Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

136 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~sis~

~sis~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 15:55:14

same pany strajkują a parobki w polu zapier...lają

#122 Michu_Gru

Michu_Gru

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 890 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 16:24:15

Michu grucho ,nie nadymaj się ,bo pękniesz .Prócz ciebie ,nikt cię nie zna ,i twoja opinia jest bez znaczenia .Takich jak ty anonimów ,na forum trzeba trzymać krotko ,ażeby się nie rozbrykali i nie mącili ludziom w głowie swoimi depresyjnymi wynurzeniami.

Krótko to ty trzymaj język, moja opinia jest bez znaczenia, dla ciebie to każda negatywna opinia taka jest. Przypominam, że na twoją partyjkę w Grudziądzu głosuje 200 na 80 000 wyborców co oznacza, że ciebie też nikt nie zna, a próbujesz prowadzić działalność publiczną - generalnie kupa śmiechu z ciebie.

#123 Nikolas

Nikolas

Realista

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3392 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 18:41:46

Michu_Gru

Nie daj się wciągać przeterminowanym smarkaczom w próżne dysputy.

Przeterminowany smarkacz to coś o wiele bardziej przeterminowanego, niż zepsute jajka.

Jak to pęknie, to dopiero będzie fetor :o 

Zapewne całą Polskę i nie tylko wyludni :huh:

#124 Michu_Gru

Michu_Gru

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 890 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 19:35:19

Michu_Gru

Nie daj się wciągać przeterminowanym smarkaczom w próżne dysputy.

Przeterminowany smarkacz to coś o wiele bardziej przeterminowanego, niż zepsute jajka.

Jak to pęknie, to dopiero będzie fetor :o

Zapewne całą Polskę i nie tylko wyludni :huh:

Spokojna głowa, po to jest forum, żeby rozmawiać, najwyżej ton dyskusji można dostosować indywidualnie do każdego przypadku.

Zostawiając Adamczyka w spokoju chciałbym powrócić do tematu, chociaż jest to trochę utrudnione z racji mnogości podobnych tematów na forum. Otóż rolnicy zablokowali Grudziądz - dlaczego akurat to miasto? Mieszkańcy miasta raczej będą przeciwko strajkującym, niż po ich stronie, a na władzę to nie pomoże, bo jak? Czyli forma protestu dziwna Dodatkowo, problemem są niskie ceny skupu spowodowane obfitym urodzajem, czyli rolników jest albo za dużo albo za dużo obsiewają, ceny i produkcja za granicą są już poza naszymi możliwościami, można tylko nałożyć cła zaporowe.
Przypominam także wszystkim wszystkim którzy opowiadają jak to ciężko ma rolnik bo musi od rana doić krowy czym daje żywność "miastowym" i broni ostatniej ostoi polskiej własności, że kukurydza i rzepak to nie jest chlebek i masełko tylko pasza dla zwierząt, a więc półprodukt dalszej produkcji rolnej, no a rzepak to oczywiście biokomponent do paliw na którzy się rolnicy chciwie przebranżowili bo Unia rozdaje dotacje, a producenci rolni produkują rzepak kosztem innych upraw. Aż dziwne, że nikt o tym nie wspomniał wcześniej.

#125 Nikolas

Nikolas

Realista

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3392 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 20:04:10

Wywód długi, ale na temat i dokładnie oddający sytuację.

#126 ~pytajnik~

~pytajnik~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 20:36:49

Czy jeśli oni mi nielegalnie blokują drogę to czy mogę im poprzebijać opony w tych ich traktorach?

#127 Michu_Gru

Michu_Gru

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 890 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 21:08:38

Czy jeśli oni mi nielegalnie blokują drogę to czy mogę im poprzebijać opony w tych ich traktorach?

To zależy jak szybko potrafisz uciekać.

#128 draw

draw

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 5275 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 21:14:45

Wymyśliłeś Pan "pytajnik" ! Proponuję zastosować radę Micha_Gru. Może mało honorowa, ale bezpieczna, prawnie też

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2013 - 08:34:30

Protest rolników Samoobrony był legalny,natomiast przebijanie opon w ich traktorach było by przestępstwem.

Zbigniew Adamczyk

#130 ~sis~

~sis~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2013 - 10:16:34

Warszawę zablokujcie Sejm a nie niewinnych ludzi ,którzy żyją za grosze albo marne 1000zł i zapierdzielaja po kilkanaście godzin i chcą wrocic do domu...

#131 Stefansiara

Stefansiara

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 696 postów

Napisano 06 sierpień 2013 - 10:36:53

Warszawę zablokujcie Sejm a nie niewinnych ludzi ,którzy żyją za grosze albo marne 1000zł i zapierdzielaja po kilkanaście godzin i chcą wrocic do domu...

...do Warszawy za daleko...za duże koszty....

#132 Stefansiara

Stefansiara

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 696 postów

Napisano 06 sierpień 2013 - 10:39:03

...i żeby nie było- doceniam pracę rolników i im współczuję....ale tym, co NAPRAWDĘ nie mają za co końca z końcem związać....a Ci , jak ktoś tu już zauważył dziś zap....... w polu

#133 Nikolas

Nikolas

Realista

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3392 postów

Napisano 06 sierpień 2013 - 19:52:12

Nie tylko w polu!

Wiecznie za kółkiem też!!! I tym blokady akurat służą, jak niedźwiedzia przysługa.

#134 ~Aktywny uczestnik protestu~

~Aktywny uczestnik protestu~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 08:10:45

Nie tylko w polu!

Wiecznie za kółkiem też!!! I tym blokady akurat służą, jak niedźwiedzia przysługa.

Nikolas .Na manifestacji rolników widziałam ,podobnego do ciebie osobnika ,jak z rozdziawioną japą podziwiał rolnicze maszyny .Jeden z rolników przegonił go ,bo ów osobnik przytulał się lubieżnie do wielkiej opony Jana Dira.

#135 ~antypajac~

~antypajac~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 08:13:29

Nikolas .Na manifestacji rolników widziałam ,podobnego do ciebie osobnika ,jak z rozdziawioną japą podziwiał rolnicze maszyny .Jeden z rolników przegonił go ,bo ów osobnik przytulał się lubieżnie do wielkiej opony Jana Dira.

Aktywny o 4 członkach i pustej głowie.

#136 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 06:44:00

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ROLNICY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych