Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WĄPIELSK - CENZURA !

3695 odpowiedzi w tym temacie

#3681 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 18:50:49

może ktoś wie dlaczego tak nagle zbierała się komisja rewizyjna , co to za afera , będę wdzięczny za kilka słów 

Nie ma co gdybać i plotek słuchać. Jak będzie co do ludzi miało dojść to w Informatorze Gminnym z pewnością napiszą.

Na informator nie licz , wiadomość z pewnego żródła przeciwko wójtowi toczy się postępowanie przed komisją orzekającą w Warszawie o naruszenie dyscypliny finansowej jest to komisja przy Ministrze Sprawiedliwości

#3682 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 20:19:54

Na informator nie licz , wiadomość z pewnego żródła przeciwko wójtowi toczy się postępowanie przed komisją orzekającą w Warszawie o naruszenie dyscypliny finansowej jest to komisja przy Ministrze Sprawiedliwości

Poważnie? Jest taka komisja? To byłyby jaja....

#3683 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 08:49:27

E, to jakaś ściema musi być. Taki wybitny ekonomista i jak on tą dyscyplinę w urzędzie trzyma to za co to postępowanie może być? Ja to myślę, że to ino o tanią reklamę Wąpielska w stolicy może chodzić i ściągnięcie inwestorów do polepszania zapóźnionej gminy.

#3684 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 16:40:33

:D

#3685 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 18:50:56

E, to jakaś ściema musi być. Taki wybitny ekonomista i jak on tą dyscyplinę w urzędzie trzyma to za co to postępowanie może być? Ja to myślę, że to ino o tanią reklamę Wąpielska w stolicy może chodzić i ściągnięcie inwestorów do polepszania zapóźnionej gminy.

To jest możliwe. Już raz chciał sprowadzić "polepszacz" do tej gminy. Potem się tłumaczył, że to nie on, że nic nie wiedział, nikogo nie zna, itd. A może wtedy też "polepszaczem" chciał polepszyć życie w tej "zapóźnionej" gminie...

#3686 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 12:25:31

drobna sprawa a wy zaraz sensacje robicie , cba wam się marzy

#3687 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 07:26:31

drobna sprawa a wy zaraz sensacje robicie , cba wam się marzy

Może i specjalnie wójt tematy podsyła by na forum było co nowego o takim celebrycie. Kto go tam wie. Niemniej wraz z tą informacją za ciepłą posadkę podziękował emeryt z Wrock. Czyżby ta "drobna" sprawa pomogła mu podjąć decyzję o opuszczeniu tego okrętu i sąsiada kapitana? A może za to naruszenie dyscypliny mogą być pociągnięte do odpowiedzialności i inne osoby z urzędu więc lepiej zawczasu się ewakuować.

#3688 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 17:28:32

coś więcej na ten temat ktoś wie ?

#3689 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 15:23:43

coś więcej na ten temat ktoś wie ?

Podobno jakaś kara dla gminy za nieprawidłowości przy inwestycjach się szykuje. Ale też niewykluczona osobista dla wójta za naruszenia dyscypliny finansów. Słyszałem to jednak od osoby niezbyt lubiącej obecnego wójta więc nie dam głowy, że to prawda. Dobrze by było gdyby udzielił odpowiedzi ktoś, kto zna sprawę bliżej. Może któryś radny nas oświeci? Chyba należy nam się, jako mieszkańcom płacącym podatki na ich diety, taka informacja. Przecież prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. A wtedy będzie wstyd, że się wiedziało, a nie powiedziało...

#3690 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 18:46:51

Podobno jakaś kara dla gminy za nieprawidłowości przy inwestycjach się szykuje. Ale też niewykluczona osobista dla wójta za naruszenia dyscypliny finansów. Słyszałem to jednak od osoby niezbyt lubiącej obecnego wójta więc nie dam głowy, że to prawda. Dobrze by było gdyby udzielił odpowiedzi ktoś, kto zna sprawę bliżej. Może któryś radny nas oświeci? Chyba należy nam się, jako mieszkańcom płacącym podatki na ich diety, taka informacja. Przecież prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. A wtedy będzie wstyd, że się wiedziało, a nie powiedziało...

przecież postępowanie nie toczy się od wczoraj , jakoś wójt zapomniał się pochwalić w ostatnim informatorze ,czyż nam się taka informacja nie należała , to z naszych podatków zapłacimy za błędy nie wójt z własnej kieszeni 

#3691 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:39:06

Poruszyłeś ważną sprawę : te same fakty są zupełnie inaczej przedstawiane przez osoby zapatrzone w wójta oraz te, które nie noszą różowych okularów. Na przykład jednym przeszkadza bez mała podwojenie liczby zatrudnionych pracowników w urzędzie do ponad czterdziestu etatów a od poplecznika wójta słyszę, że on to byłby zadowolony gdyby w urzędzie i czterysta ludzi siedziało i wypłaty brało. Jeden komentuję, że zastępca emeryt odszedł bo to co tu zobaczył odebrało mu do reszty chęć pracy a drugi, że odszedł dlatego bo nie nadążał za nową, kompetentną panią skarbnik bo tu wiadomo zapóźnień się nie toleruje. Dla jednych kilkadziesiąt tysięcy zł kar nałożonych na gminę będzie tragedią dla drugich to i ponad sto tys. będzie tylko nieistotnym drobiazgiem.

Jednak to chyba nie jest prywatny folwark i rzetelne informacje powinny trafiać do ludzi a nie jakieś przemycone ukradkiem wieści nie wiadomej treści bo komuś brakuje odwagi by zmierzyć się znów z prawdą.

#3692 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:52:26

Poruszyłeś ważną sprawę : te same fakty są zupełnie inaczej przedstawiane przez osoby zapatrzone w wójta oraz te, które nie noszą różowych okularów. Na przykład jednym przeszkadza bez mała podwojenie liczby zatrudnionych pracowników w urzędzie do ponad czterdziestu etatów a od poplecznika wójta słyszę, że on to byłby zadowolony gdyby w urzędzie i czterysta ludzi siedziało i wypłaty brało. Jeden komentuję, że zastępca emeryt odszedł bo to co tu zobaczył odebrało mu do reszty chęć pracy a drugi, że odszedł dlatego bo nie nadążał za nową, kompetentną panią skarbnik bo tu wiadomo zapóźnień się nie toleruje. Dla jednych kilkadziesiąt tysięcy zł kar nałożonych na gminę będzie tragedią dla drugich to i ponad sto tys. będzie tylko nieistotnym drobiazgiem.

Jednak to chyba nie jest prywatny folwark i rzetelne informacje powinny trafiać do ludzi a nie jakieś przemycone ukradkiem wieści nie wiadomej treści bo komuś brakuje odwagi by zmierzyć się znów z prawdą.

Bardzo dobry wpis. Myślę, że należy nam się informacja o ewentualnych karach i ich wysokości ale też jakich inwestycji kary dotyczą, kto zawinił i jaką poniósł odpowiedzialność. W końcu, jak słusznie napisałeś, to my mieszkańcy ponosimy koszty tych błędów i należy nam się taka informacja!!! Dość już pudrowania rzeczywistości i udawania, że wszystko, a zwłaszcza finanse gminne, jest ok.

#3693 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:32:36

Bardzo dobry wpis. Myślę, że należy nam się informacja o ewentualnych karach i ich wysokości ale też jakich inwestycji kary dotyczą, kto zawinił i jaką poniósł odpowiedzialność. W końcu, jak słusznie napisałeś, to my mieszkańcy ponosimy koszty tych błędów i należy nam się taka informacja!!! Dość już pudrowania rzeczywistości i udawania, że wszystko, a zwłaszcza finanse gminne, jest ok.

Dziwi mnie milczenie w tej sprawie wójta , gdy kiedyś udzielał wywiadu dla gazety nie zapomniał wspomnieć że ówczesny skarbnik  miał problem z naruszeniem dyscypliny chodziło o kwotę coś sto parę złotych i wynikała z błędu terminu wpłaty , co niektórzy radni , sołtysi otrzymali nawet pisemną informacje , dziś cisza , ostatnie naruszenie dyscypliny przez wójta też starano się ukryć , ale się nie dziwie bo tam najlepsze jest tłumaczenie wójta i jego adwokata / kto za niego płacił /, winna skarbnik i radni , chociaż to wójt otrzymał 27 jeszcze raz 27 wykazanych nieprawidłowości / całość dostępna na stronie rio / dla mnie milczenie i ukrywanie świadczy że coś jest nie tak jak powinno być , a teraz sprawa toczy się w Warszawie i to w ministerstwie sprawiedliwości czy to prawda ? 

#3694 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:52:40

wójt nic nie musi , rok po wyborach możecie mu s............ć i sobie pogadać , śmiać mi się chcę tylko gadanie wam zostało

#3695 ~Pawlak~

~Pawlak~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:42:34

wójt nic nie musi , rok po wyborach możecie mu s............ć i sobie pogadać , śmiać mi się chcę tylko gadanie wam zostało

Ot i jakie to już nowoczesne myślenia w naszej zpóźnionej gminie nastało...

#3696 ~własny~

~własny~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:51:30

Póki co żadnych kar nie było i powiem Ci więcej nie będzie, chyba że piszesz o tych za poprzedniego Wójta bo wtedy ich nie brakowało. A, a to archiwum zalało żeby pozacierać niewygodne sprawy, ale widzisz nie wszystko i wszystkich da się usunąć. Wypisujesz dalej swoje fanaberie, głupoty, przypuszczenia, domysły żadnych faktów łżesz jak zwykle i zdejmij te swoje różowe okularki bo to Ty je nosisz. Sam sobie zadajesz pytania sam na nie odpowiadasz byłeś i jesteś żałosny ale teraz ponoć chcesz być Wójtem nooo powodzenia ale ze swoją bujną przeszłością to nie da rady sorry.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych