Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

w obronie

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 23:25:05

Internauci zachwyceni przemówieniami Szydło i Jakiego w PE: "Dożywotni głos dostanie z mojej strony"; "Ukłony"

Dzisiejsze wystąpienia Beaty Szydło i Patryka Jakiego w PE odbiły się szerokim echem. Europosłowie PiS bronili dobrego wizerunku Polski na arenie międzynarodowej.

Europoseł PiS Patryk Jaki pytał wiceszefową KE Vierę Jourovą, która podkreślała, że zmiany w prawie nie powinny prowadzić do dalszego pogorszenia sytuacji praworządności w Polsce, w jaki sposób w Czechach wybierani są sędziowie.

Przepychanek słownych w debacie było więcej. Najostrzej starli się Beata Szydło i Radosław Sikorski, którego B. Szydło nazwała kłamcą.

Użytkownicy Twittera są zachwyceni postawą byłej premier Polski.

Brawo Pani Szydło. Dożywotni głos dostanie z mojej strony

Nie mogę się doczekać kolejnej wygranej PAD i min tego szlamu opluwającego dziś Polskę w Europarlamencie. Dla mnie to nie są Polacy. Ukłony dla Premier Beaty Szydło.

Internauci chwalą też wystąpienie Patryka Jakiego:

I co? Patryk Jaki wymiata.

Patryk Jaki pozamiatał cały Parlament Europejski. Nie ma ca zbierać

mly/twitter

Szydło, Jaki, Wiśniewska powiedzieli to co myśli większość Polaków, czyli tych co wiedzą co to jest honor, patriotyzm i suwerenność. A tych co biegają do obcych skarżyć na śmietnik polityczny.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 23:37:45

Wstyd Polsce przynoszą te antyPOlskie.łachudry z tzw. oPOzycji , tenrowerzysta biedroń , ta zdradzieckamorda sikorski, kołthunstary komuch cimoszewicz, ten zakłamanyryj arłukowicz. Tylko twarde stanowisko i punktowac, punktowac i punktowac nie bawić sie w delikatnosc, nie nalezy sie cackac z targowica.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 00:15:35

Ta cała totalna opozycja to Targowica.Kompletne dno.Nie słyszałem aby opozycja któregokolwiek kraju UE skarżyła na własny kraj.Tfuuuuu!!!!!

Może ktoś mi wskaże taki kraj, gdzie opozycja donosi na swoją ojczyznę albo zaprasza obcych - jak król koperta Grodki - do układania polskiego prawa ................

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 09:58:25

"Polska wam przeszkadza, bo nie trzyma się już niemieckiej nogawki".

To wystąpienie europosła Patryka Jakiego przejdzie do historii. Polityk PiS nie mógł już wytrzymać krytyki naszego kraju i donoszenia na Polskę przez "totalną opozycję". Tym samym zamknął usta permanentnym krytykom.

- Państwo mówicie bardzo ogólnie, że w Polsce jest łamane prawo. Nikt z państwa nie powiedział konkretnie, na czym polega to, że w Polsce "jest upolityczniony wybór sędziów". A wiecie państwo dlaczego?

Dlatego, że gdybyście to zrobili, to zaczęłyby powstawać pytania. Na przykład pytanie do pani komisarz Jourovej: w jaki sposób są wybierani u Pani, w Czeskiej Republice, sędziowie? Proszę to powiedzieć i porównać z Polską. I wtedy zobaczyli byście państwo na czym polega to jedno wielkie kłamstwo

- mówił europoseł PiS.

- Dobrze, że pani z Nie.miec również się wypowiadała. Pani mówi, że u nas jest upolityczniony wybór sędziów. Czy Pani wie, że w Polsce sędziowie wybierają sędziów?

A wie Pani jak wybierani są sędziowie w Niem.czech? Całkiem niedawno poseł, prosto z Bundestagu, został sędzią. I wy mówicie nam bezczelnie, że w Polsce jest upolityczniony wymiar sprawiedliwości, a w Niem.czech nie?

- kontynuował. 

Patryk Jaki odniósł się również do niedawnego "Marszu Tysiąca Tóg", który odbył się w Warszawie. Porównał go z wydarzeniami z Fra.ncji.

- Mówicie o wolności do manifestacji. Czy wiecie, że ci sędziowie, którzy tutaj siedzą mieli ochronę polskiej policji, jak protestowali? Teraz niech wypowiedzą się sędziowie fran.cuscy, jak siłą byli wyprowadzani z Sądu Apelacyjnego we Fra.ncji.

I co? U nas jest łamana praworządność, a we Fra.ncji nie? 

- pytał. 

Na koniec powiedział wprost, co uważa o działaniach zagranicznych europosłów i polskich deputowanych, reprezentujących tzw. "totalną opozycję". 

- Polska wam przeszkadza dlatego, że nie trzyma się już niemieckiej nogawki, że wstaje z kolan, nie zgadza się na przyjmowanie takiej liczby migrantów, jak państwo chcecie, nie zgadza się na przyjmowanie takiej ilości technologii, po prostu chce być suwerennym, podmiotowym państwem

- zakończył.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 08:38:10

Że co?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych