Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wąski i Siara

83 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 17:41:49

O, co za duet!

#2 ~Siara~

~Siara~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 17:52:49

Kogoś mnie tu przysłał Wąski? To ma byś ten słynny wpiszyciel forumowy? Wąski to jakaś popierdułka jest a nie wpiszyciel!!Wołaj mnie tu zaraz Mnietka naczelnika!!!!!!!!

#3 ~Co powie ryba~

~Co powie ryba~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 17:59:29

najwiekszy szpicel. Taki cichy ale wredny. A to dopiero początek kontroli działań tego szpicla i kablarza. No i na co ci Wąski była ta gangsterka? Lalusiu zniewieściały

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 18:05:24

Ryba pływa rowerem wodnym

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 18:06:08

Ryba pływa rowerem wodnym

ale nowym, czy używanym?

#6 ~Siarzewska~

~Siarzewska~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 19:19:06

Mój mąż jest gejem

#7 ~Wizjoner~

~Wizjoner~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 00:58:55

Ślepego , tłustego kreta zamkniemy w wieży . Będzie tam siedział na barłogu ze słomy i iskał pchły. Dokarmiać go będą wycieczki szkolne , bo od nas dostanie wodę z jeziora , spleśniały chleb i kaszę z larwami much. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 04:11:40

co tam jeszcze gęgasz Wąski? Ty nie jesteś normalny. Tatuś w dzieciństwie cię często podrzucał ale nie zawsze łapał :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 04:15:44

Masz problem Wąski :) i to duży. Poszczekaj sobie na forum, bo co ci pozostało. Tylko tutaj jesteś odważny. Mam cię za głupka po prostu. Jak to jest puścić kleksa w majty? To chyba nic przyjemnego nie jest. Stara musi ci często majany prac ze spodniami. Fuj

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 06:43:11

Masz problem Wąski :) i to duży. Poszczekaj sobie na forum, bo co ci pozostało. Tylko tutaj jesteś odważny. Mam cię za głupka po prostu. Jak to jest puścić kleksa w majty? To chyba nic przyjemnego nie jest. Stara musi ci często majany prac ze spodniami. Fuj

Majany to rozumiem gacie , ale kto tak w dzisiejszych czasach mówi jak jakiś gówniak z przedszkola wychowany przez smartfona i opiekę społeczną.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 06:48:36

Praca się zaczęła i już ciśnie ze zbiorczego wi-fi. Z tego wi fi obrażałeś od złodziei jednego radnego? Pamiętasz? Kupuj takie majany z wkładka ochronną. Ale coś za coś. Często ją wymieniaj. Fu.

#12 ~Siarzewska „Siara”~

~Siarzewska „Siara”~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 06:51:04

Mój mąż jestem gejem. No i kolorowo nie jest.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 06:53:22

Wąski. Masz głowę okrągłą jak księżyc w pełni,

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 01:26:18

Ślepego , tłustego kreta zamkniemy w wieży . Będzie tam siedział na barłogu ze słomy i iskał pchły. Dokarmiać go będą wycieczki szkolne , bo od nas dostanie wodę z jeziora , spleśniały chleb i kaszę z larwami much. 

Odpocznie sobie chłopina i uspokoi skołatane nerwy.

#15 ~Czuły Wojtek~

~Czuły Wojtek~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 06:48:50

Wąski. Napisz chociaż krótki list :)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 06:59:32

Oni teraz czytają Pałuki. Potem rusza na forum.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 07:04:30

Znowu pewnie o nim dobrze piszą. Buahahahahahahahaha,

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 08:21:19

Czytałem Pałuki Redaktor z Barcina znów nic nie napisał o tłustym krecie jaka szkoda. O Grubym
radnym znowu cisza czyli nic nie robi nygus. Aleks cicho siedzi ale to normalne. Czyżby gruby ślepy kret nie podesłał pytań czy zrozumieliście, że zadawanie się z tym idiotom to gwóźdź do trumny ? Utopi Was wszystkich w imię własnej zemsty na luchowskim , wspomnicie moje słowa. To chorzy ludzie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 08:46:09

Czytałem Pałuki Redaktor z Barcina znów nic nie napisał o tłustym krecie jaka szkoda. O Grubym
radnym znowu cisza czyli nic nie robi nygus. Aleks cicho siedzi ale to normalne. Czyżby gruby ślepy kret nie podesłał pytań czy zrozumieliście, że zadawanie się z tym idiotom to gwóźdź do trumny ? Utopi Was wszystkich w imię własnej zemsty na luchowskim , wspomnicie moje słowa. To chorzy ludzie.

z idiotom? Z idiotą jak już Ośle. Jak ty maturę zdałes? No i zwiększ dawki leków, bo na głowę dostajesz. DOSIEGO ROKU. Ruf mich an.

#20 ~R.~

~R.~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 15:07:51

Jakie warunki waszym zdaniem trzeba stworzyć tłustemu kretowi w lochu w baszcie? Proszę o zgłaszanie pomysłów!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych