Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W obronie mordercy


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 11:43:12

Naucz się kafelkarzu wpierw czytać. Napisałem "dajcie facetowi (...)". Prostaku i mącicielu.

Jesteś zwykłym posadzkarzem.#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 14:07:43

Syn Bodnara szantażował dzieci. „Groził młodszym nożem, domagając się pieniędzy”.

Do przestępstw miało dojść pod koniec maja tego roku. 14-letni syn Adama Bodnara dokonał wraz z dwoma kolegami grozili nożem rówieśnikom domagając się pieniędzy – podało tvp.info. Źródło znające kulisy sprawy twierdzi, że trzy rozboje zostały udowodnione. Chłopcy żądali kwot 10, 20 zł. Nikt nie został ranny.

Przestępstwa miały mieć miejsce 26 i 28 maja w obrębie jednej z warszawskich szkół, do której uczęszczał 14-letni syn Rzecznika Praw Obywatelskich.

Sprawa, w którą zamieszany jest m.in. syn Rzecznika Praw Obywatelskich trafiła do wydziału dla nieletnich w Sądzie Rejonowym Warszawa-Mokotów. Przestępstwa zostały zgłoszone przez rodziców szantażowanych dzieci.

Dziennikarze prosili Adama Bodnara o komentarz w tej sprawie.RPO nie był jednak zbyt rozmowny.

 #23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 17:41:35

Bodnar myśli "wyprzedzająco ",bo jego 14 letni synek, wraz z kolegami już ściga z nożem młodsze dzieci wymuszając haracze.Co będzie za 5-10 lat?

Poza tym PO ma w karnych zakładach zamkniętych ponad 80% poparcia, więc razem ze swoim rzecznikiem muszą dbać o swój elektorat.

 #24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 19:21:21

Bodnar myśli "wyprzedzająco ",bo jego 14 letni synek, wraz z kolegami już ściga z nożem młodsze dzieci wymuszając haracze.Co będzie za 5-10 lat?

Poza tym PO ma w karnych zakładach zamkniętych ponad 80% poparcia, więc razem ze swoim rzecznikiem muszą dbać o swój elektorat.

 

boshe, co za ściek#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 19:35:04

Atak PiSowskiej bolszewii z Patrykiem Jaki na czele, na RPO A.Bodnara pokazuje skalę moralnego upadku tej formacji. I oni twierdzą, że niosą na sztandarach wartości chrześcijańskie.

Skończycie na moralnym śmietniku historii.

 #26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:20:59

Kto wybierał takiego niedo...rzecznika? "Pan Bodnar po raz kolejny przekroczył tę granicę". - Daje upust politycznym emocjom ......

Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk odniósł się do sprawy dziś w Radiu Zet stwierdzając, że to "dosyć szokujące", że Bodnar broni podejrzanego o "skrajnie brutalny, zaplanowany mord na dziecku".

Jak wskazał, to policja podejmuje decyzje, jakie środki bezpieczeństwa powinno się podjąć podczas aresztowania.

"Zastanawiam się, co by było, gdyby któryś z funkcjonariuszy ucierpiał wskutek tego, że podejrzany nie miałby założonych kajdanek".

"Człowiek, który jest oskarżony o zabójstwo dziesięciolatki, który jest niebezpiecznym przestępcą - wszystko na to wskazuje - powinien być zgodnie z przepisami transportowany w taki sposób, żeby zapewnić bezpieczeństwo otoczeniu i jemu samemu"

- podkreślił.

Na uwagę, że podejrzany nie stawiał oporu, Dworczyk zwrócił uwagę:

"A co by było, gdyby zaczął stawiać opór? To jest naprawdę nieodpowiedzialne, dlatego, że w ramach walki politycznej pan Bodnar po raz kolejny daje upust swoim jakimś politycznym emocjom, podważając zaufanie do policji, a inni, w tym dziennikarze, wpisują się w to. Jak ktoś chce, niech broni mordercy dziesięciolatki. Wydaje mi się, że państwo powinno stanąć po stronie poszkodowanej rodziny, po stronie zabitego dziecka"

- dodał.

"Natomiast to co zrobił pan Bodnar jest skrajnie nieodpowiedzialne. Gdzieś są granice politycznego zaangażowania i pan rzecznik Bodnar przekroczył po raz kolejny tę granicę.

Uważam, że każdy człowiek popełnia błędy, bo nie ma ludzi, którzy są nieomylni. Natomiast są sytuacje, w których jak się popełni błąd, to w sposób oczywisty trzeba powiedzieć 'przepraszam', uderzyć się w piersi i wycofać z błędnego stanowiska. W tym wypadku to byłoby, wydaje mi się, jedyne rozsądne zachowanie ze strony pana Bodnara"

- ocenił minister.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych