Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W ktorym z lokali w Chełmży jest najsmaczniejsze jedzenie?

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~evel_in~

~evel_in~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 21:27:41

.

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 21:48:34

W moim domu

#3 ~Edwin strapon~

~Edwin strapon~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 21:55:37

Petera! lokal na poziomie i futer pryma sort. Kiszka z cebulą,słonina z kminkiem, schaby z mortadeli. To mercedesy wśród potraw. Ponoć Geslerowa chciała robić tam rewolucję, ale rewolucja zjadła swoje dzieci. Zapraszam gorąco! Edwin Strapon, mistrz patelni.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 22:36:16

Temat nudny jak flaki z olejem

#5 ~St~

~St~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 00:29:07

Znowu jedni z drugimi będą sobie opinie psuć. Przejdź się najlepiej do każdego z lokali i sam spróbuj, to sobie opinię wyrobisz. Na forum ludziom nie ma co raczej wierzyć.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 00:39:16

Petera! lokal na poziomie i futer pryma sort. Kiszka z cebulą,słonina z kminkiem, schaby z mortadeli. To mercedesy wśród potraw. Ponoć Geslerowa chciała robić tam rewolucję, ale rewolucja zjadła swoje dzieci. Zapraszam gorąco! Edwin Strapon, mistrz patelni.

zapomniołeś dodać szklana wina do łobjadu za 3,50zł

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 05:56:22

W moim domu

W moim też. Codziennie zupa i drugie danie.  :)

#8 ~Peterson~

~Peterson~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 09:05:24

U Petersona byłem 30lat temu i postanowiłem odwiedzić ten lokal byłem w szoku nic się nie zmieniło nawet ceraty te same ,czas się zatrzymał.Piekny lokal na promocję miasta w samym centrum

#9 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 09:37:04

U Petersona byłem 30lat temu i postanowiłem odwiedzić ten lokal byłem w szoku nic się nie zmieniło nawet ceraty te same ,czas się zatrzymał.Piekny lokal na promocję miasta w samym centrum

tak jedyny taki lokal w Polsce jak chcesz powspominać komunę to idziesz, do kubka u petery

#10 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 09:37:59

tak jedyny taki lokal w Polsce jak chcesz powspominać komunę to idziesz, do kubka u petery

do kibla

#11 ~Alfons Jelito~

~Alfons Jelito~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 09:38:56

Też jestem fanem, aż dziwne że miasto tego nie promuje z swoich folderach reklamowych obok jeziora możliwości i fontanny. W tym przybytku, gdzie niewątpliwie, spotyka się chelmżyńskia bohema, powinien stawiać pierwsze kroki każdy szanujący się turysta oraz osoby o wysublimowanym smaku, celujący w lokalne potrawy i napitki. Ktoś kto lubi upier***ić mortadele z patelni na pewno lepiej się poczuje przy słuchaniu poezji lokalnych bardów i poetów.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 10:59:27

Nie ma żadnej Restauracji żeby pójść z rodziną lub znajomymi coś zjeść. Jeździmy do Torunia. Nie ma żadnej Kawiarni z jajem żeby napić się kawki, herbaty, lody, ciastko. Żenada jak całe miasto

#13 ~Dolo~

~Dolo~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 18:27:04

A do tego p.Petera to jest taki chytry żeby guano spod siebie zezarł i ta kobita co tam robi też poje***o jest .

#14 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 21:43:28

Nie ma takiego w mieście miejsca niestety, bo pieniądze wydane tu w Chełmży na jedzienie wole wydać dalej i za to samo mieć naprawdę dobre jedzenie.

#15 ~kinket~

~kinket~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 23:56:09

A do tego p.Petera to jest taki chytry żeby guano spod siebie zezarł i ta kobita co tam robi też poje***o jest .

lodówki wyłacza na wieczór,kiedys w lato z rana poszedłem skacowany a tam ciepłe piwo z lodówki .Ale ta maja osoby pochodzenia Judaszowego

#16 ~Mikser~

~Mikser~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 07:40:37

Metropolis w Toruniu pyszne jedzenie

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 09:28:38

W Chełmży były knajpy Ale padły...bo Wy ku*** wymagacie by coś było, ale jak już jest to idziecie raz w roku, bo żal wam zł na obiad wydać. To jak to ma się utrzymać? Jest Ceglana, jest Moreno...tu u tu można dobrze zjeść A w cegajnej to i nawet przyjemny nastrój. W tygodniu pustki jedynie w weekend ruch. Zaczniecie korzystać z takich przybytków, będzie popyt to się kolejne otworzą. A jak chcecie żreć za darmo to do Caritasu.

#18 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 21:01:12

Nad samym jeziorem Tumska przystań ,nowi właściciele ,nowe porządki ,nowe SUPER jedzenie

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 11:57:36

W Chełmży były knajpy Ale padły...bo Wy ku*** wymagacie by coś było, ale jak już jest to idziecie raz w roku, bo żal wam zł na obiad wydać. To jak to ma się utrzymać? Jest Ceglana, jest Moreno...tu u tu można dobrze zjeść A w cegajnej to i nawet przyjemny nastrój. W tygodniu pustki jedynie w weekend ruch. Zaczniecie korzystać z takich przybytków, będzie popyt to się kolejne otworzą. A jak chcecie żreć za darmo to do Caritasu.

Nie ceglana a Gospoda przy Piecu bo za ceglanej to podawali nędzę taka że nikogo nie było. Dziś Gospoda tętni życiem bo jest jakość. Remik na kuchni daje radę :) i efekt w postaci zadowolonych klientów jest jak widać konkretny. Oby tak dalej krótka dobra karta i wszystko świeże dobre. Brawo.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 12:29:29

Pomyłka, to jest teraz Gospoda i jak napisałeś, jest tak ok.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych