Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wawrzynki też poczekają :: zobacz komentowany artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sop~

~sop~
  • Goście

Napisano 01 październik 2008 - 10:33:55

BARCIN. A. Lewandowski: - Giebnia to punkt martwy, gdzie nic się nie dzieje. :blink: Nie darmo mówi się że "Od Pakości i Szymborza chroń nas Matko Boża"

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2008 - 11:55:19

Żeby cie tylko ktoś z Pakości nie oklepał

#3 ~złośnik, ale nie z kanzas~

~złośnik, ale nie z kanzas~
  • Goście

Napisano 01 październik 2008 - 16:53:36

" Mało tego. Przed podjęciem decyzji i tak nie będziemy wiedzieć, ile nas to dokładnie wyniesie i to obojętnie, co wybierzemy" - powiedział wybitny specjalista od składowisk, Michał Feliks Pęziak. Ten sam, który był jedny z twórców barcińskiego składowiska odpadów, uznawanego powszechnie za jedną z najlepszych inwestycji w powojennych dziejech naszego rejonu...

#4 ~Ewa Stankiewicz~

~Ewa Stankiewicz~
  • Goście

Napisano 03 październik 2008 - 11:36:40

A jedsnak nasi radni jak chcą, to potrafią podjąć rozsądną decyzję, a co do rachunku ekonomicznego - nie są potrzebne żadne wielkie in formacje, ponieważ w budowie z wysypiska w Giebni Nasza Gmina nie partycypowała - ponosimy jedynie koszty dowozu i składowania odpadów. Wawrzynki - co nie daj Boże kosztować nas mogą kilka milionów, a koszty dowozu odpadów do Wawrzynek byłyby prawie dwukrotnie wyższe z uwagi na odległość - z Barcina do Wawrzynek jest ponad 30 kilometrow, z Piechcina - około 40 km, a do Giebni zaledwie kilkanaście. Nie potzreba naprawdę żadnych wielkich wyliczeń - zdrowy rozsądek i prosta matematyka wystarczą.

#5 ~licznik~

~licznik~
  • Goście

Napisano 04 październik 2008 - 07:20:59

Oj będzie zadymka! Mocno mi sie wydaje, że zaczęło się sztuczne ustawianie konfliktu. czuję, że służy temu podpis Ewa Stankiewicz. dalej: "Nie potzreba naprawdę żadnych wielkich wyliczeń" - tak wystarczy naciąganie danych - ciemny lud to kupi. Odpaliłem nawigację i okazało się: barcin - Giebnia 16,64 km Barcin - Wawrzynki 18,84. Pokombinuj inaczej żeby wyszło daleko: z podaj trasy z Aleksandrowa do Wawrzynek i z Młodocina do Giebni. To dopiero będzie cyrk. I nie pisz o zdrowym rozsądku i prostej matematyce. Please kłamczuszku!
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych