Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Weneckie obiadki Kojotka

177 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 20:31:27

Lubie jeść! Inni chleją za gminną kasę ja lubię też ale najbardziej lubię jeść. Lubie stawiać obiadki mojej rodzince za gminna kasę , albo jak syn wygrywa coś ot tak. Ja też kiedyś myślałem że wygram ale wtedy mnie zgarnęli z lasu koło Bydy. Wracając do moich obiadków Weneckich to lubię wynosić je ze sobą.  Wspaniała ta moja błyskawiczna kariera. Bierzcie ze mnie przykład od parkingowego po kierownika w 4 lata.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 06:55:18

Agnieszko M.Ż.i Krystyno P. ale to wami zajmuje się obecnie policja a swiadkowie niedługo opowiedzą o waszych dobrych uczynkach.Do zobaczenia na komisariacie i w sądzie tym razem się nie wywiniecie

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 06:59:55

Agnieszko M.Ż.i Krystyno P. ale to wami zajmuje się obecnie policja a swiadkowie niedługo opowiedzą o waszych dobrych uczynkach.Do zobaczenia na komisariacie i w sądzie tym razem się nie wywiniecie

o biletach do Frankfurtu tez i mailu Ptaka z instrukcja żeby ukryć wydatek tez?

#4 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 07:10:39

Bo cygan rzekł: jedzcie i bierzcie z tego wszyscy!
Więc ja kojot biorę i jem.

#5 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 07:13:57

A moja Wioletta to fajna babka , głosujcie na nią. Razem z Wiolą będziemy żyć jak paczki . Razem we dwoje będziemy lizać odbyt Cygana

#6 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 07:54:28

A co do Pani Krysi to tak długo chodziłem do Cygana tak długo na nią donosiłem aż ją cygan zwolnił.
Widzicie jak ja to potrafię się starać.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 08:14:36

Lubie jeść! Inni chleją za gminną kasę ja lubię też ale najbardziej lubię jeść. Lubie stawiać obiadki mojej rodzince za gminna kasę , albo jak syn wygrywa coś ot tak. Ja też kiedyś myślałem że wygram ale wtedy mnie zgarnęli z lasu koło Bydy. Wracając do moich obiadków Weneckich to lubię wynosić je ze sobą. Wspaniała ta moja błyskawiczna kariera. Bierzcie ze mnie przykład od parkingowego po kierownika w 4 lata.

. Po raz kolejny- księgowa, opanuj się. Czy to zazdrość?

#8 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 09:36:36

A teraz o mojej historii włażenia w tyłek. Najpierw byłem za Aleksandrą ale jak ona przegrała wybory mój zwierzęcy instynkt kazał mi pójść za cyganem. Kiedy go już obwąchałem postanowiłem że będę mu służył jak latlerek. No i wyszło że zamiast być kojotem jestem pieskiem. Chciałem być doradcą ale jak mówi o mnie po kątach pewien Tomasz jak lokalny idiota może być doradcą burmistrza.

#9 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 09:56:54

Wybory? U nas w gminie głosuję na Cygana bo bezpartyjny , muszę przecież utrzymać stanowisko ale za to poza gminą popieram PIS! Bo PiS takiemu misiewiczowi jak ja umożliwi karierę. No i zapomniałem żebyście głosowali na moją Wioletke bo ona fajna babka.

#10 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 10:02:18

Co ja tam wiem o historii? W muzeum mogę tylko być cieciem. Ale dzięki mojemu talentowi lizania jestem kierownikiem muzeum. Może wezmę udział w nowej edycji MAM TALENT?

#11 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 10:11:01

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o rocznicy Pałuczanki. Troszkę mi przykro że mnie nie zaprosili ale co tam. W Pałukach trochę prawdy o mnie napisali. Troszkę wydawałem nie na to co trzeba ale my wielcy działacze też odczuwany pragnienie.No i znowu mi nie wyszło zupełnie tak jak wtedy w lesie pod Bydgoszczą. Marny ze mnie działacz. Najlepiej wychodzi mi trzymanie i noszenie dla Cygana barku na meczach.

#12 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 11:44:55

K9jot jest pizd.ą i tak należy go traktować co widać po całym jego życiowym przekroju. To cieć. W dodatku z ryjem proszczoka.

#13 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 14:15:43

Zapomniałem jeszcze o moim hobby. W wolnych chwilach dorabiam jako cieć. Razem z moimi kolegami miejscową rodzinką Adamsów jeżdżę z nimi na cieciowanie krojąc ich za paliwo choć za to mam wracane przez firmę ochraniarskom ale Maciej, Krzyś i Wiesiek to pizdy wielkie jeszcze z żółtymi papierami tak jak ja.

#14 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 14:28:01

Kora dziękuję ci że byłaś. To ja kojot.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 14:50:39

Róbta co chceta

#16 ~onwamjeszczeprzypomni~

~onwamjeszczeprzypomni~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 15:02:44

Co to się porobiło?!

Chłopu jedzenia bronią.

Pije - źle, je - źle, jeszcze dycha- źle, śmieje się - źle, nie śmieje się - jeszcze gorzej.

On wam jeszcze przypomni skąd wam nogi wyrastają

#17 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 18:03:10

Jak Cygan wygra WYBORY to dostane nowa brykę żebym mógł częściej odwiedzać urząd i muzeum trzeba będzie lepiej lizać czyjś zadek. Taki już jestem kojocik.

#18 ~Kojot z Arizony~

~Kojot z Arizony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 18:09:26

I zagłosujcie na moja Wiolettkę to fajna baka jest! w nocy też w dzień też i obiad ugotuję jak nie przyniosę z muzeum. I tak to mi płynie te moje życie. Staram się nie wchodzić już do lasów się odlać bo tam CBA można spotkać. Aha i nie glosujcie na BRUSKIEGO on z pracy mnie zwolnił za to że robiłem z siebie idiotę.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 22:35:58

Świńskie ryje z muzeum zapomniały jak same żarły bo pamiętamy że żarły tak że aż im się ulewalo z ryja a teraz jak są od koryta odsunięte to zazdroszczą

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2018 - 10:34:28

Świńskie ryje z muzeum zapomniały jak same żarły bo pamiętamy że żarły tak że aż im się ulewalo z ryja a teraz jak są od koryta odsunięte to zazdroszczą

Jedż na obiad na koszt mieszkańców a potem idź za potrzebą do lasu  :D  :D  :D znajdziesz kase  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych