Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wędkarze ruszcie 4 litery,

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 14:15:46

Ruszyło się po 2 latach dzwonienia.52 303  62 13.knie

Wójtowi Gąsawy zmięknie rura i w końcu zgodnie z prBo od kilku lat wsiuruwem,wędkarz będzie miał dostęp do wody od godaw bo wieśniaki zawłaszczyli sobie jezioro..Pod pretekstem ze przywozimy im śmieci na plażę,opony od ciągników,itd.deb*** w to uwierzył.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 23:36:01

Jest to oczywista oczywistość: droga od Godaw na jez. Skrzynka jest drogą publiczną i żaden wsiok, nawet sołtys nie ma prawa stawiać tam znaku "Zakaz wjazdu czy zakaz ruchu". I kto na to pozwolił? Wójt? Hehehe

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 11:46:50

2 lata temu dzwoniłem na Policję.Jak wjadę mandat i odcholują.Prawa wędkarza ma każdy w doopie.Wjechałem po dosłownie 10 min burak albo spyertalasz albo psy i laweta.100kg kukurydzy,kulki,nie zdążyłem nawet karpiówek wyjąć.Policja,ma wdoopie,2 lata dzwonię do Gąsawy,wędkarze,leją na to.Jezioro prywatne jak Święte.Nie i hooj.I wy się dziwicie że na wszystkie jeziora łysinin zakaz wiazdu??Że drogi pogrodzone?A płaćcie za zezwolenia,i loda jeszcze.Ja wysiadam.To co się wyprawia to już się powinny tym odpowiedznie organy zająć.To prawda,Polska to republika bananowa.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 12:05:08

100kg kukurydzy,kulki za 500zł,dodatki,wszystko jak krew w piach.nie wyjąłem nawet karpiówek z pokrowca.Nawet z burakiem za 100zł nie szło nic załatwić.Uparte bydle złosliwe.Burmistrz Gąsawy im to załatwił.Podobnie jest nad innymi jeziorami.Spróbujcie wejść na Wenecję,Oćwiekę,Chomiążę,kupione przez pana s.Odbijecie się od bram.To już zakrawa na jakiś głupi żart.PZW prawie cały rok z łodzi.Za chwile łysinin ogłosi od lipca do sierpnia od 12 do 15 jak napierd...a słońce,i 1000zł.To że pare PODOBNO ktoś okoni z lodu niby złowi,280zł warto płacić?Jakoś gdy chcę kupić rybę u rybaka ,to pusto w łodzi.Kupię tołpygę,nawet 50kg.Proszę nie patroszyć,dobra cena kupię.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 21:31:40

100kg kukurydzy,kulki za 500zł,dodatki,wszystko jak krew w piach.nie wyjąłem nawet karpiówek z pokrowca.Nawet z burakiem za 100zł nie szło nic załatwić.Uparte bydle złosliwe.Burmistrz Gąsawy im to załatwił.Podobnie jest nad innymi jeziorami.Spróbujcie wejść na Wenecję,Oćwiekę,Chomiążę,kupione przez pana s.Odbijecie się od bram.To już zakrawa na jakiś głupi żart.PZW prawie cały rok z łodzi.Za chwile łysinin ogłosi od lipca do sierpnia od 12 do 15 jak napierd...a słońce,i 1000zł.To że pare PODOBNO ktoś okoni z lodu niby złowi,280zł warto płacić?Jakoś gdy chcę kupić rybę u rybaka ,to pusto w łodzi.Kupię tołpygę,nawet 50kg.Proszę nie patroszyć,dobra cena kupię.

A co ty tam chciałeś złapać?Katar chyba.

Byłem z 8 lat temu lipa straszna nie masz czego żałować.

Szarpać się z kułakami daj spokój.

Tam z plaży nigdy nic nie brało nie masz czego żałować.

Kilka linów i tyle.

A burak burakiem pozostanie i chama nie zmnienisz .

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 21:58:30

Ja bym mu te setke kuku w filcoki wsypal.haha

#7 ~ja okoń~

~ja okoń~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 00:19:18

Nie będę się powtarzał, wpis z wątku: Czy warto jeszcze łowić.......

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 02:45:02

Ruszyło się po 2 latach dzwonienia.52 303 62 13.knie
Wójtowi Gąsawy zmięknie rura i w końcu zgodnie z prBo od kilku lat wsiuruwem,wędkarz będzie miał dostęp do wody od godaw bo wieśniaki zawłaszczyli sobie jezioro..Pod pretekstem ze przywozimy im śmieci na plażę,opony od ciągników,itd.deb*** w to uwierzył.

Cały czas jest dostęp. Wystarczy przejść 500metrów leniu śmierdzący. A odnośnie śmieci to przyjdź latem i zobacz jak wygląda plaża i ile śmieci jest zostawione.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 02:48:02

2 lata temu dzwoniłem na Policję.Jak wjadę mandat i odcholują.Prawa wędkarza ma każdy w doopie.Wjechałem po dosłownie 10 min burak albo spyertalasz albo psy i laweta.100kg kukurydzy,kulki,nie zdążyłem nawet karpiówek wyjąć.Policja,ma wdoopie,2 lata dzwonię do Gąsawy,wędkarze,leją na to.Jezioro prywatne jak Święte.Nie i hooj.I wy się dziwicie że na wszystkie jeziora łysinin zakaz wiazdu??Że drogi pogrodzone?A płaćcie za zezwolenia,i loda jeszcze.Ja wysiadam.To co się wyprawia to już się powinny tym odpowiedznie organy zająć.To prawda,Polska to republika bananowa.

100 KG kukurydzy? To chyba z siewnikiem tam byłes. A sprzętu rolniczego zakaz nie dotyczy.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 14:01:44

Jest to oczywista oczywistość: droga od Godaw na jez. Skrzynka jest drogą publiczną i żaden wsiok, nawet sołtys nie ma prawa stawiać tam znaku "Zakaz wjazdu czy zakaz ruchu". I kto na to pozwolił? Wójt? Hehehe

Wsiuny przyjeżdżały, parkowały na plaży i prywatnej łące. Dlatego nie macie tam wjazdu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych