Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WĄPIELSK - CENZURA !

3416 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 09:30:43

Gość, dnia 20 Sty 2017 - 09:01 AM, napisał:
Melduje posłusznie dziś wszystko będzie zrobione-p. sekretarz zawiodła.

Ale trzeba zrozumieć , że jest zawalona robotą. A to praca w terenie pod latarniami, które to poprzednik niepotrzebnie zainstalował i zdejmować na gwałt trzeba. A to wniosek o odwołanie skarbnika na 30 stycznia przygotować. A i szkoły teraz ostro w karby trzeba ująć. A pamiętać jeszcze trzeba , że temat z niewygodnymi radnymi nie został zamknięty. Proszę o trochę zrozumienia dla niej. Z pewnością z wszystkim sobie poradzi.

A ja z wnioskiem formalnym do wójta. Opłaca pan nadgodziny za sobotnią pracę ? Żeby się później nie okazało, ze kolejna do sadu pozwie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 09:32:10

Gość, dnia 20 Sty 2017 - 10:12 AM, napisał:
Tu chodzi o to że starej władzy przykro i kilku zwolnionym pracownikom i teraz próbują się mścić na tym forum.
OT CAŁA PRAWDA !!!
Może i masz trochę racji. Z pewnością przykro niektórym radnym patrzeć jak nowa władza z nimi poczyna i że teraz maja być jedynie marionetkami do aprobowania nawet najbardziej absurdalnych wizji wójta. Tu już nie ma miejsca na jakiekolwiek zgłaszanie uwag do jego genialnych pomysłów. A jak ktoś tego nie może zrozumieć to mu trzeba donosem pomóc.
A pracownicy cóż to nie kilku a kilkunastu a do końca kadencji to pewnie i ...dziesiąt będzie. Ale prawda to tylko zwykli zwalniani pracownicy i nie powinno ich zupełnie interesować co wójt będzie jeszcze likwidować i na co kredy marnotrawił. No cóż widać że to chyba źli ludzie byli, źle urząd prowadzili, źle oświata działała o bibliotece nie wspomnę, źle halę postawili , złe oczyszczalnie mieszkańcom porobili , źle studnie pogłębiali i jeszcze się teraz ostatnio okazało że za dużo lamp pozakładali i pomimo taniego prądu co go to nam wójt za bezcen załatwił gmina nie jest w stanie rachunku zapłacić. Spytał się chociaż ktoś jaka będzie oszczędność z wyłączeni pierwszej transzy 40 lamp ? Czy to kwota pokryje koszt odsetek od kredytu zaciągniętego na postawienie tych wspaniałych 10 lamp ? Na spłatę samego kredytu nie ma co zupełnie liczyć. Może warto by było poprosić Panią skarbnik o takie wyliczenie. Bo za chwilę się okaże , że i jej wiedza jest wójtowi zbędna i przesiąknięta "starą władzą". No cóż może jak kupimy w końcu ten walec to uda się w końcu wójtowi wszystko w tej gminie wyrównać.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 09:33:49

Gość, dnia 22 Sty 2017 - 11:53 AM, napisał:
Znalazłem w internecie coś ciekawego opinia o budżecie 2017 gminy wąpielsk rio zespół włocławek fragment '''w latach 2018- 2024 kwoty spłat rat wcześniej zaciągniętych i planowanych do zaciągnięcia kredytów i pożyczek przyjęto na wysokim poziomie, co może ujemnie wpłynąć na zachowanie płynności finansowej gminy '' inny fragment '' spłata zobowiązań będzie finansowana przychodami z tytułu planowanych do zaciągnięcia kredytów i pożyczek w wysokości 6 280 525,49 zł .'' dlaczego nie było tej informacji w gazecie wydanej przez wójta ???????????????
A czyj to problem ?
Martwić będzie się ten który wygra następne wybory. Wątpię aby był to Górski. Ale jeżeli uda mu się zrealizować zadłużenie gminy na zaplanowanym poziomie to może się okazać, iż będzie jedynym kandydatem. Czyli im mniej pozyska dofinansowania i bardziej zadłuży gminę tym większe jego szanse na utrzymanie stołka.
Byle jeszcze tych znających jego ambitne plany udało się na tym forum skutecznie uciszyć......

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 09:40:07

prawda w oczy kole?

Prawdziwa cnota krytyki się nie boi.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 09:43:25

Kochani powiedzcie jak to jest, że zwalnia się jednego pracownika a drugiemu daje dwa, trzy etaty? Mowa oczywiście o naszej wspaniałej gminnej bibliotece.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 09:43:25

Raz ślimaczek - nieboraczek
by się wysrać, wlazł za krzaczek.
Zdjął skorupkę, wypiął dupkę,
chciałby wreszcie zrobić kupkę !
"Od tygodnia już nie robię,
może wreszcie ulżę sobie."
Stęka, posapuje równo
a tu ciągle z gówna - gówno,
żarł laxigen, razem z sodą,
i piguły popił wodą.
Chlał rycynę niby wódkę,
ale wszystko z marnym skutkiem.
Nawet ciepłym raz wieczorkiem,
czyścił dupkę swą wyciorkiem.
Jednak sytuacja głupia,
wciąż ślimaczek się nie skupia.
Teraz sapie, teraz stęka,
"sranie - myśli - to ci męka !"
Czy do szwagra iść winniczka ?
Wszyscy mówią, że to wtyczka.
Może wtyczka mi pomoże ?
Tak się zesrać chciał niebożę...
Lasem biegnie pani sarna,
która chciała być ciężarna.
Czy z jeleniem, czy też z dzikiem,
z pozytywnym wszak wynikiem.
Podniecona tym biedaczka,
rozdeptała nieboraczka.
Wszystko wyszło z niego równo -
mózg i upragnione gówno.
Morał :
I z rządzeniem i ze sraniem
Niby każdy zna się na niem.
Nie jednego swędzi du.pa.
Lecz pamiętaj nie po trupach.
Mimo, iż ma dwie połowy
Nie noś dupy wyżej głowy.
I winniczka w Radominie
Też czas w końcu w gminie minie,
Bo zacniejsze są osoby
i przymiotów ich zasoby.
Lepiej zejdź im w porę z drogi
bo gówniane masz też rogi.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 09:44:03

a sekretariat taki zapracowany czy kupno następnego radnego?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 09:44:43

Kochani powiedzcie jak to jest, że zwalnia się jednego pracownika a drugiemu daje dwa, trzy etaty? Mowa oczywiście o naszej wspaniałej gminnej bibliotece.

Jak mężuś pracuje w gminie to się żonce załatwi jeszcze czwarty etacik a co kto komu zabroni

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 09:47:13

Można by pomyśleć , że w tym Wąpielsku prawie wójt opozycji nie ma. Jedno forum usunął z 300 tys wejść , dzisiaj drugie z 71 tys. i zadowolony z siebie. Panie wójcie to już strusie tą metodę stosują: schowają głowę w piasek i już nic nie widać. Niestety nieudolności, kumoterstwa, chamstwa i totalnej obłudy nie da się tym sposobem ukryć przed wyborcami. Ludzie widzą i oceniają pana. A , że takie oceny to efekt tylko pana pracy i żadna cenzura jej nie poprawi.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 11:15:56

Gość, dnia 08 Sty 2017 - 10:37 PM, napisał:
parę żartów o wójcie :

żart nr 1 od czego niedługo zaczną się lekcje w naszych szkołach ? Od słów ; Wójcie nasz ,który jesteś w gminie .

żart nr 2. wójt nie musi ściągać inwestycji one czekają w kolejce aż wójt zezwoli na realizację

żart nr 3 co ukrywają przed wójtem urzędnicy ? inteligencje.

żart nr 4 czym różni się wójt od papieru toaletowego ? papier się rozwija ..

żart nr 5 dlaczego tak dużo pszczół lata nad urzędem gminy odkąd G, jest wójtem ? bo czują lipę.. .
żart nr 6 co to jest paradoks ? najbiedniejsza i najsłabsza gmina w powiecie ma najlepszego wójta .

żart nr . 7 jakie plany omawia wójt z '' doradcami ''? plan stworzenia getta dla forumowiczów internetowych
żart nr 8 po co w urzędzie jest monitoring ? by śledzić gdzie znikają dokumenty.
żart nr 9 dlaczego w urzędzie musi byś ekspres do kawy ? by niepotrzebnie nie tracić czasu przy pilnowaniu monitoringu.
żart nr 10 jak w urzędzie odciążyć operatora monitoringu ? zmienić zamki w szafach księgowości i klucze schować przed panią sekretarz.
żart nr 11 czym różni się burdel od naszego urzędu ? tam każdy dokładnie wie co się robi w każdym pokoju a u nas nawet wójt nie ma takiej wiedzy.
żart nr 12 jak szybko zreformować cały urząd ? zmienić numerki na drzwiach biur.
żart nr 13 dlaczego tyle teraz będziemy mogli zaoszczędzić na oświacie ? bo braki w edukacji będzie można uzupełnić na uniwersytecie trzeciego wieku.
żart nr 14 dlaczego 40 lamp ulicznych będzie w gminie zbędnych ? bo oświetlać będą teraz gminę flesze aparatów dokumentujące dokonania wójta.
żart nr 15 dlaczego płace w urzędzie wzrosły o 200 tys ? bo trzeba wypłacać dodatek za szkodliwe warunki pracy.
żart nr 16 jakim argumentem wójt tak sprawnie przeforsowuje wszystkie swoje pomysły? ja, wójt, wama to mówię, to wierzcie...
żart nr 17 dlaczego wójt tak uwielbia pogrzeby ? cieszy się że z każdym maleje liczba jego przeciwników w gminie.
żart nr 18 co zrobić aby mieszkańcy łatwiej dostrzegli światłość geniuszu wójta ? pogasić lampy w gminie.
żart nr 19 jak wzmocnić autorytet wójta w gminie ? obalić maszt przesyłający sygnał internetu.
żart nr 20 od czego zacznie się reforma oświaty w gminie ? od likwidacji pracowni komputerowych i zakazaniu nauczania informatyki.
żart nr 21 co sprawia pracownikom największy problem w pracy ? nie zdradzić się , że poznali się na swoim szefie.

żart nr 22 co obstawiają buchmacherzy w gminie? czy radni odwołają wpierw skarbniczkę czy ogłoszą referendum do odwołania wójta.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 11:50:04

Nasza gminna samochwała
tak się władzą swą uchlała
że w fotelu se siedziała
i tak sobie wymyślała:
Mądry jestem niesłychanie,
ze wszystkiego się wyłganie.
Do gazety se poletę.
Nowych głupot im napletę.
Jak se lewą nogą wstanę.
to ma każdy przechlapane.
Czy pracownik to czy to radny
przy mej władzy jest bezradny.
Jak już budżet przeforsuje
cały powiat zdeklasuje.
A że kasy w gminie ni ma?
To mnie wcale nie powstrzyma.
Dobrze gminę zapożyczę
i finanse rozpierdyczę.
Informator ludziom rzucę
I ich znowu zbałamucę.
Bajki trzeba dalej wciskać
Aby poklask ich pozyskać.
Bo w sondażach d*** blada
ostatnie miejsce mi przypada.
Więc się muszę sam pochwalić
i na radę się wyżalić.
Bo jak radę se usadzę
to dopiero wam pokażę.
Przewodniczącego sobie zmienię
bo ja Wojtka bardziej cenię.
Chłop wie jak kredyty brać
i po du*** całować.
Taki teraz nam się nada.
To dopiero będzie rada.
A do tego daję słowo
wszystko będzie tu wzorowo.
A że trzeci rok mi leci
skarbnik chyba też poleci.
Co że w sądzie se wygrała,
i tak u mnie jest za mała.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 13:15:47

ŻENADA , wójt przed odwołaniem skarbnika stwierdza publicznie że ma osobę na to stanowisko a gdzie konkurs na skarbnika więc usunięty wpis że to ma być skarbnik wójta a nie jak mówi ustawa skarbnik gminy był prawdą , ten pan zapomniał się to nie folwark w wrockach

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 13:39:10

ŻENADA , wójt przed odwołaniem skarbnika stwierdza publicznie że ma osobę na to stanowisko a gdzie konkurs na skarbnika więc usunięty wpis że to ma być skarbnik wójta a nie jak mówi ustawa skarbnik gminy był prawdą , ten pan zapomniał się to nie folwark w wrockach

koszt doszkolenia skarbnik w/g wójta to coś około 3 tys zł , a koszt studiów sekretarz sponsorowanych przez urząd ?? tylko w drugim wydaniu pieniądze wydane słusznie w/g wójta bo sekretarz dobrze pisze donosy to na przewodniczącego rady a to na radnego , chociaż też zalecenia wiele jej zarzucają ale tu może być tylko premia może świąteczna ,noworoczna 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 13:44:41

Nawet największy kłamca czasem niechcący prawdę powie. Co tam przepisy prawa i zasada powołania i odwołania skarbnika. Za kupione głosy radnych skupionych w klubie partyjnym wójta odwołają panią skarbnik robiąc z niej kozła ofiarnego  nieudolności wójta i jego pani sekretarz. A koleżanka pani sekretarz już ma konkurs na to stanowisko wygrany. Co za obłuda. I on się chełpi , że w końcu liczne nieprawidłowości po poprzedniku usunął i wszystko zgodnie z literą prawa robi. U nas prawo to Górski a jak ktoś myśli inaczej to nie ma czego szukać w naszym urzędzie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 13:49:29

Gdy wieczorne zgasną zorze.
Zanim głowę do snu złożę.
Modlitwę moją zanoszę:
Bogu ojcu i synowi,
dopier..dolcie sąsiadowi.
Dla siebie o nic nie proszę,
tylko mu dos..rajcie proszę.
Kto ja jestem ?
Wójt wasz nowy.
Nadzwyczajnie przebojowy
I do tego kłamca podły.
Oto wznoszę moje modły,
do Boga, Marii i Syna,
zniszczcie tego skur..wysyna.
Znajomego i sąsiada,
tego wroga, tego gada.
Nie oszczędź też radnego
strasznie mi nie wygodnego.
Na każdego znajdę haka,
bo naturę mam bydlaka.
Jak za dużo napilotę
To skarbnika wypier.dolę.
Bo ja szczerze ludzie głupie,
to mam was głęboko w du..pie.
No bo po co tak się sr..ali,
by mnie teraz odwołali?
Aby mieć dostatnie życie,
muszę trwać tu przy korycie.
Ale to nie moja wina,
że jest ze mnie zwykła swinia.
Dobrze wszystkich ochu..jałem
Tak do władzy się dopchałem.
Teraz stołek mocno trzymam,
i was wszystkich znów wydy..mam.
Jeszcze gminę wam zadłużę,
to posiedzę tutaj dłużej.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 14:01:47

:D Wpisy dotyczące tak mądrego i rozsądnego wójta znikły , czyżby skromność wójta nie pozwalała mu na taką darmową promocje ,promocję dużo większą niż informator wydany przez samego siebie za gminną kasę ,ale osoby skromne nie potrzebują blasku fleszy i poklasku efekty ich ciężkiej pracy najlepiej obrazują ich nikłe dokonania Życzę wójtowi by się rozwijał , kwit mądrością swych czynów , dalej nie brakowało mu zapału do usuwania naszych wpisów ,bo tylko własną wytrwałością i poświęceniem osiągnie to o czym wszyscy marzymy nie będzie więcej wójtem Wąpielska :P

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 14:19:23

Zaglądając dziś na forum zauważyłem, że są jeszcze w naszej gminie osoby które usiłują pomniejszyć dokonania naszego dzielnego wójta poprzez usuwanie wpisów promujących jego niewątpliwe dokonania w naszej zapóźnionej gminie. Ale muszę was zmartwić będziemy dalej na bieżąco informować o jego sukcesach aż przekonamy ostatnią osobę brużdżącą wójtowi na tym forum bo tylko mając takiego człowieka u władzy możemy być spokojni rozwój naszej zapóźnionej gminy.
Komórka do spraw promocji Gminy Wąpielsk

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 14:19:31

W dniu 25 września roku pańskiego 1973 w niepozornej wiosce przyszedł na świat nasz ukochany przywódca Dariusz Górski. Owego dnia tęcza nad ową wioską pojawiła się podwójna, krowy dały dwa razy więcej mleka a koguty piały hejnał mariacki. Znaki to owe oznajmiły , że wreszcie wódz wielki jest z nami. Już od najmłodszych lat przejawiał nieprzeciętny talent i zaangażowanie w politykę. Na własnoręcznie zbudowanej kopiarce powielał ulotki SOLIDARNOSCI i nie bacząc na grożące konsekwencje obalił w końcu komunę w kraju ( ten sam manewr zastosował parę lat później obalając władzę w Wąpielsku). Wraz z Piotrem i Andrzejem postanowili ująć się nad ciężkim życiem polskich chłopów i stworzyli SAMOOBRONĘ. Wstąpił w szeregi pracowników AGENCJI MODERNIZACJI I RESTRUKTURYZACJI W Golubiu -Dobrzyniu. Tu jednak szybko odkryto jego wielki talent organizacyjny i szybko przeniesiono go do zapóźnionej jednostki w Rypinie ( stąd ta ogromna wiedza jak zarządzać zapóźnionymi jednostkami). Kilkakrotnie kandydował z ramienia PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI na radnego gminnego jednak mieszkańcy widząc z jak wielkim geniuszem mają do czynienia postanowili nie oddawać na niego głosów widząc , że to człowiek do wyższych celów stworzony. I mieli rację. Dzięki ich głosom mogliśmy spokojnie w 2014 wybrać go na wspaniały urząd wójta w Gminie Wąpielsk. W końcu możemy cieszyć się , iż wielki wójt w końcu naprawi chorą sytuacje w naszej gminie. Już w pierwszym roku
okazał swa wielką wiedzę w temacie przeprowadzenia bezstronnego audytu czy zakupu koparki nówki sztuki. W pracy nie szczędził swych sił w pozbyciu się bezwartościowych pracowników urzędu pozyskując w ich miejsce wysokich rangą fachowców ( choćby operator koparki ), których sowicie premiami za pracę wynagradza. Nikt złego słowa o nim nie powie (chyba że mu na pracy przestało zależeć) Geniusz jego nie ustaje w nowych odkrywczych pomysłach. Ostatnio sam wymyślił grupowy zakup energii elektrycznej o czym nawet prasa informowała. Mając takiego człowieka u władzy możemy być w końcu spokojni o rozwój naszej zapóźnionej gminy.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 14:19:42

Nasz wspaniały wódz zamartwiając się nad wszechstronnym rozwojem gminy doszedł do wniosku, że będą potrzebne na to znaczne środki. W związku z tym sam wystąpił do rady z prośba o obniżenie swojego wynagrodzenia. Emerytki będące na sesji zaczęły wiwatować na jego cześć i wychwalać tak wspaniałomyślna postawę naszego wójta. Radzie nie pozostało nic innego jak przychylić się do prośby i przegłosować wniosek. Zaoszczędzone środki pani skarbnik ma przesunąć na najpilniejsza sprawę: walkę z kretami w gminie. A tych pilnych spraw jest jeszcze wiele. Jednak nasz wójt sporo już rozwiązał jak na przykład: niekompetentnego informatyka zastąpił dwoma, nie odpowiedniego radcę zstąpił dwoma radcami, sekretarkę zastąpił dwiema sekretarkami. Chciał też usprawnić pracę skarbniczce i zatrudnił jej kierownika niestety ta nie chciała płacić mu wynagrodzenia i innowacja w urzędzie upadła. Jednak wódz ma swe sposoby na osoby hamujące mu postęp i z pewnością parę nagan i innych szykan odniosą oczekiwany skutek. Ostatnim czasem bardzo się zamartwiał zdrowiem Pani kierownik biblioteki. Dumając na tym doznał olśnienia i znalazł bardzo zdolną i oddana nową kierownik biblioteki. Ale jeszcze Pani kierownik USC ostatnio niknie w oczach i trzeba będzie się wójtowi zająć jeszcze tym tematem. Nigdy nie marnuje czasu i nawet spędzając czas w WC wymyślił reorganizację utrzymania czystości w gminie i pani sprzątaczka już nie musi się tu fatygować.
Jednak dużo jego genialnych pomysłów jest niestety utrącanych przez bezmyślnych radnych jak chodźmy zakup niezbędnej równiarki i walca ( bo do walca trzeba dwojga). Już nie raz im wójt udowodnił a zwłaszcza przewodniczącemu , że są głupi i nawet uchwały absolutoryjnej podjąć nie potrafią. Czepiają się jakiś głupich tematów jak darmowa dostawa wody do Radomina a przecież wójt zaznaczył , że to tylko pożyczka i Radomin odda. I jak zwykle słowa dotrzymał. Tylko jak nam Radomin ta wodę pompował to zapomniano naszych pomp wyłączyć i dlatego wybiło źródło pod nową sarnostradą. Ale najważniejsze, że z obietnicy się wywiązał. Zresztą Jak zawsze jak co obieca zawsze słowa dotrzyma panu Lejdzie i Rutkowskiemu. Dlatego mając takiego człowieka u władzy możemy być spokojni rozwój naszej zapóźnionej gminy.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 14:19:58

Sesja z 13 października wspaniale pokazała jakim aplauzem i uznaniem cieszą się pomysły naszego wspaniałego wójta. Aplauzom emerytek nie było końca. Radnym całkiem teraz kopary opadły, gdy na własne oczy ujrzeli jak wielko miłością darzą go poddani. Teraz to już z pewnością nie będą wójtowi kłód pod nogi rzucać a z gorliwością aprobować nowe światłe pomysły. Na dobry początek przegłosowali dotacje na zakup pomp co to się ostatnio uszkodziły jak nam Radomin ciśnienie w rurociągu podniósł. Trochę zawahali się przy likwidacji ZAS ale ostatnie zebranie komisji oświatowej rozwiało ostatnie obawy. Dyrektorzy ze zrozumieniem aby nie powiedzieć entuzjazmem poparli ten pomysł w całej rozciągłości. A podsumował to dyrektor gimnazjum słowami : „Skoro tak ma być to niech będzie”. I prawidłowo gdyby tak wszyscy byli otwarci na reformy to byśmy dawno i Radomin prześcignęli. Ale cieszmy się tym co już osiągnęliśmy: rozwiązano problem podejrzanej działalności LGD na terenie naszej gminy, urząd mamy już prawie zreformowany ( jeszcze tylko paru niedonoszących zostało ), w pełni transparentny, monitorowany nieustannie wieloma kamerami zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Może jeszcze nie działa jak szwajcarski zegarek ale przynajmniej jak profesjonalny ekspres do kawy to już na pewno. Teraz modernizowana jest biblioteka gmina i jak w końcu zinwentaryzujemy poprzednią panią kierownik nowa z pewnością szybko się wykaże ( jak wcześniej dała przykłady). Teraz jak widać czas zabrać się za oświatę. Pierwszy będzie ZAS lecz wiadomo reformy trzeba robić kompleksowo.
Dlatego mając takiego człowieka u władzy możemy być spokojni rozwój naszej zapóźnionej gminy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych