Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pokrytuasg~

~pokrytuasg~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 22:43:33

A jednak - czy to jest zaskoczenie? Chyba nie!! Brawo!

#2 ~raciazanka~

~raciazanka~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 22:54:33

to kto u wqas wygral?

#3 KWW Janusza Ceglewskiego

KWW Janusza Ceglewskiego

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 14:57:32

Podziękowania dla mieszkańców Gminy

http://januszceglews...nk=wiecej&id=17

zapraszam do przeczytania

#4 ~xxxxxxxxxxxxx~

~xxxxxxxxxxxxx~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 15:03:46

bravo dla tych co wybrali pania wójt po prostu zal mi was!!!!!!!!!!!!!.... chyba w du*** macie oczy i nie widzicie co sie dzieje w raciazku jak ona jest wojtowa to JANUSZ CEGLEWSKI powinnien wygrac a nie ona.przez nastepne 4 lata bedzie siedziala z d*** i nic nie robila

#5 ~yyyyyyyyyyy~

~yyyyyyyyyyy~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 15:26:38

bravo dla tych co wybrali pania wójt po prostu zal mi was!!!!!!!!!!!!!.... chyba w du*** macie oczy i nie widzicie co sie dzieje w raciazku jak ona jest wojtowa to JANUSZ CEGLEWSKI powinnien wygrac a nie ona.przez nastepne 4 lata bedzie siedziala z d*** i nic nie robila

moze i powinien wygrac,ale przegral i trzeba sie z tym pogodzic,ale jakos przegrany ma obsesje wladzy

#6 ~Lenna~

~Lenna~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 15:36:58

jak to mówią..."Miastem rządzi mafia"...<rotfl2> xD

#7 ~Robert Zaremba~

~Robert Zaremba~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 17:01:14

Szanowni Państwo
Dziękuję Państwu za poparcie w II turze wyborów. 481 głosów to mój wielki sukces.Dziękuję moim wyborcom a jednocześnie gratuluję moim adwersarzom wyboru Ich kandydata na Burmistrza Nieszawy.
Panu Andrzejowi Nawrockiemu, Burmistrzowi Naszego Miasta, składam serdeczne gratulacje.
Robert Zaremba

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 20:27:47

Szanowni Państwo
Dziękuję Państwu za poparcie w II turze wyborów. 481 głosów to mój wielki sukces.Dziękuję moim wyborcom a jednocześnie gratuluję moim adwersarzom wyboru Ich kandydata na Burmistrza Nieszawy.
Panu Andrzejowi Nawrockiemu, Burmistrzowi Naszego Miasta, składam serdeczne gratulacje.
Robert Zaremba

MO NIESTETY NIE UDAŁO SIĘ RZĄDZI MAFIA (która rozpiła nieszawski grajdołek nauczyła żyć na bezrobociu bo przecież opieka da)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 20:31:00

Szanowni Państwo
Robert Zaremba

NO NIESTETY Nie UDAŁO SIĘ (LUDZIE PRZYZWYCZAILI SIĘ DO BEZROBOCIA BO POCO ROBIĆ JAK OPIEKA DA)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 22:41:04

w Raciążku wygrała NIESTETY P.Słowińska.......czyli kolejne 4 lata w plecy......

#11 ~gosc15~

~gosc15~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 16:11:36

ku*** pojebalo was ze wybraliscie Wieske... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz to juz wogole w Raciazku nic nie bedzie!!!!!!!!!

#12 ~Lenna~

~Lenna~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 18:11:36

ku*** pojebalo was ze wybraliscie Wieske... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz to juz wogole w Raciazku nic nie bedzie!!!!!!!!!

Jak to nie będzie....Nowy Park Zdrojowy się szykuje xD kuracjusze z Ciechocinka będą do Raciążka przyjeżdzać zeby po alejkach sobie pospacerować xD

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych