzie oni grali,koles jest niezly ale niestety do północy schlał sie i zaczęła sie zenada,oczepiny jakas farsa,bloki muzyczne coraz krótsze a wiecej siedzienia bo muzykanty niedysponowani,generalnie para mloda rozczarowana bo naco innego sie z nimi umawiali a dostali moze 1/3 tego co mialo byc.nie polecam kolesi

Chyba pomyliły ci się imprezy i od północy tobie film się urwał?, albo jesteś konkurencją dla tego zespołu. Na początku czerwca zespół Sukces grał u nas na weselu. Uważam,że jeśli choć trochę ktoś czuje rytm i bardzo dobrą zabawę wybierze ten zespół. Zarówno my ,jak i goście do dzisiejszego dnia wspominają że nie bawili się tak dobrze na żadnym weselu. Odnośnie picia: sam prowadzi samochód po weselu, więc z tym piciem kłamiesz. Piękny profesjonalny głos, muzyka dla wszystkich i ten wokal między gośćmi..... Polecam, drugi raz walczyłabym, aby zagrali ponownie.

#7 ~MAPA~

~MAPA~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 11:21:43

Byłem 2-krotnie na weselu gdzie grali. 30 kwietnia będą grali na moim weselu. Powiem tak pełen profesjonalizm. A co do picia to z tego co zauważyłem to nie piją więc ktoś próbuję zszargać im opinie. Moim zdaniem jeden z lepszych jak nie najlepszych zespołów na rynku w kuj-pom

#8 ~poznajsukce*2~

~poznajsukce*2~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 13:47:13

interesują Was opinie o poznajsukces?

poznajsukces = byliśmy na dwóch weselach gdzie grali, na pierwszym zagrali na poziomie pełny profesjonalizm na drugim odpuścili sobie wszystko co z młodymi ustalili, inne nagrania, oczepiny w paru procentach zgadzały się z zaplanowanym scenariuszem, wszystko przez nadużywanie alkoholu, więc jeśli chcecie aby było profesjonalnie pilnujcie aby nie spożywali alkohol, albo chcecie aby sili na żywioł i  śpiewali z playbacku ;)

#9 ~małgosia~

~małgosia~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 16:10:10

Niedawno byłam na weselu gdzie grał ten zespół.Wokalista głos faktycznie ma ładny ,ale za dużo było piosenek z muzyką raczej do posłuchania a nie żeby się wybawić na weselu ,bo po to głównie się idzie.Były robione za długie przerwy,Nie były brane pod uwagę propozycje muzyczne wcześniejsze pary młodej.Brak atrakcji przez tzw."wodzireja"

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 07:07:59

Zdecydowanie odradzam !!! To nie jest zespol muzyczny na wesele ! Prawda jest, ze umieja grac ale nie maja pojecia o zabawieniu gosci. Repertuar i sposob bycia ma na celu eksponowanie umiejetnosco wokalnych solisty. Muzycy przy tym bawia sie swietnie - goscie niestety nie ! Przez cale wesele czas grania byl srednio rowny czasowi przerwv! Wielokrotne probyvwplyniecia na muzykow niczego nie zmienialy. Mowiac obrazowo: jezeli ktos ma ochote bawic sie na weselu sluchajac muzyki z np: festiwalu eurowizji lub festiwalu w Opolu to niech sobie ich zatrudni. Ja wole biesiade, przy ktorej bawia sie goscie a nie myzykanci.

#11 ~Król~

~Król~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 12:42:23

Proszę Państwa. Tego zespołu bym nie polecił największemu wrogowi. Byłem na weselu a czułem się jakby to nie para młoda była gwiazdą wieczoru ,a Pan Chudziński. Rozumiem że ma ładny głos i chciał się nim pochwalić ale to nie był czas ani miejsce. Ładnie śpiewać a prowadzić wesele to 2 różne sprawy. Podam przykład; Jeden z gości wstał aby odśpiewać sto lat a Pan z orkiestry go uciszył aby nie męczyć młodych!!! Prawdziwa orkiestra w takim momencie podchwytuje temat i ciągnie grając. Takich przykładów mógłbym pisać więcej. Podsumowując. Nie jest to zespół na wesele!!!

#12 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 16:41:34

Witam. Również jestem pod wrażeniem talentu Pana Marcina i chciałabym aby zespół sukces zagrał na moim weselu. Obawiam się jednak czy mnie na nich stać. wiecie może ile sobie liczą.

Buahahaha !!! Żenująca próba wybielenia opinii o tym duecie. Pewnie sami sobie wystawili laurkę. Zespół sukces to duet grający muzykę pasującą idealnie na wieczorek wspomnień przy świecach i lampce wina a nie na wesele !! Byłem na weselu gdzie grali i miałam chęć wyjść przed północą bo nijak nie dało się przy ich muzyce pobawić. Owszem ładnie grają ale o zabawie weselnej nie mają zielonego pojęcia. Poza tym więcej zajmowali się wypalaniem papierosów, popijaniem wina i pogawędkami z operatorem kamery niż graniem. Żali mi było młodych i rodziców, którzy nie byli w stanie wyegzekwować od muzyków skrócenia przerw i zabawienia gości. Szczytem bezczelności był brak zaplanowanej ilości konkursów. Panowie tłumaczyli po zakończeniu wesela, że nie zorganizowali ich bo goście byli pod wpływem alkoholu i bali się, że mogą sobie zrobić krzywdę w czasie konkursów !!!!!

#13 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 21:29:23

NIE POLECAM!!!! Alkohol, długie i częste przerwy ,,na papierosa"-będąc w pracy????

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 05:52:09

Sukces ??!!! To raczej TOTALNA PORAŻKA ! Pierwszy raz bylam na weselu, na którym tzw orkiestra byla tak żenująco słaba. Goscie ziewali przy stolach słuchając pseudopopisow wokalnych kolesia ktoremu wydaje się, że jest gwiazdą estrady. Panie Chudzinski ! Na weselu orkiestra gra dla gosci a nie dla siebie !

#15 ~gość weselny~

~gość weselny~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 21:11:56

gość weselny

Wszystkie powyższe złe opinie o zespole sukces są prawdziwe.

Absolutnie nie polecam tego zespołu. Wstyd i hańba. Lenistwo, wstyd i hańba. Byłem gościem ostatniego wesela we Wrockach w dniu 24.06.2017 r. Zespół nie nadaje się na wesela. Bardzo długie przerwy niewiele odbiegające od godziny, a bardzo mało grania. Repertuar nadaje się na dyskotekę, a nie na wesela, gdzie goście przy dobrej muzyce chcą się pobawić Na poprawinach, które zacęły się o 15.00 podobna historia. Pierwszy utwór zaczęli grać po około 2,5 godziny, gdzie niektórzy już odjeżdżali.Muzyka taka, że nie wiadomo, czy tańczyć i jak tańczyć, problemy z dostosowaniem rytmu w tańcu i oczywiście plajbek, organy grały bez uczestników. Czyli można by puścić samemu z własnego sprzętu bez zespołu. Wystąpiła bardzo duża krytyka gości weselnych.

To nie jest blef, dajcie sobie spokój z takim zespołem. bo wyrzucicie kasę w błoto za nie małe pieniądze, Wystawiają się pod kunsztem swoich umiejętności, a nie zabawiania gości. Nigdy nie spotkałem tak słabego zespołu na weselach.

#16 ~Panna Młoda~

~Panna Młoda~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:25:36

Panowie grali w tym roku na naszym weselu. Pan Chudziński ma piękny głos, bardzo dobrze prowadził całą imprezę...niestety do czasu aż dostaliśmy sygnał od naszego kamerzysty, żeby Panów przypilnować, bo się chyba zagalopowali z alkoholem...mniej więcej około 23 zaczęły się dłuuuuugie przerwy... Pan Chudziński w ogóle nie kontaktował... po mojej prośbie ogłoszenia czegoś gościom, w ogóle nie pamiętał o czym rozmawialiśmy...i prośby mojej jednej, drugiej... nie spełnił...na szczęście oczepiny JAKOŚ przebiegły w miarę pozytywnie... ale później Pan Młody ich pilnował i wyganiał z papieroska i piwka do grania! żenada! Co ciekawe goście weselni nie zauważyli niedyspozycji Panów i bardzo chwalili zespół, bo na szczęście w odpowiednim momencie interweniowaliśmy... Niestety kosztowało nas to dużo nerwów... Ogólnie więc NIE POLECAM tego zespołu... bardzo się na nich zawiodłam...

#17 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 13:50:18

Byłem 2-krotnie na weselu gdzie grali. 30 kwietnia będą grali na moim weselu. Powiem tak pełen profesjonalizm. A co do picia to z tego co zauważyłem to nie piją więc ktoś próbuję zszargać im opinie. Moim zdaniem jeden z lepszych jak nie najlepszych zespołów na rynku w kuj-pom

witam, macie moze nagranie z wesela ?;-) w internecie tylko jeden filmik gdzie P.Marcin prowadzi zabawe ;-(

#18 ~Aurorek~

~Aurorek~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 10:00:33

Na naszej imprezie był Kuba z Playdjs - goście bawili się bardzo dobrze i będa przez długi czas miło wspominac impreze zdecydowanie mogę go wam polecić i to bez dwóch zdań.

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 20:47:10

Zdecydowaliśmy się również na zespół Sukces,niestety przerwy trwały po 30 min i zagrali 5 piosenek i przerwa. Nie polecam i bardzo żałuje. Na weselu muzyka jest najwazniejsza!!,!

#20 ~Hillenek~

~Hillenek~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 09:26:25

Cześć, wejdźcie sobie na stronę djmw.pl, to strona Macieja Wilkanowskiego DJ który grał na naszym weselu, polecam bo u nas goście bawili sie do białego rana ;>

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, ślub, zespół, muzyka, kapela, oprawa muzyczna, konferansjer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych