Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WCZORAJSZA SESJA W ŻNINIE!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 08:16:52

Blamaż burmistrza i jego świty! Koniecznie zobacz na youtubie materiał z sesji.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 09:23:43

Ten popis niedorajdow trzeba obejrzeć bo opowiedzieć się tego nie da. Darek robi sobie z nich zwykle jaja. Robus nie odpowiada na pytania bo pytania za trudne. Skarbonka kręci jak może. HALUS tylko uśmieszki. Ot cala nasza gminna władza. Ale na dożynkach to bryluje. Sierp do łapy i glupkowaty uśmieszek do dziennikarzy .

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 10:26:33

Panie Darku dziękujemy to był popis profesjonalizmu i znajomości tematu dziękujemy także Panu Ostrowskiemu podczas ich wystąpienia jeden tak się wiercił jakby miał owsiki i ta chamska odzywka do Pana Dyrektora Kurka o poinformowaniu Pana Starosty. Ty chłopie Panu Staroście do pięt nie sięgasz.#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 11:46:38

To jak będzie z uroczystym otwarciem hali?#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 11:47:01

Panie Darku dziękujemy to był popis profesjonalizmu i znajomości tematu dziękujemy także Panu Ostrowskiemu podczas ich wystąpienia jeden tak się wiercił jakby miał owsiki i ta chamska odzywka do Pana Dyrektora Kurka o poinformowaniu Pana Starosty. Ty chłopie Panu Staroście do pięt nie sięgasz.

Darek na sesji wspominał ze był lany pekiem kluczy przez nauczycieli w szkole podstawowej w Kaczkowie do której uczęszczał i mu pewnie uszkodzili szare komórki stad to jego agresywne zachowanie na sesji

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 12:05:07

Hale otworzą tak jak zrobili dożynki w Wenecji bez zezwoleń. Przecież zaproszenia na otwarcie wysłali chyba w lipcu kiedy w hali roboty budowlane trwały na całego.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych