Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Weneckie obiadki Kojotka

177 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 13:22:36

Legenda ta prosta, na Pałukach znana,

Kojota unikać, jak weneckiego szatana.

Wilka ciągnie do lasu gęstego,

by powąchać pliczek papieru wartościowego.

Ludzie w gminie różnobarwni popierają Cygana,

Rano Palikoty, jutro znowu zmiana Pana...

#122 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 13:58:17

Sluchałem debaty w tym zakłamanym radiu i jestem pewny że zaglosuję na jednego dobrego kandydata. Cygan jest tylko jeden. Jak on nie wygra to mogę się pożegnać z darmowymi obiadami.

#123 ~naczelnik zk potulice~

~naczelnik zk potulice~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 15:32:39

drogi panie zapraszam na darmowe obiadki zaraz jak wyjaśnimy sprawę torów 

#124 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 12:15:00

Nie ma jak glosować na Cygana a do sejmiku zaglosuje na Gawęde to taki zespół dziecięcy. :D W ogóle jestem za Pis ale nie w Żninie bo z cyganem będzie mi lepiej.

#125 ~Olcia~

~Olcia~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 13:20:55

Smieszne rzeczy. Kojotek cala swoją familjum pcha do koryta. Nawet siostrunia która o swoje życie i finanse zadbać nie umie a gdzie tu o dobro gminy zawalczyć. Ale ród kojotow już taki jest. Dużo gadać i liczyć że ktoś coś DA

#126 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 21:03:39

ponoć dzisiaj dostał tęgie zjeby za to że wpuścił szafera i gowina na wene czyżby koniec darmowych obiadków  :D :lol:

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 21:17:37

cały urząd słyszał cygana jak się darł na kacu oglądając ten spot

#128 ~strażak~

~strażak~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 21:20:00

a to żadna nowość. na kacu i po pijaku rożne rzeczy robi, nawet do rękoczynów w remizach dochodzi :D

#129 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 09:56:29

A se przylepiłem moją żonke na tylnej szybie mojego opelka , niech widz masa żnińska jak się wozimy My z Kujaw. Siostrunie też bym przywiesił jak by mi dała troszke kaski za reklame. Bo Ja nic nie robie za darmo.

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 17:00:26

Co się czepiasz rodziny> To nieładnie.

#131 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 21:23:02

Ale rodzinka jak kandyduje to juz jest rodzinką publiczną wiecie o tym? No dzisiaj jestem w Warszawie ale jak wrócę to zaglosuje na cygana i na Wiolle bo ona fajna babka jest, mój glos już ma.

#132 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 21:24:42

To nic że z naszej rodzinki z kujaw się śmieją mamy to w genach i nic na to nie poradzimy.

#133 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 21:28:00

Ale najwazniejsze że lokalny głupek zaszedł tak daleko to zasługa cygana bo po tym jak mnie w lesie pod bydą przyskrzynili myślalem że już nigdzie nie zajdę. Warto było zaraz  po wyborach przylgnąć do tyłka cygana. :P

#134 ~Coy~

~Coy~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 21:38:03

Ale rodzinka jak kandyduje to juz jest rodzinką publiczną wiecie o tym? No dzisiaj jestem w Warszawie ale jak wrócę to zaglosuje na cygana i na Wiolle bo ona fajna babka jest, mój glos już ma.

Może w Warszawie jakiś komputer będzie do wylosowania ?

#135 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 10:18:03

A dziś nowy dzionek , z rana wizyta na rynku pózniej jeszcze zachacze o urżąd wiadomo cyganowi relacje zdać i podpier***ić kogo trzeba i to Wenecji. Póżniej obiadek resztki zapakować i do domu.

#136 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 10:18:21

A dziś nowy dzionek , z rana wizyta na rynku pózniej jeszcze zachacze o urżąd wiadomo cyganowi relacje zdać i podpier***ić kogo trzeba i to Wenecji. Póżniej obiadek resztki zapakować i do domu.

#137 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 13:00:35

Mój przyklad doskonale może posłużyć tym  co myślą o karierze, Od parkingowego do kierownika. Już niebawem jak cygan wygra wybory dostane nowe auto i zostane prawie doradzą cygana. A to wszystko dzięki mojemu profesjonalizmowi w lizaniu tyłka.

#138 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 20:43:33

No i cygan zrobił reklamę mojej siostrze. Ona troche podupadła ale jak zasiądzie w radzie razem z moją Wioletta to zatrzęsą ta gminą. A my z Kujaw zawsze wiemy jak się ustawić, tam komputer wygramy tu się wciśniemy. Tylko mi kiedyś się nie udało w lesie pod Bydgoszczą. No i po tym mnie ten Bruski zwolnił i teraz głosuję na PiS ale tylko poza Żninem.

#139 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 10:35:17

A ja w ankiecie na fb zagłosowałem na B , niech cygan wie że na mnie dopóki jest burmistrzem zawsze może liczyć. Jesli przegra no sory ale bede lizał tyłek nowemu burmistrzowi. Taki juz jestem.

#140 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 10:36:50

A do rady powiatu zaglosuje na GOLASE bo kłamie tak samo jak cygan,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych