Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W środy Gazeta Polska, źródło prawdy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 09:27:33

Urban twoim idolem. Gratuluję.

Każdy ma prawo do wybranych idoli :)

A za gratulacje dziękuję.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 10:18:49

"W środy Gazeta Polska, źródło prawdy"

No dobrze, porównajmy: afera Amber Gold, afera podsłuchowa, afera Rywina, afera reprywatyzacyjna. To tylko niektóre, o których opinia publiczna dowiedziała się z Gazety Wyborczej. Łączy je to, że związane były z ludźmi obecnej opozycji.

Jakie afery powiązane z obecną władzą ujawniła Gazeta Polska? Srebrna? KNF? Banaś? SKOK-i? Kuchciński? Trolle w Ministerstwie Sprawiedliwości?

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 12:16:15

"W środy Gazeta Polska, źródło prawdy"

No dobrze, porównajmy: afera Amber Gold, afera podsłuchowa, afera Rywina, afera reprywatyzacyjna. To tylko niektóre, o których opinia publiczna dowiedziała się z Gazety Wyborczej. Łączy je to, że związane były z ludźmi obecnej opozycji.

Jakie afery powiązane z obecną władzą ujawniła Gazeta Polska? Srebrna? KNF? Banaś? SKOK-i? Kuchciński? Trolle w Ministerstwie Sprawiedliwości?

tAAAAA...wIEWIÓRCZA ŹRÓDŁEM PRAWDY....BUUUUUUHAHAHAHAHAHAHAHA...

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 12:40:11

tAAAAA...wIEWIÓRCZA ŹRÓDŁEM PRAWDY....BUUUUUUHAHAHAHAHAHAHAHA...

No dobrze. Wybuhahałeś się już?

Nigdzie nie napisałem, że Wyborcza jest źródłem prawdy. Napisałem tylko, że z jej łamów, a teraz dodam, że także z Newsweeka, Wprost czy Business Insider dowiadywaliśmy się o aferach, które uderzały w PO, czy SLD.

Odpowiedz na pytanie: o jakich aferach Zjednoczonej Prawicy dowiedzieliśmy się z Gazety Polskiej? A może ich wcale nie było, a my żyjemy w alternatywnej rzeczywistości?

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 12:57:31

No dobrze. Wybuhahałeś się już?

Nigdzie nie napisałem, że Wyborcza jest źródłem prawdy. Napisałem tylko, że z jej łamów, a teraz dodam, że także z Newsweeka, Wprost czy Business Insider dowiadywaliśmy się o aferach, które uderzały w PO, czy SLD.

Odpowiedz na pytanie: o jakich aferach Zjednoczonej Prawicy dowiedzieliśmy się z Gazety Polskiej? A może ich wcale nie było, a my żyjemy w alternatywnej rzeczywistości?

Ciesz się faktami medialnymi. PiS tylu mafiozom pokrzyżował ich ciemne interesy, ze wcale mnie nie dziwi przyprawianie mu gęby.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 15:09:56

kupowac i czytac

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 16:42:02

szok

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 05:03:01

zdrajcy odzywają

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:04:29

tylko ta gazeta nie klamie, nie ubliza itd

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 21:16:49

Ten znowu się dorabia publikując przekazy dnia. Zarabia od powierzchni prezentowanych bredni.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych