Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WĄPIELSK - CENZURA !

3225 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:20:37

i jedna pani

ta pani to chyba poznała smak zmiany w pracy, jak słyszałem została zdetronizowana,więc uważam,że powinna wykazać się empatią, chociaż wcześniej też próbowała niektórych podkopywać,  tylko, że poprzedni Wójt nie miał takiej natury jak obecny.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 20:09:00

:D Wpisy dotyczące tak mądrego i rozsądnego wójta znikły , czyżby skromność wójta nie pozwalała mu na taką darmową promocje ,promocję dużo większą niż informator wydany przez samego siebie za gminną kasę ,ale osoby skromne nie potrzebują blasku fleszy i poklasku efekty ich ciężkiej pracy najlepiej obrazują ich nikłe dokonania Życzę wójtowi by się rozwijał , kwit mądrością swych czynów , dalej nie brakowało mu zapału do usuwania naszych wpisów ,bo tylko własną wytrwałością i poświęceniem osiągnie to o czym wszyscy marzymy nie będzie więcej wójtem Wąpielska :P

wspaniały ekonomista który nawet na kredycie potrafi zarobić , czego się nie dotknie poprawia i przekuwa w sukces co widać po naszej gminie tu jest tak dobrze po tym zacofaniu wieloletnim że nawet seniorki noszą w podzięce kwiaty i torty byle tylko nas nie opuszczał , BOŻE dziękujemy za twoją dobroć i daj innym też trochę tej radości z posiadania takiego wójta i wyślij go gdzieś daleko a my jego imię dariusz zapamiętamy na długo

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 23:29:39

wspaniały ekonomista który nawet na kredycie potrafi zarobić , czego się nie dotknie poprawia i przekuwa w sukces co widać po naszej gminie tu jest tak dobrze po tym zacofaniu wieloletnim że nawet seniorki noszą w podzięce kwiaty i torty byle tylko nas nie opuszczał , BOŻE dziękujemy za twoją dobroć i daj innym też trochę tej radości z posiadania takiego wójta i wyślij go gdzieś daleko a my jego imię dariusz zapamiętamy na długo

Do pługa a nie za biurko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 07:27:20

drodzy radni pamiętacie obietnice jaką wójt złożył wam jak rozwiązywał zas ,tą obietnice złożył też dyrektorom ,i innym obecnym osobą i co po 10 dniach zwolnił p. Magdę , jeśli chcecie być narzędziem w ręku tego człowieka to jutro zwolnijcie skarbnik i bądżcie tacy jak on ,a ja obiecuje że nazwiska tych radnych jako osób publicznych tu zamieszczę , a wszyscy jak długo mamy patrzeć jak ten pan niszczy naszą gminę , może czas się obudzić i czas na taczkę 

Dziś się przekonamy jakich to mamy radnych.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 19:02:15

jest wyjście z sytuacji wójcie zatrudni pan drugiego skarbnika ,mamy 2 sekretarki 2 informatyków 2 operatorów koparki 2 radców to i 2 skarbników może być ,weżmiemy kredyt i utrzymamy to towarzystwo 

I to pewnie będzie jedyne wyjście by wójt z obietnicy zatrudnienia nowej osoby się wywiązał bo mu radni wykreślili z porządku obrad punk o odwołaniu skarbnika. A jakby tego mało przewodniczący ma uczestniczyć w cotygodniowych rozmowach wójta , sekretarza i skarbnika. Teraz nie będzie tak łatwo wójtowi radę zwodzić chyba , że sekretarz przygotuje scenariusz każdego spotkania. Ale miejmy nadzieję, że tak łatwo w pole przewodniczącego nie da się wójtowi wyprowadzić i może wyjdzie jeszcze parę ciekawych tematów.

Tyle trudu zadał sobie wójt aby ten dołek pod skarbniczką wykopać a tu wszystko na marne nawet te niedzielnie obdzwonienie radnych guzik dało.......

No szkoda mógłby wójt lepiej zamiast tymi ciągłymi knowaniami czyś pożyteczniejszym się zająć.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 21:05:44

I to pewnie będzie jedyne wyjście by wójt z obietnicy zatrudnienia nowej osoby się wywiązał bo mu radni wykreślili z porządku obrad punk o odwołaniu skarbnika. A jakby tego mało przewodniczący ma uczestniczyć w cotygodniowych rozmowach wójta , sekretarza i skarbnika. Teraz nie będzie tak łatwo wójtowi radę zwodzić chyba , że sekretarz przygotuje scenariusz każdego spotkania. Ale miejmy nadzieję, że tak łatwo w pole przewodniczącego nie da się wójtowi wyprowadzić i może wyjdzie jeszcze parę ciekawych tematów.

Tyle trudu zadał sobie wójt aby ten dołek pod skarbniczką wykopać a tu wszystko na marne nawet te niedzielnie obdzwonienie radnych guzik dało.......

No szkoda mógłby wójt lepiej zamiast tymi ciągłymi knowaniami czyś pożyteczniejszym się zająć.

Jak on nic więcej nie potrafi i tylko to mu dobrze wychodzi? A czemu nie było jego wiernych seniorek? I to już druga sesja bez publiczności !!!!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 07:59:54

Trzech najwierniejszych muszkieterów ledwo wstrzymało się od głosu przy głosowaniu nad zdjęciem z porządku obrad odwołania skarbnika. Za to wiele miał do powiedzenia niedawny kolega wójta który go dzielnie na stołek wepchnął.

Coraz więcej ludzi się na nim poznaje, coraz więcej.....

Nie wiem czy oni byli kolegami, Górski szukał ludzi którzy coś mogą i znalazł ten mu pomógł a no go oszukał tak jak zresztą innych z tego ten nasz kłamca słynie, ale to nie ostatni jego wyczyn przewodniczącego też przekręci kwestia czasu.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 17:18:17

I co dalej

donos goni donos zawsze znajdzie się ktoś kto pod nim się podpisze ,czasami ktoś kto wydaje się taki spokojny i rozsądny a tak dał się wrobić mam nadzieje że dowiemy się wszyscy kto to ? ,ale słyszałem od pana X że się trochę zdziwicie 

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 18:30:00

I co dalej

Trzeba wybrać wójta z pośród siebie i będzie spokój,a ten nie długo zwolni wszystkich i poczujemy się jak w obcej gminie

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:02:23

Były informatyk tyle się namęczył żeby stare wpisy wklejać. on taki zdolny a wójt się go pozbył

Tylu osobom zdążył dokopać, że lista "podejrzanych" będzie bardzo długa. Jak pamiętam to chyba temu zwolnionemu informatykowi nie wypłacił wynagrodzenia ale wielu innym nie mniej elegancko podziękował. Ale to chyba nie tylko byli pracownicy będą w tym gronie. Lista ta ciągle rośnie. Jednak przynajmniej człowiek reklamę sobie zapewnił co to nawet dwóch nowych informatyków nie daje rady teraz ogarnąć.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:02:58

Próbujesz, próbujesz, a tu nic z tego.To wcale nie były informatyk wkleja ponownie usuwane wpisy. Zły strzał. Do tego nie potrzeba informatyka. To dosyć proste. A swoją drogą to szkoda, że byłego informatyka się pozbył, bo był dobry i dawał sobie w pojedynkę. Teraz trzeba dwóch.

i jeszcze były skarbnik codziennie rano przed kawą intensywnie na forum pracuje. to łatwo namierzyć jak się nie umie ip ukryć. Jak chcecie wiedzieć kto pisze to podawajcie mi wpisy, będę je namierzał :D :ph34r:

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 07:29:15

i jeszcze były skarbnik codziennie rano przed kawą intensywnie na forum pracuje. to łatwo namierzyć jak się nie umie ip ukryć. Jak chcecie wiedzieć kto pisze to podawajcie mi wpisy, będę je namierzał :D :ph34r:

Nawet gdyby to była prawda, to co to cię obchodzi? Każdy może pisać, jeśli ma o czym. Myślę, że były skarbnik to osoba, która powinna tu pisać. Zna jak mało kto finanse tej gminy i gdyby chciał, to mógłby ujawnić wiele finansowych machinacji wójta. Ja bym wręcz zachęcał go do analizowania sytuacji w gminie i komentowania na tym forum, choć pewnie takie merytoryczne wpisy wójt by kazał w pierwszej kolejności kasować. A ty uważaj z tym "namierzaniem". Ciebie też da się namierzyć, a wtedy...

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 07:40:36

Tak sobie myślę, że nasz wójt podobnie jak Prezydent Duda, nie zastanowi się na głosami krytyki, nie spróbuje pomyśleć, że może krytykujący mają odrobinę racji, tylko każdą krytykę nazywają "jazgotem" i tak traktują. Przykre to, gdy ludziom na stanowiskach brakuje nieco dystansu do siebie i choć odrobiny obiektywnego spojrzenia na swe poczynania. Ale taką postawę mogą prezentować wyłącznie ludzie uczciwi, niezależni i inteligentni, więc czego oczekiwać od tu wymienionych?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 08:31:27

Pewnie planował powrót na stanowisko a tu niestety rada nie odwołała obecnej skarbnik i po ptokach.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 11:49:20

Pewnie planował powrót na stanowisko a tu niestety rada nie odwołała obecnej skarbnik i po ptokach.

Dawny skarbnik i powrót do Wąpielska? No chyba coś ci się pomyliło. Miałby wrócić do Górskiego, który tak haniebnie się go pozbył, tyle nakłamał o nim i obmówił? Większej głupoty nie mogłeś wymyślić.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 12:59:19

słyszałem że jeden radny to specjalista ,z nim porozmawiajcie  tylko spudłował i trafił tak że trochę mu to bokiem wyjdzie , mam nadzieje że nazwisko poznamy na najbliższej sesji 

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 22:42:12

cóż to widzę każdego ranka z duzej firmy paszowej z g-d nowe wpisy się pojawiają. czemu ta firma interesuje się wąpielskiem? wiele szczegółowych informacji sprzed kilku lat się pojawiało. moze ktos tam pracuje z gminą związany? a to zagadka. ciekawe czy to za zgodą szefa? czy ktoś zgadnie kto to taki? :D :ph34r:

Wąpielskim interesuje się bardzo duzo ludzi z g-d.

#58 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 18:36:03

Tak sobie myślę, że nasz wójt podobnie jak Prezydent Duda, nie zastanowi się na głosami krytyki, nie spróbuje pomyśleć, że może krytykujący mają odrobinę racji, tylko każdą krytykę nazywają "jazgotem" i tak traktują. Przykre to, gdy ludziom na stanowiskach brakuje nieco dystansu do siebie i choć odrobiny obiektywnego spojrzenia na swe poczynania. Ale taką postawę mogą prezentować wyłącznie ludzie uczciwi, niezależni i inteligentni, więc czego oczekiwać od tu wymienionych?

prezydentowi  Dudzie żaden z byłych prezydentów nie dorównuje pod każdym względem krytykować każdy może ale z tego wychodzi żeby to było na twoim czy to w gminie czy w państwie widać że chciał byś demokracji o którą walczy KOD

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 22:00:36

A czy taka inwigilacja ludzi ( za publiczne pieniądze !!!) jest zgodna z prawem?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 17:36:40

Trzech najwierniejszych muszkieterów ledwo wstrzymało się od głosu przy głosowaniu nad zdjęciem z porządku obrad odwołania skarbnika. Za to wiele miał do powiedzenia niedawny kolega wójta który go dzielnie na stołek wepchnął.

Coraz więcej ludzi się na nim poznaje, coraz więcej.....

i dużo miał racji tylko szkoda że stare powiedzenie znów tu pasuje  ''nie próżno te słowa są w naszym narodzie że Polak jest mądry dopiero po szkodzie ''

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych