Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

uzupełnij znane teksty

zabawa

100 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 14:07:53

Po raz ostatni, Twoim najlepszym kompanem do dyskuskusji będzie jednak chyba pies a reszta bez komentarza,kuture trzeba mieć a nie ją nabywać bo nie każdy Asior to pies Azor

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 14:51:28

jestes niezarejestrowany wiec moge mowic tak jak mi sie podoba... nie mam pewnosci, ze to wciaz ten sam Asior, a moze pies tam siedzi po drugiej Dołączona grafikastronie

Widać ze uczysz się od najlepszych na tym forum,pogratulować wzorów do naśladowania.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 14:52:47

nie bede, bo nie jestes wart mojej uwagi, a gdyby przeczytal chociaz raz mojego facebooka, to bys sie dowiedzial, ze nie tylko pracujena zmywaku, ale jestem takze asystentem kucharza...

No to jeszcze z 10 latek i będziesz asystentem kelnera

#44 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 21 luty 2013 - 15:06:21

a 10 lat to bede krolem, ha a wczoraj przejalem siec sklepow zoologicznych na slasku... dziekuje za uwage

#45 renegat

renegat

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 21 luty 2013 - 15:08:24

a 10 lat to bede krolem, ha a wczoraj przejalem siec sklepow zoologicznych na slasku... dziekuje za uwage

To tam też mają zmywaki? :D :D :D

#46 ~Wiesiek~

~Wiesiek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 15:18:23

Przemek druhu, nie daj się zazdrosnym ćwokom :angry: Kij im w ryj! :P

#47 marry

marry

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3751 postów

Napisano 21 luty 2013 - 15:25:24

Po przeczytaniu tematu też odnoszę nieodparte wrażenie,że bez względu na gorącą,młodą krew Przemka,na którą można zrzucić trochę winy za nieopatrzne i sztubackie wpisy, część piszących zżera jakby to powiedzieć...zawiść?

#48 ~havona~

~havona~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 15:38:11

Po przeczytaniu tematu też odnoszę nieodparte wrażenie,że bez względu na gorącą,młodą krew Przemka,na którą można zrzucić trochę winy za nieopatrzne i sztubackie wpisy, część piszących zżera jakby to powiedzieć...zawiść?

Od dawien dawna zauważyłem że na tym forum "potrzebny jest" "wioskowy głupek". Takie popychadło, na które każdy (a zwłaszcza "ukochani" Goście) będą mogli skakać ile zechcą. Obijać jak tłumoka. Opluwać jak deb***a. I zawsze śmiać się do rozpuku, że udało się komuś dopieprzyć tak z czystej złośliwości. Raz jest to havona. Raz kto inny. Teraz Przemek. Nie ważne kto. Byle było kogo zgnoić.
Mierzi mnie to od dawna. Żałosne.

#49 renegat

renegat

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 21 luty 2013 - 15:46:01

Zgadza się ale Przemek trochę im pomógł, niepotrzebnie dał się im sprowokować, Przemku ignor, ignor na takie zaczepki, bo się spocisz :D

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 15:49:42

To tam też mają zmywaki? :D :D :D

Zgadza się ale Przemek trochę im pomógł, niepotrzebnie dał się im sprowokować, Przemku ignor, ignor na takie zaczepki, bo się spocisz :D

Sam mu dokopałeś.

#51 marry

marry

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3751 postów

Napisano 21 luty 2013 - 15:57:36

Sam mu dokopałeś.

A ja sądzę,że "Renegat" ma poczucie humoru ;) :D

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 16:00:18

A ja sądzę,że "Renegat" ma poczucie humoru ;) :D

Czyli każdy ,,gość'' obraża i wyśmiewa ,a jeżeli robi to ,,zarejestrowany'' to ma poczucie humoru,tak?

#53 marry

marry

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3751 postów

Napisano 21 luty 2013 - 16:05:39

Czyli każdy ,,gość'' obraża i wyśmiewa ,a jeżeli robi to ,,zarejestrowany'' to ma poczucie humoru,tak?

Znam "Renegata" z innych tematów na forum i znam Jego poglądy na wiele zagadnień."Gościa" niestety nie mogę utożsamiać z jakąś konkretną filozofią życiową-bo zwyczajnie to jest niemożliwe.Dlatego wiem co piszę.Pozdrawiam :)

#54 marry

marry

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3751 postów

Napisano 21 luty 2013 - 21:40:04

I tak fajny temat-zgadywanka zamienił się w bazarową przepychankę,a szkoda :mellow:

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 21:53:41

Od dawien dawna zauważyłem że na tym forum "potrzebny jest" "wioskowy głupek". Takie popychadło, na które każdy (a zwłaszcza "ukochani" Goście) będą mogli skakać ile zechcą. Obijać jak tłumoka. Opluwać jak deb***a. I zawsze śmiać się do rozpuku, że udało się komuś dopieprzyć tak z czystej złośliwości. Raz jest to havona. Raz kto inny. Teraz Przemek. Nie ważne kto. Byle było kogo zgnoić.
Mierzi mnie to od dawna. Żałosne.

Przypomnij sobie ile twoich postów i tematów pousuwano za wulgaryzmy i epitety wobec innych forumowiczów.

#56 uve

uve

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4662 postów

Napisano 21 luty 2013 - 22:29:13

Przypomnij sobie ile twoich postów i tematów pousuwano za wulgaryzmy i epitety wobec innych forumowiczów.

I tak cały czas będziesz mieszał , do znudzenia , ale Twojego .

#57 marry

marry

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3751 postów

Napisano 21 luty 2013 - 22:54:02

I tak cały czas będziesz mieszał , do znudzenia , ale Twojego .

Teraz w temacie "KOBIETA" broi.

#58 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 22 luty 2013 - 02:00:33

ja sie nie dalem w zaden sposob sprowokowac, jestem bardzo spokojnym czlowiekiem

#59 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 22 luty 2013 - 02:02:36

Po raz ostatni, Twoim najlepszym kompanem do dyskuskusji będzie jednak chyba pies a reszta bez komentarza,kuture trzeba mieć a nie ją nabywać bo nie każdy Asior to pies Azor

kulture to ja mam, ale dla kazdego inna... jak juz sobie idziesz to nie zapomnij zabrac swoich zabawek

#60 renegat

renegat

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 22 luty 2013 - 12:04:34

Sam mu dokopałeś.

Na tyle już poznałem tu Przemka i wiem że ma poczucie humoru i rozumie wpis z przymrużeniem oka więc bez obawy pozwalam sobie na takie wpisy bo wiem że nie strzeli za to focha. Morze już za rok rozwinie się u Ciebie takie trybienie i będzie można również z Tobą tak humorystycznie polemizować.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zabawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych