Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wasze radioFM

Nareszcie mamy radio

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 15:59:40

A. N. ZOSTAWCIE W SPOKOJU

nie będziesz mi mówił co mam robić. w spokoju? powinna ponieść prawne konsekwencje swoich czynów, jak i Ci którym załatwiła pracę w MOPSIE i nie tylko.

#42 ~panT~

~panT~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 16:37:10

Witam. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Napisałeś dokładnie to o czym myślę i jestem przekonany.To balsam na moje oczy. Bardzo miło jest przeczytać wiadomość od Kogoś, kto nie szydzi, i nie pluje jadem. Jeśli masz choć odrobinę odwagi / i mnie znasz ;)  / to "zagadaj" w realu, być może mamy potencjał, by zrobić coś dobrego?

Przestałem tutaj pisać, odkąd pojawiło się totalne buractwo, aczkolwiek zaglądam systematycznie raz w tygodniu. Jednak, kiedy zobaczyłem temat o WRFM to nie omieszkałem interweniować. Oczywiście zastosuję się do rady. Będę czytał, ale odpowiadał tylko w sytuacjach wymagających prawidłowej interwencji.

PZDR Panią/Pana T

Witam "Słuchacza Regionalnego" :)

WRFM powstało jakieś dwa lata temu. Tzn wystartowało. Najpierw w Wągrowcu, później w Gołańczy. W tym roku zostały uruchomione ostatnie częstotliwości w Janowcu Wlkp oraz w Mogilnie. Częstotiwości Mhz celowo nie podaję gdyż dostępne są na ich stronie. Pana Wierskiego uzupełnia pan Płażewski, historyk. Odnośnie sposobu i stylu wypowiedzi prezenterów w RŻ mam podobne zdanie. Żałuj, że nie słuchałeś WRFM od początku powstania. Wówczas programy rozrywkowe prowadził Mateusz Winiarski / teraz Radio Q / bardzo radiowy tembr głosu, obycie z mikrofonem, prawdziwy Radiowiec profesjonalista z jajami. Miałem okazję przyjrzeć się Jego pracy podczas wejść prezenterskich. Stara szkoła "dymania w mica" . Poszukaj w Internecie stacji, prowadzi od poniedziałku do piątku do godź 11 program :)

Nie musisz wracać, zostań z WRFM. Jeśli posiadasz Radio z Dab+ to będziesz mógł w niedługim czasie posłuchać radia w mux-ie poznańskim. Nadmieniam, że nie jestem pracownikiem, nie osiągam korzyści materialnej, prócz duchowej satysfakcji. Jestem tylko "wolnym strzelcem" który kibicuje i stara się dobrze mówić o dobrych inicjatywach.

PZDR

Znamy się znamy Marcinie :)

#43 ~masakra~

~masakra~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 20:28:26

Matko Boska masakra z tym radiem Żnin. Dzisiaj słucham wiadomości o 16,00 a tam że gramy dziś ze Słowenią,i będzie inny skład niż na Izrael, i że to ostatni mech Piszczka, wcześniej wypowiedz na temat "śpiewać każdy może" czyli wiadomości puszczone z zeszłego tygodnia. Amatorszczyzna tego radia sięga zenitu :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych