Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W punkt!


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 20:08:01

Jarosław Kaczyński dla "GP": z taśm Neumanna wyłania się opłakany stan opozycji

- To pogarda wobec ludzi. To jest mówienie o ludziach wulgarnie, z takim lekceważeniem, które nie mieści się w żaden sposób w cywilizowanych kryteriach - tak komentuje tzw. taśmy Neumanna Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Gazety Polskiej". Całość rozmowy już w środę w tygodniku "Gazeta Polska".

Szef Klubu PO-KO, mówił na spotkaniu z działaczami, że zarzuty prokuratorskie można propagandą przekuć w atut, bo "ludzie – i tak nic nie zrozumieją".

Z taśm posła Neumanna wyłania się w gruncie rzeczy bardzo smutny i opłakany stan opozycji. Można powiedzieć, że pan Neumann ujawnia dwie kluczowe rzeczy.

Po pierwsze widać, że politycy PO traktują swoje problemy z prawem i reakcję sądownictwa jako po prostu kolejny etap polityki – są przekonani, że członkostwo w PO chroni ich przed wszystkim.

Co więcej, te nagrane słowa pokazują, że PO uważa, iż może liczyć na swoisty „sądowy parasol ochronny”.

To jest bardzo niepokojące i niestety potwierdza to, że nasze sądownictwo potrzebuje głębokiej zmiany.

Jest i druga rzecz, która wyłania się z tych taśm. To pogarda wobec ludzi. To jest mówienie o ludziach wulgarnie, z takim lekceważeniem, które nie mieści się w żaden sposób w cywilizowanych kryteriach.

Ta pogarda dotyka wszystkich, o których mówi poseł PO, w takim samym stopniu zdaje się gardzić zarówno wyborcami PiS, jak i PO.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych