Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W czym pomaga medytacja

medytacja w czym pomaga medytacja jak medytować

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MagdaS~

~MagdaS~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:39:22

W czym pomaga medytacja - czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić? 

#2 ~Psycholog Kobieta~

~Psycholog Kobieta~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:11:48

Tutaj masz filmik, który pokazuje w czym pomaga medytacja http://zmianazycia.p...-nam-medytacja/

#3 ~Zestresowana~

~Zestresowana~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 11:24:37

Ciekawe - nie widziałam, że medytacja zwalcza tez stres :)

Chyba muszę wypróbować tą medytację :)

#4 ~Mariola33~

~Mariola33~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 09:40:12

Ja medytuję od 3 lat i to naprawdę rewelacyjna technika na stres, lepsza koncentrację, rozwój siebie umysłowy i duchowy itp. 

Polecam wam też spróbować :)

#5 Pasek

Pasek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 16 wrzesień 2013 - 10:00:02

Ciekawe video. Zakupiłem też tą muzykę do medytacji Gerelaxis i powiem wam, że naprawdę to pomaga.

Kiedyś ciężko mi się było skupić na głębokiej medytacji a teraz robię to z łatwością o każdej porze dnia. 

#6 ~Zalany~

~Zalany~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 09:29:31

Tutaj masz filmik, który pokazuje w czym pomaga medytacja http://zmianazycia.p...-nam-medytacja/

Świetny :)

#7 ~Mell Gibson :)~

~Mell Gibson :)~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 10:12:05

Jak ktoś się interesuje bardziej medytacją to zapraszam was na forum o medytacji

Tam znajdziecie wielu ludzie, którzy już medytują - można wymienić się doświadczeniami albo dowiedzieć się więcej o korzyściach jakie niesie ze sobą medytacja 

#8 ~Martaska~

~Martaska~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 11:04:28

Rewelacja - polecam sprawdzić. 

Ja medytuję od 3 lat i naprawdę jest to coś co zmienia całe życie na lepsze 

#9 Propaz

Propaz

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 19:44:49

Pomaga w znalezieniu odpowiedzi na trudne pytania.

#10 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 15:18:41

Witam. Ja medytuje od 6 lat. Uczestniczę w warsztatach medytacji prowadzonych przez Ingwara Nowickiego. A co mi to daje? To trudno opisać w kilku słowach. Wewnętrzny spokój, szczęście, równowagę, radość życia. Lepszy kontakt ze sobą, światem, ludźmi . . . I wiele wiele więcej. Kontakt do prowadzącego te warsztaty jest na stronie ingvar.pl. pozdrawiam

#11 ~Gratiana~

~Gratiana~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 15:24:40

A ja mam takie pytanie.Jestem początkujacą w medytacji i nie bardzo rozumiem to przesłanie które widziałam.Ale zacznę może od początku.Mam problemy osobiste jestem bardzo zestresowana i kiedy medytowałam,aby sie odprężyć widziałam obraz mojego męża i córki jak była mała,popłakałam się i wyszłam z transu.Ten obraz nie powrócił w innych medytacjach.Tamten okres był dlamnie szcześliwy może dlatego.Chciałabym poznać Wasze zdanie co myślicie o tym

#12 vegeMarcela

vegeMarcela

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 luty 2018 - 13:07:50

Też się kiedyś and tym zastanawiałam, bo mimo wszystko jest to dość kontrowersyjne zajęcie. Dużo osób twierdzi, że czerpie z tego sporo pozytywnej energii, a przede wszystkim siły. Mnie się wydaje, że żeby była ona skuteczna trzeba ja dobrze wykonywać. Nie można tak po prostu usiąść i powiedzieć, że się medytuje. Jeśli się już za to zabierać to najlepiej według jakiś sprawdzonych metod, rugał. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: medytacja, w czym pomaga medytacja, jak medytować

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych