Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

uzupełnij znane teksty

zabawa

100 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~NataliaLila~

~NataliaLila~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 19:32:55

Proponuję dla was zabawę w uzupełnianie słów w znanych tekstach, piosenkach itp.
Zasady:
tekst wyrwany z całości oznaczmy na początku i na końcu wielokropkiem w nawiasach, a brakujące słowo trzema znakami zapytania:

przykład:

"(...)Wiem co za ile, nie muszę ??? o bilet, Mam wszystko w tyle(...)"

jeśli zna ktos odpowiedz:
to proszę przed odpowiedzią napisać słowo bądź skrót: odpowiedź lub odp.

przykład:

odpowiedź: dbać

pod tym można dalej dać swoje zadanie

wchodzicie w to?

No jo ino za lie? bo dawniej pracowałam za tzw.frico a ludzie umierali szok pytania ja dziś do tamtego zakładu bym nie poszła mając o nim dzisiejszą wiedzę ratunku ile tam młodycch pięknych poumierało z niewiedzy ja żyję i płaczę z tymi co nie mają z czego się śmiać a gadać nie wolno było ,lubię nowe tematy Panie Berliński

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 19:58:38

mhmmm... dobrze,ze tak uwazasz, nie mowie ze nie... ja jestem jeszcze mlody, wiec sie ucze, a ty juz jestes starym pierdem...

I TO TEN KOLEJNY ZAREJESTROWANY, KULTURALNY,KTÓRY NIE WYMYŚLA INNYM...

#23 GOSTEK_new

GOSTEK_new

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1810 postów

Napisano 19 luty 2013 - 20:01:29

I TO TEN KOLEJNY ZAREJESTROWANY, KULTURALNY,KTÓRY NIE WYMYŚLA INNYM...

ULA K przy tobie, to mały pikuś (ten "pierd")

#24 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 20:20:10

mhmmm... dobrze,ze tak uwazasz, nie mowie ze nie... ja jestem jeszcze mlody, wiec sie ucze, a ty juz jestes starym pierdem...

I tym sie różnimy,ja próbuje pokazać Ci jak to powinno wyglądać, a Ty mnie traktujesz jak starego ........nigdy nie wiadomo czy nasze drogi się nie skrzyżują, ale Twoje przekonania są niereformowalne,a polityk nigdy nie mówi nigdy,a tym bardziej potrafi przyznać się do błędu,pomyśl i o tym

#25 GOSTEK_new

GOSTEK_new

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1810 postów

Napisano 19 luty 2013 - 20:54:03

I tym sie różnimy,ja próbuje pokazać Ci jak to powinno wyglądać, a Ty mnie traktujesz jak starego ........nigdy nie wiadomo czy nasze drogi się nie skrzyżują, ale Twoje przekonania są niereformowalne,a polityk nigdy nie mówi nigdy,a tym bardziej potrafi przyznać się do błędu,pomyśl i o tym

fajnie to ma wyglądać jak na samym początku piszesz do rozmówcy "chłopcze" ^_^

#26 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 08:16:50

fajnie to ma wyglądać jak na samym początku piszesz do rozmówcy "chłopcze" ^_^

Widzisz,to jest tak,jak chcę pogadać z synem(a jest starszy od Pana Przemka)to tak właśnie rozpoczynam i syn wie,że to ważna rozmowa,i jakoś nigdy nie nazwał starym p.......a w polityce jest ładnych parę lat i nigdy nie przyszło mu do głowy używać słów które ktoś może odebrać inaczej,a tu proszę na początku drogi politycznej a już sam sobie odbiera elektorat. :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 09:04:20

Widzisz,to jest tak,jak chcę pogadać z synem(a jest starszy od Pana Przemka)to tak właśnie rozpoczynam i syn wie,że to ważna rozmowa,i jakoś nigdy nie nazwał starym p.......a w polityce jest ładnych parę lat i nigdy nie przyszło mu do głowy używać słów które ktoś może odebrać inaczej,a tu proszę na początku drogi politycznej a już sam sobie odbiera elektorat. :)

Jakiej drogi politycznej?Nudzi mu się na tym zmywaku ,dlatego wymyśla jakieś androny o kandydowaniu.Jakby poszedł do normalnej pracy,za normalne pieniądze,dostał w kość,to może by przestał fantazjować.Ale nie praca lekka,obijać się można,bujanie w necie w godzinach pracy.Podejmij pracę jak mężczyzna,w Anglii nie ma z tym problemu.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 09:10:29

Żeby iść do normalnej pracy trzeba coś potrafić

#29 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 09:17:33

Jakiej drogi politycznej?Nudzi mu się na tym zmywaku ,dlatego wymyśla jakieś androny o kandydowaniu.Jakby poszedł do normalnej pracy,za normalne pieniądze,dostał w kość,to może by przestał fantazjować.Ale nie praca lekka,obijać się można,bujanie w necie w godzinach pracy.Podejmij pracę jak mężczyzna,w Anglii nie ma z tym problemu.

No tak,ktoś rzucił hasło "Przemek na Prezydenta" i uwierzył nieborak ,że się uda wrócić do kraju bo tak chciał lud,na poważnie, jest chyba ktoś kto wreszcie odważy się i weźmie na barki ten ciężar jakim jest kierowanie miastem,młody 35-40,myślący,realnie patrzący na świat i problemy swojego miasta, traktujący nas wszystkich jak swoich życzliwie

#30 GOSTEK_new

GOSTEK_new

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1810 postów

Napisano 20 luty 2013 - 15:40:21

co by nie było to zachęcające nie jest, bo jak w starym powiedzonku "chłopcy to u szewca drewniane gwoździe prostują" :)

#31 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 19:51:14

co by nie było to zachęcające nie jest, bo jak w starym powiedzonku "chłopcy to u szewca drewniane gwoździe prostują" :)

No powiedzmy ,że masz rację, ale to nie upoważnia nikogo do obrażania innego bo ja słowem "chłopcze"nie uraziłem chyba bardziej jak Jego "stary pi..."więc wyluzuj,poczytaj moje posty a przekonasz się że jestem bardziej pokojowo nastawiony jak niektórzy na tym forum,dlatego czasami nie odpowiadam na zaczepki pseudo forumowiczów :(

#32 GOSTEK_new

GOSTEK_new

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1810 postów

Napisano 20 luty 2013 - 20:05:09

No powiedzmy ,że masz rację, ale to nie upoważnia nikogo do obrażania innego bo ja słowem "chłopcze"nie uraziłem chyba bardziej jak Jego "stary pi..."więc wyluzuj,poczytaj moje posty a przekonasz się że jestem bardziej pokojowo nastawiony jak niektórzy na tym forum,dlatego czasami nie odpowiadam na zaczepki pseudo forumowiczów :(

mnie się wydaje, że jednak uraziłeś, niestety, stąd taka odpowiedź Przemka (też mi się nie podobała)

#33 ~chu~

~chu~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 20:14:29

hmmm, tutaj widzę że Pan Asior widzi konkurenta w Berlińskim dla swego syna który w polityce jest ładnych parę lat i nigdy...........eeee tam, itd, jak się dostanie do koryta , wiadomo nastąpi skleroza :lol:

#34 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 20:43:09

hmmm, tutaj widzę że Pan Asior widzi konkurenta w Berlińskim dla swego syna który w polityce jest ładnych parę lat i nigdy...........eeee tam, itd, jak się dostanie do koryta , wiadomo nastąpi skleroza :lol:

No tak,aby była jasność,syn nie wraca do G-dza ,ja nie muszę mu tu robić reklamki,a co do sklerozy to jakoś nie narzekam w kwestiach sytuacji bierzących,a co do Pana Przemka to jeśli chce to mogę mu pomóc w kampanii wyborczej, tylko niech mnie przekona, że ma taki dobry program wyborczy,i niech przestanie obrażać potencjalnych wyborców,bo ludzie to pamiętają bardziej niż porażki i obiecanki swoich przeciwników

#35 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 21 luty 2013 - 12:48:09

zapraszam do anglii na ten zmywak, skoroś taki mądry, PAMIĘTAJ, ŻADNA PRACA NIE HAŃBI, a ja się nie wstydzę o tym mówić.

#36 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 21 luty 2013 - 12:50:03

cały czas się zastanawiam, który to z was Pawłowski czy Balicki, dałem wam w kość na fb to tutaj chcecie się zemścić?? nie tędy droga

#37 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 13:01:46

cały czas się zastanawiam, który to z was Pawłowski czy Balicki, dałem wam w kość na fb to tutaj chcecie się zemścić?? nie tędy droga

He,he ani jedno ani drugie kombinuj,kombinuj :D :D

#38 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 21 luty 2013 - 13:06:07

He,he ani jedno ani drugie kombinuj,kombinuj :D :D

nie bede, bo nie jestes wart mojej uwagi, a gdyby przeczytal chociaz raz mojego facebooka, to bys sie dowiedzial, ze nie tylko pracujena zmywaku, ale jestem takze asystentem kucharza...

Użytkownik Przemysław Berliński edytował ten post 21 luty 2013 - 13:16:16

#39 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 13:29:47

nie bede, bo nie jestes wart mojej uwagi, a gdyby przeczytal chociaz raz mojego facebooka, to bys sie dowiedzial, ze nie tylko pracujena zmywaku, ale jestem takze asystentem kucharza...

Nie dyskutuję z ludźmi którzy mnie lekceważą używając bezosobowej formy tak jak to robisz tak więc bay,życzę dalszych awansów i pomyślności w zbieraniu elektoratu,myślałem że zauważasz o co chodzi w tym wszystkim,tak więc wypoczywaj bo czeka Cię jeszcze sporo pracy na drodze do szczęścia

#40 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 21 luty 2013 - 13:52:02

Nie dyskutuję z ludźmi którzy mnie lekceważą używając bezosobowej formy tak jak to robisz tak więc bay,życzę dalszych awansów i pomyślności w zbieraniu elektoratu,myślałem że zauważasz o co chodzi w tym wszystkim,tak więc wypoczywaj bo czeka Cię jeszcze sporo pracy na drodze do szczęścia

jestes niezarejestrowany wiec moge mowic tak jak mi sie podoba... nie mam pewnosci, ze to wciaz ten sam Asior, a moze pies tam siedzi po drugiej Dołączona grafikastronie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zabawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych