Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wasze radioFM

Nareszcie mamy radio

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 21:01:46

•  
  • Goście

Napisano dziś, 19:26:22

Zdecydowanie Wasze Radio.Super jestescie

#22 ~marcinr~

~marcinr~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 00:59:20

Panie Marcinie R. panu już dziękujemy

Kolejny smętas i burak żniński, który anonimowo czuje się Bogiem i władcą Internetu.

To do ciebie "gościu"

Przy okazji dodam, że Radio stworzyło dwóch prawdziwych przyjaciół, pasjonatów Radia Krzysztof i Darek niegdyś współpracowali z Radiem Żnin. Krzysztof napisał wniosek koncesyjny, zbudował studio, dosył stacje nadawczą dla RŻ, Darek prowadził fajne autorskie programy. I pewnego dnia wszystko poszło się .... /w kropki wpisz sobie co zechcesz negatywnego i może to być wulgarne/

Od paru lat spełniają swoje marzenia, są niezależni i typowo komercyjni. Nie są na usługach partii rządzącej, czy jak niegdyś i pewnie jeszcze dziś Stowarzyszenie RŻ zależni od byłej pani wiceburmistrz.

Ja im kibicuję, robią dobrą robotę, a po zainstalowaniu ostatniego z czterech nadajników naprawdę widać, że wzięli się ostro do pracy a efekty słychać na antenie.

Nie dziwię się Burmistrzowi, że chce współpracować z najlepszymi - do trzech razy sztuka. Z Radiem Żnin nie wyszło, z ITV też, to teraz czas na WRFM.  

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 01:07:16

Kolejny smętas i burak żniński, który anonimowo czuje się Bogiem i władcą Internetu.

To do ciebie "gościu"

Przy okazji dodam, że Radio stworzyło dwóch prawdziwych przyjaciół, pasjonatów Radia Krzysztof i Darek niegdyś współpracowali z Radiem Żnin. Krzysztof napisał wniosek koncesyjny, zbudował studio, dosył stacje nadawczą dla RŻ, Darek prowadził fajne autorskie programy. I pewnego dnia wszystko poszło się .... /w kropki wpisz sobie co zechcesz negatywnego i może to być wulgarne/

Od paru lat spełniają swoje marzenia, są niezależni i typowo komercyjni. Nie są na usługach partii rządzącej, czy jak niegdyś i pewnie jeszcze dziś Stowarzyszenie RŻ zależni od byłej pani wiceburmistrz.

Ja im kibicuję, robią dobrą robotę, a po zainstalowaniu ostatniego z czterech nadajników naprawdę widać, że wzięli się ostro do pracy a efekty słychać na antenie.

Nie dziwię się Burmistrzowi, że chce współpracować z najlepszymi - do trzech razy sztuka. Z Radiem Żnin nie wyszło, z ITV też, to teraz czas na WRFM.  

Panie Marcinie ,  Pan nie musi pisać .Każdy wie że było Ok.

W Końcu poza Eska Zetką Rmfką coś Naszego.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 01:13:05

Panie Marcinie R. panu już dziękujemy

Za płytki umysłowo jesteś.Tylko M.R.

I nie mów za dwie osoby.Bo 1002 mówią żeś popierdułka internetowa.Wasze Fm.tylko

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 01:19:52

Wolę Radio Żnin

A Kabaly czy kacapy.Juz nie ma tam tego?

Poobrożali się na Się?Czy kiego grzyba.

Bo sluchołem zawsze …………………..Inych  , tocką bez rynek z kwietami jechali.To był guźdź programu.Teskno mnie za wami chłopoki.Takie bzdury godaliśta.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 09:54:30

Teraz są inne rzeczy zabawniejsze. Wystarczy zapodać co taki jedyn godoł w sądzie! Buahahahahahahahaha. Wstyd!

#27 ~Do Marcina R.~

~Do Marcina R.~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 10:39:53

Panie Marcinie R. panu już dziękujemy. Naprawdę. Został pan wpisany na listę ikon forum pomorskiej. Teraz może pan spocząć spokojnie na laurach.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 12:09:50

Chyba prezes kapała się uaktywnił.

#29 ~marcinr~

~marcinr~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 22:29:32

Panie Marcinie R. panu już dziękujemy. Naprawdę. Został pan wpisany na listę ikon forum pomorskiej. Teraz może pan spocząć spokojnie na laurach.

Żałuję, że w ogóle tu wszedłem. Od dłuższego czasu w ogóle tu nie zaglądałem, wczoraj zajrzałem tak z ciekawości i stwierdziłem, że w większości rządzi tu i pisze banda kretynów Brajany i Dżesiki, typowe żnińskie bezmózgi. Fanatycy bardziej wykształconych od siebie, zdalnie podświadomie sterowani przez innych, a przy tym tępi jak... Szkoda słów. Słoma z mokasynów, a Pany w Internecie.

Kiedyś fajnie było przeczytać wartościowe teksty, a teraz jedzie wiochą i obciachem na maxa. Banda dowartościowujących się onanistów. Samców/samic alfa.

Tekst cytowany powyżej, stylistycznie jakoś mi dziwnie pachnie, głos jakbym gdzieś słyszał tępą dzidę nie kumam tylko w którym medium.

Chyba prezes kapała się uaktywnił.

Też tak myślę. Dobrze, że Wiesiek się w porę opamiętał.

#30 ~T~

~T~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 15:58:57

Marcin R daj sobie spokój. Poczytaj inne tematy. Tu się tylko wylewa żółć. Onaniści , którzy czuja w sobie ze są wielcy ale świat ich nie docenił, gnoją wszystko i wszystkich na tym forum. jaki temat by nie był to wszędzie pierdoły o paznokciach, mokasynach, żelach, kto z kim się puka. Nie dostali się do władzy i tu się aktywują. Mali ludzie z wielkimi ambicjami.Dwie trzy osoby, które są nikim, kurzem na moim bucie a smrodzą, Doktory, Gratki,i tym podobni. Radio Żnin było jakieś, miało cel, ludzi,a teraz?? Wystarczy posłuchać. Radio Żnin jest tak stronnicze że rzygać się chce. Każda okazja oplucia władzy jest dobra.Radio ma tak mało słuchaczy, bo słuchają go w większości przeciwnicy obecnej władzy, więc jest ich niewielu. Cieszę się jak jasna cholera ze wchodzi nowe radio, i jest to radio robione przez tych właśnie ludzi. Marcinie, rób tak jak ja, czasem czytaj ale się nie udzielaj. Bo to jak wdepnięcie w gówno. Niby wyczyścisz a i tak śmierdzi.

Pozdrawia T

#31 ~słuchacz regionalny~

~słuchacz regionalny~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 18:23:44

Nawet nie wiedziałem, że jest taka Rozgłośnia!

Jeśli prowadzący programy Wasze Radio ma bardziej kompetentne prezenterki niż Radio Żnin, to zaczynam słuchać Wasze Radio.

Mam dość słuchania "Państwo słyszOM", zamiast "Państwo słyszą" i temu podobne kaleczenie polskiej mowy.

Te żnińskie dziewuchy są upierdliwe i uparte z tym zamienianiem om na ą, i odwrotnie!

To wrażliwych i szanujących się słuchaczy męczy!

Oczywiście będzie mi brakowało audycji Pana Kazimierza Wierskiego, Pana Andrzeja Sali, etc., ale nie mam wyjścia...

Albo, to zrozumiecie i zadbacie o kulturę wypowiedzi, albo zostaną przy was ofiary oświatowe, którym na poprawnym wysławianiu się nie należy...

Porównam i może wrócę do Żnina!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 19:07:34

Jeśli prowadzący programy Wasze Radio ma bardziej kompetentne prezenterki niż Radio Żnin, to zaczynam słuchać Wasze Radio.

Mam dość słuchania "Państwo słyszOM", zamiast "Państwo słyszą" i temu podobne kaleczenie polskiej mowy.

Te żnińskie dziewuchy są upierdliwe i uparte z tym zamienianiem om na ą, i odwrotnie!

Oczywiście będzie mi brakowało audycji Pana Kazimierza Wierskiego, Pana Andrzeja Sali, etc., ale nie mam wyjścia...

Albo, to zrozumiecie i zadbacie o kulturę wypowiedzi, albo zostaną przy was ofiary oświatowe, którym na poprawnym wysławianiu się nie należy...

Niestety, akcent wyrazowy i zdaniowy pozostawia u tego drugiego pana wiele do życzenia...

#33 ~marcinr~

~marcinr~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 23:39:53

Marcin R daj sobie spokój. Poczytaj inne tematy. Tu się tylko wylewa żółć. Onaniści , którzy czuja w sobie ze są wielcy ale świat ich nie docenił, gnoją wszystko i wszystkich na tym forum. jaki temat by nie był to wszędzie pierdoły o paznokciach, mokasynach, żelach, kto z kim się puka. Nie dostali się do władzy i tu się aktywują. Mali ludzie z wielkimi ambicjami.Dwie trzy osoby, które są nikim, kurzem na moim bucie a smrodzą, Doktory, Gratki,i tym podobni. Radio Żnin było jakieś, miało cel, ludzi,a teraz?? Wystarczy posłuchać. Radio Żnin jest tak stronnicze że rzygać się chce. Każda okazja oplucia władzy jest dobra.Radio ma tak mało słuchaczy, bo słuchają go w większości przeciwnicy obecnej władzy, więc jest ich niewielu. Cieszę się jak jasna cholera ze wchodzi nowe radio, i jest to radio robione przez tych właśnie ludzi. Marcinie, rób tak jak ja, czasem czytaj ale się nie udzielaj. Bo to jak wdepnięcie w gówno. Niby wyczyścisz a i tak śmierdzi.

Pozdrawia T

Witam. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Napisałeś dokładnie to o czym myślę i jestem przekonany.To balsam na moje oczy. Bardzo miło jest przeczytać wiadomość od Kogoś, kto nie szydzi, i nie pluje jadem. Jeśli masz choć odrobinę odwagi / i mnie znasz ;)  / to "zagadaj" w realu, być może mamy potencjał, by zrobić coś dobrego?

Przestałem tutaj pisać, odkąd pojawiło się totalne buractwo, aczkolwiek zaglądam systematycznie raz w tygodniu. Jednak, kiedy zobaczyłem temat o WRFM to nie omieszkałem interweniować. Oczywiście zastosuję się do rady. Będę czytał, ale odpowiadał tylko w sytuacjach wymagających prawidłowej interwencji.

PZDR Panią/Pana T

Witam "Słuchacza Regionalnego" :)

WRFM powstało jakieś dwa lata temu. Tzn wystartowało. Najpierw w Wągrowcu, później w Gołańczy. W tym roku zostały uruchomione ostatnie częstotliwości w Janowcu Wlkp oraz w Mogilnie. Częstotiwości Mhz celowo nie podaję gdyż dostępne są na ich stronie. Pana Wierskiego uzupełnia pan Płażewski, historyk. Odnośnie sposobu i stylu wypowiedzi prezenterów w RŻ mam podobne zdanie. Żałuj, że nie słuchałeś WRFM od początku powstania. Wówczas programy rozrywkowe prowadził Mateusz Winiarski / teraz Radio Q / bardzo radiowy tembr głosu, obycie z mikrofonem, prawdziwy Radiowiec profesjonalista z jajami. Miałem okazję przyjrzeć się Jego pracy podczas wejść prezenterskich. Stara szkoła "dymania w mica" . Poszukaj w Internecie stacji, prowadzi od poniedziałku do piątku do godź 11 program :)

Nie musisz wracać, zostań z WRFM. Jeśli posiadasz Radio z Dab+ to będziesz mógł w niedługim czasie posłuchać radia w mux-ie poznańskim. Nadmieniam, że nie jestem pracownikiem, nie osiągam korzyści materialnej, prócz duchowej satysfakcji. Jestem tylko "wolnym strzelcem" który kibicuje i stara się dobrze mówić o dobrych inicjatywach.

PZDR

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 00:09:15

Też słucham WRFM.

#35 ~om & ą~

~om & ą~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 14:58:14

O jakość audycji i ich poprawne wysławianie prezenterów, powinno dbać kierownictwo/zarząd redakcji. Bo dysonansem w Radio Żnin są audycje o poprawności stosowania Języka Polskiego z tym, co tuż po audycji słyszy się od pań prezenterek. To jakaś lingwistyczna obłuda i zakłamanie. Dla mnie jest to o tyle dziwne, że tego uczy się od przedszkola do szkoły średniej. Szanujący mowę polska nauczyciele zwracają dzieciom i młodzieży uwagę na prawidłowe odmiany. Gdzie te dziewuszyska kończyły szkoły średnie? W Żninie?! Chciałabym wiedzieć, przynajmniej nie poślę tam mojej córki. Dzisiaj, dzieciaczki składające życzenia, wysławiały się poprawniej od "redaktorek"...

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 14:59:41

Te trzy wpisy w trzech tematach w tum samym czasie to ty Robert?

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 15:00:26

O jakość audycji i ich poprawne wysławianie prezenterów, powinno dbać kierownictwo/zarząd redakcji. Bo dysonansem w Radio Żnin są audycje o poprawności stosowania Języka Polskiego z tym, co tuż po audycji słyszy się od pań prezenterek. To jakaś lingwistyczna obłuda i zakłamanie. Dla mnie jest to o tyle dziwne, że tego uczy się od przedszkola do szkoły średniej. Szanujący mowę polska nauczyciele zwracają dzieciom i młodzieży uwagę na prawidłowe odmiany. Gdzie te dziewuszyska kończyły szkoły średnie? W Żninie?! Chciałabym wiedzieć, przynajmniej nie poślę tam mojej córki. Dzisiaj, dzieciaczki składające życzenia, wysławiały się poprawniej od "redaktorek"...

obyś ty nie uczył ich nigdy języka niemieckiego

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 15:07:33

Cze Ekipa Radia Żnin, również dostała tam pracę dzięki Pani A.N. i temu, że obiecali na nią głosować w wyborach?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 15:08:21

Przecież na drzwiach gabinetu A.N powinien widnieć napis: URZĄD PRACY

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 15:36:02

A. N. ZOSTAWCIE W SPOKOJU

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0