Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Alojzy Babel~

~Alojzy Babel~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 09:58:23

Cięcia porannych kursów w tzw wakacyjnych rozkładach jazdy na pewno zachęcają ludzi do korzystania z komunikacji miejskiej ...#2 ~Trollbyd~

~Trollbyd~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 10:59:16

Jeśli chcecie, żeby ludzie korzystali z komunikacji publicznej, to nie obcinajcie kursów, zakupcie nowe tramwaje, dajcie tramwajom zieloną falę, zróbcie więcej buspasów. Pieniądze są, skoro wyrzucacie je na budowę niepotrzebnych "miejskich autostrad", które i tak nie rozładowują korków.#3 ~Bydgoszczanin~

~Bydgoszczanin~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 16:35:51

Skoro tak dobrze, to dlaczego Prezydent wypowiada się negatywnie o pracy ZDMiKP ? Gdzie Prezydent widzi Państwo w Państwie ? Teraz jak Kozłowicza wyrzuci to będzie wspaniale. Pozdrawiam Bydgoszczanin.#4 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 18:57:15

Ha Ha ale się uśmiałam!sprawdźcie jak jeżdzi autobus 74 a potem piszcie że pojawiły się zmiany na lepsze ale chyba dla tych na górze a nie dla nas.74 często  gęsto albo się spóżnia albo w ogóle nie przyjeżdża a mieszkańcy Brdyujścia odcięci od reszty miasta.Bardzo dziękujemy!!!

 #5 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 19:53:31

Co za bzdury! Komunikacja miejska w Bydgoszczy to jakaś kpina. Ostatnio wprowadzono autobusy na linii np. 71 gdzie drzwi otwierają pasażerowie. Sam pomysł bardzo fajny, bo ciepło zimą nie ucieka, ale sposób w jaki to zrobiono to już inna historia. Ludzie kompletnie nie wiedzą, dlaczego drzwi się nie otwierają. Żadnych oznaczeń, żadnej informacji. Ostatnio pewna starsza Pani się popłakała bo nie wysiadła na swoim przystanku. Od wewnątrz na drążkach 2 guziki, po lewej Stop, który drzwi nie otwiera, po prawej "Otwórz", efekt taki, że ludzie wciskają Stop i czekają na otwarcie drzwi. I żeby było jasne, to nie ludzie są tępi, tylko Ci, którzy tak pomyśleli nad tą zmianą. To powinno być tak zrobione, żeby nikt nie miał wątpliwości jak to działa. Może jakaś kampania informacyjna geniusze?

2. Reklamy autobox też są "bardzo fajne", naklejane na oknach w taki sposób, że jadąc nie da się wyjrzeć, tylko trzeba patrzeć na wątpliwej jakości grafikę.

3. Autobusy na linii 71 Niklowa to parodia w czystej postaci. Autobus 71N który na Mickiewicza powinien być o 15:37 jeździ jak ma ochotę, w pewne dni nie wiadomo czemu nie ma go wcale.

Nie wiem, czy ludzie mieszkający na dole Osowej Góry to obywatele gorszej jakości? Za bilet tyle samo a na autobus trzeba zapie#$@lać na Kolbego.

Szanowna redakcjo, to tematy, które warto zgłębić!#6 ~Janusz wojtun~

~Janusz wojtun~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 23:28:20

A kiedy autobus 69 pojedzie częściej? Czy w szczycie jest szansa na więcej kursów?

#7 ~bebo~

~bebo~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 19:12:05

Z otwieraniem drzwi to jest jeszcze lepsza heca! Przyciski na zewnątrz i wewnątrz są zamontowane naprzeciwko siebie, więc wsiadający i wysiadający zderzają się na stopniach! Wystarczy przenieść przyciski wewnętrzne, ale na to żaden jełop nie wpadł, aż w końcu ktoś w tej przepychance spadnie ze stopni i wtedy będzie od razu możliwe.

 #8 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 08:22:27

a 65 to kpina albo sie spóźnia albo wcale nie przyjedzie w tym czasie przejadą 3 autobusy 69 i gdzie poprawa

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Mzk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych