Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

uzupełnij znane teksty

zabawa

100 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 18 luty 2013 - 22:59:19

Proponuję dla was zabawę w uzupełnianie słów w znanych tekstach, piosenkach itp.
Zasady:
tekst wyrwany z całości oznaczmy na początku i na końcu wielokropkiem w nawiasach, a brakujące słowo trzema znakami zapytania:

przykład:

"(...)Wiem co za ile, nie muszę ??? o bilet, Mam wszystko w tyle(...)"

jeśli zna ktos odpowiedz:
to proszę przed odpowiedzią napisać słowo bądź skrót: odpowiedź lub odp.

przykład:

odpowiedź: dbać

pod tym można dalej dać swoje zadanie

wchodzicie w to?

#2 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 18 luty 2013 - 23:01:59

(...)mogłaś moją być ??? narzeczoną pomalutku żyć(...)

Mogłaś moją być
Kryzysową narzeczoną
Pomalutku żyć

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 23:07:37

Może od razu w państwa i miasta?

#4 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 18 luty 2013 - 23:08:28

tez mozna

#5 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 05:46:19

Czy to jest jeden z punktów Twojego programu wyborczego,czy tak Ci po prostu wyszło,a może środki chemiczne na zmywaku tak na to działają.Są dwa wyjścia pisz jak jesteś wypoczęty albo nie prowokuj normalnych ludzi do ostrych wypowiedzi na ten temat bo chyba Ci się to udało ;).Przymykam oko na Twoje nowe tematy ale ten to chyba samego Ciebie zaskoczył :D :D

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 06:13:07

ha ha dobre!

#7 ~tagheuer~

~tagheuer~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 07:35:44

Panie Przemysławie. Wiem, że ma pan straszne parcie do władzy i próbuje pan zaistnieć w każdy możliwy sposób. Jest to żałosne i jeśli nikt tego panu jeszcze nie powiedział, to robi pan z siebie pośmiewisko.
"...kończ Waść, ???? oszczędź..."

#8 ~podszywający się pod innyc~

~podszywający się pod innyc~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 10:34:42

Pomysł dobry. Ale nie licz na poklask. Tu Cię zadupczą bez mrugnięcia okiem. Taki kraj. Taka ich mentalność. Polskie piekiełko nigdy nie zagaśnie! ;) :P :lol:

#9 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 19 luty 2013 - 17:58:53

Czy to jest jeden z punktów Twojego programu wyborczego,czy tak Ci po prostu wyszło,a może środki chemiczne na zmywaku tak na to działają.Są dwa wyjścia pisz jak jesteś wypoczęty albo nie prowokuj normalnych ludzi do ostrych wypowiedzi na ten temat bo chyba Ci się to udało ;).Przymykam oko na Twoje nowe tematy ale ten to chyba samego Ciebie zaskoczył :D :D

Panie Przemysławie. Wiem, że ma pan straszne parcie do władzy i próbuje pan zaistnieć w każdy możliwy sposób. Jest to żałosne i jeśli nikt tego panu jeszcze nie powiedział, to robi pan z siebie pośmiewisko.
"...kończ Waść, ???? oszczędź..."

ja nie tylko żyję polityką, a czytając wasze posty przychodzi mi tylko jedna myśl... wasze mózgi już zostały tak nasiąknięte polityką, że nie potraficie już o niczym innym rozmawiać ani o niczym innym myśleć, szkoda mi was...

#10 ~Andy~

~Andy~

Komentująca szarą rzeczywistość

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 709 postów

Napisano 19 luty 2013 - 18:08:08

Zamysł fajny, ale chyba nie wyjdzie niestety... Wystarczy przecież wpisać w google fragment i już wyskoczy całość. Musimy pomyśleć o jakiejś trudniejszej zabawie :-)

#11 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 18:08:13

Panie Przemysławie .Nie jestem czestym gosciem tego forum,ale czytam Pana chetnie.Jest Pan jednym z kilku tu piszacym madrze nie obrazajac innych..Chciał Pan pokazac tu na forum jak mozna sie swietnie bawić nie tylko politykowac i ubliżac.Czytajac niektorych wypowiedzi widac ,ze nie zrozumieli Pana intencji.Zyczę Panu powodzenia i nie przejmować się ludzmi zawistnymi.

#12 marry

marry

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3751 postów

Napisano 19 luty 2013 - 18:10:03

Dołączam się do postu Ireny :)

#13 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 19 luty 2013 - 18:12:54

Panie Przemysławie .Nie jestem czestym gosciem tego forum,ale czytam Pana chetnie.Jest Pan jednym z kilku tu piszacym madrze nie obrazajac innych..Chciał Pan pokazac tu na forum jak mozna sie swietnie bawić nie tylko politykowac i ubliżac.Czytajac niektorych wypowiedzi widac ,ze nie zrozumieli Pana intencji.Zyczę Panu powodzenia i nie przejmować się ludzmi zawistnymi.

Ireno zapraszam Cię do zarejestrowania na forum, możemy wtedy normalnie dyskutować i razem budować przyszłosc tego forum wraz z innymi użytkownikami

#14 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 18:14:33

Z tego co wywnioskowałam to niektorzy wchodzą na to forum nie ,zeby podyskutowac tylko po to zeby nawymyślac,obrazic ,nazwac kogos zlodziejem lub jeczcze gorzej

#15 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 18:18:05

Teraz nie mogę sobie głowy zaprzątac.Mam duzo innych spraw do załatwienia,ale moze kiedyś?

#16 ~NataliaLila~

~NataliaLila~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 18:25:55

w ogóle i w szczególe dziwi mnie ,podejmowanie fabuły na tamat lub braku takiego tyle

#17 ~NataliaLila~

~NataliaLila~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 18:30:40

Zamysł fajny, ale chyba nie wyjdzie niestety... Wystarczy przecież wpisać w google fragment i już wyskoczy całość. Musimy pomyśleć o jakiejś trudniejszej zabawie :-)

A pan Andrzej wymyśla zabawy dla potomnych.Dzięki, szanuję nie skosztuję.Panie K------ski

#18 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 18:49:09

ja nie tylko żyję polityką, a czytając wasze posty przychodzi mi tylko jedna myśl... wasze mózgi już zostały tak nasiąknięte polityką, że nie potraficie już o niczym innym rozmawiać ani o niczym innym myśleć, szkoda mi was...

Chłopcze, bo tak mogę Ci mówić, jak na razie nie dorosłeś do polityki a tym bardziej do bycia w niej, polityka to nie jest zabawa a tym bardziej dla Ciebie,są rzeczy o których nie masz zielonego pojęcia,moje dotychczasowe doświadczenia utwierdziły mnie w tym , że jesteś co najmniej nieuważnym obserwatorem polityki i bardzo szybko zmieniasz zdanie, bo bardziej pasuje to do Twojego postrzegania tego świata

#19 Przemysław Berliński

Przemysław Berliński

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3750 postów

Napisano 19 luty 2013 - 19:00:27

Chłopcze, bo tak mogę Ci mówić, jak na razie nie dorosłeś do polityki a tym bardziej do bycia w niej, polityka to nie jest zabawa a tym bardziej dla Ciebie,są rzeczy o których nie masz zielonego pojęcia,moje dotychczasowe doświadczenia utwierdziły mnie w tym , że jesteś co najmniej nieuważnym obserwatorem polityki i bardzo szybko zmieniasz zdanie, bo bardziej pasuje to do Twojego postrzegania tego świata

mhmmm... dobrze,ze tak uwazasz, nie mowie ze nie... ja jestem jeszcze mlody, wiec sie ucze, a ty juz jestes starym pierdem...

#20 ~poważna~

~poważna~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 19:25:17

Chyba każdy ma prawo zmienić swoje zdanie i nie widzę w tym jakiegokolwiek związku z "dorośnięciem" do polityki. Człowiek powinien mieć określone poglądy, ale ten sam człowiek uczy się przez całe życie i ma prawo do zmiany zdania.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zabawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych