Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

136 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 15:19:12

rolnicy dajcie zyc normalnym ludziom, tym dzieki ktorym zyjecie, bo to my kupujemy tą mąkę chleb itd. Na moje to 100% produktow rolniczych mozna importowac. Zaglosuje na partie, ktora poprze projekt likwidacji KRUS i zabrania wszelkich przywilei i "cen minimalnych" dla rolnikow. DOśc tego, na ukrainie są lepsze gleby, niech stamtąd polska importuje. To nie komuna, a wolny rynek.

A kto ci broni zaglosować np.na PO ,ktora ponoć jest partią wolnorynkową.

#42 ~HanS~

~HanS~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 15:27:04

Dla wszystkich którzy nie rozumieją tego protestu !

Odsyłam was do artykułu na forum Farmer pl. Tam znajdziecie artykuł który uświadomi wam co będziecie teraz kupować za "olej " rzepakowy używany wszędzie w każdej restauracji czy barze - tak że drwiąc z tego protestu drwicie z samych siebie.

link do artykułu:

http://www.farmer.pl...ainy,45450.html

Smacznego !! Oszczędzimy na żarówkach - bo ponoć ten olej świeci bez prądu.

#43 ~Uczestnik protestu~

~Uczestnik protestu~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 15:28:06

Gdy protestujący blokowali jezdnie ,przyszedł do nich Tobiasz Czechowski i swirował redaktora i robił zdięcia .Stanął nawet przy red.z G.P i udawal ,że się dobrze z nim zna.Rolnicy ,po moich wyjasnieniach ,dali mu totalnego ignora ,i poszedł sobie chłopczyna ,jak niepyszny.Rozmawiałem później z owym redaktorem i pytałem się ,co Tobiasz Cz.,chciał ,redaktor tylko się uśmiechnął.Widzisz Tobiaszku,w TV i w gazetach cię nie pokazano,a takie miałeś parcie na szkło.

#44 Michu_Gru

Michu_Gru

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 890 postów

Napisano 02 sierpień 2013 - 15:34:07

Protest rolnikow z którego wróciłem ,został zawieszony zawieszony do poniedziałku.akcja protestecyjna Samoobrony ,którą popiera WZZ Sierpień rozszerza się na całą Polskę,bowiem do protestu przyłączyły się woj.Podkarpackie ,Małopolskie,Lubelskie i Zachodnio-Pomorskie.Na proteście nie zauważyłem "najodwazniejszych i najmądrzejszych forumowiczów takich jak:Michu gru,Draw ,Ric,itp.Co do ciebie Muchu ,to widze ,że mi zwyczajnie zazdrościsz i  mocno  się przejąłeś moim aktywnym udziałem w tym protescie,ponieważ od razu piszesz o jakimś leczeniu .Ty michu masz jednak jakiś kompleks ,jesli chodzi o kondycje psychiczną.Moim zdaniem ,masz TYLKO  wrodzone fiksum dyrdum, i tyle.Ty i tobie podobnych osobników  -z calym szacunkiem,ale traktuje jak tlo i folklor forumowy.I tyle na ten temat."Psy szczekają ,karawana jedzie dalej"

Zbigniew Adamczyk

Niczego nie zazdroszczę, bo nie ma czego, czy byłem na proteście czy też nie byłem to stwierdzić nie jesteś w stanie. Stwierdzam fakt, że piszesz sam o sobie jako osoba trzecia i podpisujesz się jako "wyborca", udając kogoś innego, więc jesteś, jak sam to nazywasz dobitnie "anonimową padliną"

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 15:38:40

Niczego nie zazdroszczę, bo nie ma czego, czy byłem na proteście czy też nie byłem to stwierdzić nie jesteś w stanie. Stwierdzam fakt, że piszesz sam o sobie jako osoba trzecia i podpisujesz się jako "wyborca", udając kogoś innego, więc jesteś, jak sam to nazywasz dobitnie "anonimową padliną"

Ty Michu gru ,jedynie i na szczęście dla "ludzkosci ,świata i miasta" ,piszesz i udzielasz się tylko na forum,i chwała Bogu ,bo mamy jednego szkodnika mniej.
Zbigniew Adamczyk.

#46 ~Mateusz K~

~Mateusz K~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 15:41:55

A mnie zastanawia jedno: dlaczego takie oburzenie jest wśród ludzi jak strajkują rolnicy, natomiast w trakcie strajków pielęgniarek, górników, nauczycieli itp. panuje przyzwolenie jak to oni dzielnie walczą o swoje prawa, jaki to rząd niesprawiedliwy, jak to oni ciężko pracują za niewielkie pieniądze, itp? Czyżby ludzie wstydzili się że pochodzą ze wsi i teraz wszystko co z wsią związane muszą wyśmiewać i krytykować? A przecież dobro wsi jest dobrem miast także. Jeżeli rolnik za swe towary dostanie więcej pieniędzy to gdzie pójdzie je wydać? Do sklepów w mieście, bo przecież nie w lokalnym sklepiku. Wydane pieniądze w mieście, to większe wpływy z podatków także dla tego miasta. No ale to typowe dla internetowych napinaczy: ważne by im nie dać, niech nie mają lepiej niż ja, a ja nadal samemu będę siedział i stękał jak to mam źle.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 15:52:56

A mnie zastanawia jedno: dlaczego takie oburzenie jest wśród ludzi jak strajkują rolnicy, natomiast w trakcie strajków pielęgniarek, górników, nauczycieli itp. panuje przyzwolenie jak to oni dzielnie walczą o swoje prawa, jaki to rząd niesprawiedliwy, jak to oni ciężko pracują za niewielkie pieniądze, itp? Czyżby ludzie wstydzili się że pochodzą ze wsi i teraz wszystko co z wsią związane muszą wyśmiewać i krytykować? A przecież dobro wsi jest dobrem miast także. Jeżeli rolnik za swe towary dostanie więcej pieniędzy to gdzie pójdzie je wydać? Do sklepów w mieście, bo przecież nie w lokalnym sklepiku. Wydane pieniądze w mieście, to większe wpływy z podatków także dla tego miasta. No ale to typowe dla internetowych napinaczy: ważne by im nie dać, niech nie mają lepiej niż ja, a ja nadal samemu będę siedział i stękał jak to mam źle.

Najgorzej Mateuszu K. jest z neofitami ,ktorzy mieszkają w mieście w pierwszym pokoleniu.Oni najbardziej wstydzą się ,że ich rodzice pochodzą ze wsi.Ponieważ ja w życiu mieszkałem w Katowicach ,Berlinie ,Toruniu ,to nie mam kompleksu pochodzenia i zamieszkania, i nie kategoryzuje i oceniam ludzi z kąd pochodzą i gdzie mieszkają,tylko oceniam ich kulturę ,inteligencję i to co potrafią dokonać .
Zbigniew Adamczyk

#48 Michu_Gru

Michu_Gru

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 890 postów

Napisano 02 sierpień 2013 - 15:55:42

Ty Michu gru ,jedynie i na szczęście dla "ludzkosci ,świata i miasta" ,piszesz i udzielasz się tylko na forum,i chwała Bogu ,bo mamy jednego szkodnika mniej.
Zbigniew Adamczyk.

Rozumiem, że przyznajesz się do udawania innych osób i pisania anonimowo? Dodam też, że szkodnik to chyba ty jesteś bo tylko upubliczniasz swoje urojenia na forum i udajesz wielkiego polityka, z poparciem rzędu 20 osób, nie procent ja pracuje i nie płaczę, że ciągle wyższe podatki, że to, że tamto, co mam biurko i komputer na środku ulicy postawić w ramach protestu przeciwko systemowi? Proponuje niech wszyscy zaczną protestować przeciwko wszystkim, dodajmy do tego mój "ulubiony" postulat szerokiego dostępu do broni palnej i nie zostanie kamień na kamieniu, problem sam się rozwiąże.
Generalnie rozumiem to, że Internet jest miejscem gdzie każdy może się wypowiedzieć ale bez przesady - masz złote rozwiązania na każdy problem, poza dwoma - pierwszy - komunikacja z innymi ludźmi, więc sam musisz udawać swoich stronników, żeby własną schizofrenie podtrzymywać oraz drugi - brak poparcia politycznego. Geniusz tylko wszyscy ci robią pod górkę, jakbyś został szefem wszystkiego to by każdy miał więcej niż może sobie wyobrazić.

#49 ~cin~

~cin~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 16:05:57

a rząd rezyduje w grudziądzu czy w warszawie ? przecież wy nawet lokalnym politykom g.... zrobiliście tym protestem a cierpią jak zawsze zwykli ludzie

#50 ~Mateusz K~

~Mateusz K~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 16:18:16

a rząd rezyduje w grudziądzu czy w warszawie ? przecież wy nawet lokalnym politykom g.... zrobiliście tym protestem a cierpią jak zawsze zwykli ludzie

Cierpią bo postoją w korku? Wg mnie o te korki pretensje należy skierować do władz nie do rolników. O planowanym strajku było już wiadomo od kilku kilku dni (np. za pośrednictwem tej strony). A i pewnie władze wiedziały, skoro nie wygnały rolników z mandatami. Czy dużym problemem było uzgodnić z rolnikami miejsce, gdzie mogli by strajkować lub na ten dzień wyznaczyć objazdy? 

No ale wiadomo: władzy nie na rękę by pogodzić interesy dwóch grup społecznych. Skłóconym społeczeństwem zawsze jest łatwiejsze kierować - byleby drugim zaszkodzić

Wg mnie gorsze cierpienia będą, gdy nagle okaże się, że z powodu niewypłacalności wielu rolników zbankrutuje, a przez to spadną i wpływy w miastach, co poważniej odbije się na ludziach niż 2 dni w korku

#51 TAZ

TAZ

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1161 postów

Napisano 02 sierpień 2013 - 16:25:57

Cierpią bo postoją w korku? Wg mnie o te korki pretensje należy skierować do władz nie do rolników. O planowanym strajku było już wiadomo od kilku kilku dni (np. za pośrednictwem tej strony). A i pewnie władze wiedziały, skoro nie wygnały rolników z mandatami. Czy dużym problemem było uzgodnić z rolnikami miejsce, gdzie mogli by strajkować lub na ten dzień wyznaczyć objazdy? 
No ale wiadomo: władzy nie na rękę by pogodzić interesy dwóch grup społecznych. Skłóconym społeczeństwem zawsze jest łatwiejsze kierować - byleby drugim zaszkodzić
Wg mnie gorsze cierpienia będą, gdy nagle okaże się, że z powodu niewypłacalności wielu rolników zbankrutuje, a przez to spadną i wpływy w miastach, co poważniej odbije się na ludziach niż 2 dni w korku

bylo wyznaczone miejsce pod starostwem. W poniedzialek posypie sie wiele mandatow.

#52 ~Mateusz K.~

~Mateusz K.~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 16:30:29

bylo wyznaczone miejsce pod starostwem. W poniedzialek posypie sie wiele mandatow.

W takim razie przyznaję się do błędu. Posypuję głowę popiołem. Niestety błędem wielu rolników jest wywołanie jak największego hałasu zamiast wyjaśnić ludziom w czym problem i uzyskać poparcie protestu wśród szerszej społeczności. Nie tędy droga.

#53 szarooki

szarooki

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 02 sierpień 2013 - 16:42:59

Sorki ze tak bezposrednio ale czy skonczyli juz?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 16:55:09

Sorki ze tak bezposrednio ale czy skonczyli juz?

odłożyli do poniedziałku!

następnie idą [sorry jadą] zablokować A1 :angry:

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 16:58:33

i dobrze

#56 ~kubuś~

~kubuś~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 17:00:17

To jest anarchia niech sobie protestują ale nie na drogach,mają przedstawicieli sejmie maią związek zawodowy, to jest sobiepaństwo,czy to napewno rolnicy panowie są żniwa.

#57 ~rafcio~

~rafcio~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 17:12:15

Chcą niech strajkują,ale niech jadą do Warszawy i tam pod ministerstwem rolnictwa robią rozpierduche,a nie blokują ludzi ,którzy im nic nie zawinili,a z drugiej strony to nie było po nich widać biedy bo traktory,ktorymi przyjechali kosztują w granicy 200-300 tysięcy,a tak na marginesie czy rolnicy nie powinni teraz żniwować!!!?

#58 unhuman

unhuman

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 02 sierpień 2013 - 17:18:18

Co za wtopa polskiej gwiazdy śmiech na sali takie coś tylko w Polsce zdjecie ;]                       http://kfd.pl/s/4s1v

http://kfd.pl/s/4s1v

#59 DeGie

DeGie

DeGie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1429 postów

Napisano 02 sierpień 2013 - 18:26:54

Ja bym im proponował zablokować ruch na Wiśle...

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 18:36:31

1367955802_yl0qmw_600.jpg

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ROLNICY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych