Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uzdrowisko Kujawiak - co sądzicie?

145 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 06:02:39

szukam przewoz dla jednej osoby senatorium kujawiak inowroclaw wyjazd z m lodzi dn 10-05-2019 r tel 788-65-65-19

#122 ~Mirena~

~Mirena~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 06:36:38

[quote name="Mirena" post="3614737" timestamp="1556024694"]
Joanno....czekam na Ciebie w Inowrocławiu...jadę już 2 maja. Kontakt do mnie akrim@vp.pl

#123 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 07:00:54

zyczyl bym sobie spotkac jedna pania w kujawiaku i sie zakochac

#124 ~Mirena~

~Mirena~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 12:31:38

zyczyl bym sobie spotkac jedna pania w kujawiaku i sie zakochac

Jak tak bardzo się chce....to może Twoje życzenie się spełni....nikt nie zna dnia i godziny

#125 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 23:11:54

Mam skierowanie do kujawiak 20 06 19 .będę jechał samochodem z Siedlec mogę zabrać chętnie dwie osoby

#126 ~Marko~

~Marko~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 13:21:42

Wspaniała obsługa na zabiegach,zła organizacja przyjęć kuracjuszy w recepcji(nfz)jedna osoba przyjmuje ,druga sprzedaje jakieś kremy,maści itp.Lekarz o której byłem bardzo wyrozumiała,tłumacząca i badająca  jest ok.Jeżeli chodzi o pielęgniarki to nie wszystkie ale jest dwie lub trzy ,bardzo wyniosłe,mało przystępne,ale można sobie poradzić. Jeżeli chodzi o wyżywienie wole na ten temat nie mówić ,nikt nie wymaga "owoców morza"jedynie by było smaczne i zjadalne jest jednym słowem wyżywienie podłe.Kuchnia się nie popisuje,ale szkoda się dziwić jak się żywi  1000 osób.Ja tam więcej nie wrócę.

#127 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 08:41:41

Jadę z Piły w dniu 09.06.2019. Mam 3 wolne miejsca.

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 13:22:39

tak zgadzam się w 200% z p.Krystyną pod każdym względem....

#129 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 13:37:21

Jestem po turnusie w Kujawiaku i nie mam najlepszych wspomnień ponieważ obsługa w recepcji to tak jak za karę panie pracują A najśmieszniejsze jest to że 4 tygodnie pościel nie zmieniana a gdy się upomnisz to trzeba zapłacić za czysto tak samo za te ręczniki trudno je nazwać ręcznikiem 15 zł za wymianę na czysty żenada pierwszy raz z takim czymś się spotkałam remonty trwają już od x czasu a na czwartym piętrze niby po remoncie wszystkie stare graty ale pomijając to zasady dla kuracjuszy ZUS i z NFZ to jest duża różnica Czyżby NFZ to inny sort ludzi

#130 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 20:41:08

Mam skierowanie do kujawiak 20 06 19 .będę jechał samochodem z Siedlec mogę zabrać chętnie dwie osoby

Witam. Proszę o kontakt bo razem jestem  z Panem w Kujawiaku a jestem z Węgrowa i tego samego dnia przyjechałem

#131 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 20:45:31

mój numer telefonu 696 527 123

#132 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 18:37:07

Szukam kogoś kto wyjeżdża z kujawiaka 13.07.2019

okolice warszawy, mińska lub siedlec

#133 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 16:45:21

Czy jedzie ktoś do Kujawiaka na turnus od 20 sierpnia z Opola?

#134 ~Maja69~

~Maja69~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:03:53

Jestem po turnusie w Kujawiaku i więcej tam nie wrócę . Wielkie rozczarowanie, pokoje obskurne , łazienka trudno nazwać łazienką, w toalecie wydzielone miejsce na prysznic. Ponoć jest kila pokoi po remoncie ale trafiają się chyba  tylko szczęśliwcom.

Baza zabiegowa jak wszędzie, niektórzy fizjoterapeuci sympatyczni inni  wręcz niemili, jak to w życiu bywa.

Ośrodek ogromny, NFZ razem z ZUS. Zabiegi planowane w cały świat, do 20-tej.Człowiek po tej rehabilitacji już po tygodniu jest wykończony. Pokoje sprzątane bardzo powierzchownie co dwa dni.  Ale najgorsze w tym wszystkim są wieczne remonty . Na korytarzu na parterze przy basenie  leżą  kable  a podłogi mokre, stoją drabiny, panowie równają gipsem ściany  a ludzie omijają to wszystko. ZUS i NFZ płaci ogromne pieniądze i wysyła ludzi do takich nędznych ośrodków, po prostu skandal.

#135 ~Maja69~

~Maja69~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 15:45:49

Jestem po turnusie w Kujawiaku i więcej tam nie wrócę . Wielkie rozczarowanie, pokoje obskurne , łazienka trudno nazwać łazienką, w toalecie wydzielone miejsce na prysznic. Ponoć jest kila pokoi po remoncie ale trafiają się chyba  tylko szczęśliwcom.

Baza zabiegowa jak wszędzie, niektórzy fizjoterapeuci sympatyczni inni  wręcz niemili, jak to w życiu bywa.

Ośrodek ogromny, NFZ razem z ZUS. Zabiegi planowane w cały świat, do 20-tej.Człowiek po tej rehabilitacji już po tygodniu jest wykończony. Pokoje sprzątane bardzo powierzchownie co dwa dni.  Ale najgorsze w tym wszystkim są wieczne remonty . Na korytarzu na parterze przy basenie  leżą  kable  a podłogi mokre, stoją drabiny, panowie równają gipsem ściany  a ludzie omijają to wszystko. ZUS i NFZ płaci ogromne pieniądze i wysyła ludzi do takich nędznych ośrodków.

#136 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 14:35:44

Po tym co napisałaś Maja69 to nie chce się jechac.Jak zadzwoniłam pani z recepcji powiedziała mi że będę na 4 piętrze,jadę z Zusu a jakie tam są pokoje po czy przed remontem?,może należałoby zadzwonić i coś sobie zaklepac?

#137 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 20:42:09

Po tym co napisałaś Maja69 to nie chce się jechac.Jak zadzwoniłam pani z recepcji powiedziała mi że będę na 4 piętrze,jadę z Zusu a jakie tam są pokoje po czy przed remontem?,może należałoby zadzwonić i coś sobie zaklepac?

Ciężko mi coś powiedzieć jak jest na 4-tym piętrze , ponoć na każdym piętrze są jakieś pokoje po remoncie.

W Kujawiaku  jest prawie 900 osób  w skrzydłach A1 i  A3 i niestety nie umiem Ci nic podpowiedzieć bo nie wiem które pokoje są po remoncie. To jest moje trzecie sanatorium i najgorsze. Jedyną pociechą jest to ,że  Inowrocław jest bardzo ładny.  

#138 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 09:42:35

Witam,dobre i takie pocieszenie.Nie znam Inowrocławia więc może pobyt w fajnym mieście zrekompensuje wszelkie inne niedogodności.pozdrawiam

#139 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 17:36:57

Jeżeli 4 piętro to musisz mieć sprawne nogi. Windy sa ale bardzo małe i ciągle się zacinaja. Ostatnia stala 49 minut zanim naprawiono. Większość ze strachu biega na pieszo. Ja byłem na 1 piętrze i nigdy po paru awariach nie wsoadlem do windy. Zabiegi sa na parterze i 1 piętrze przez caly dzien od rana do 22. Z 4 piętra biegać codziennie po 10 razy gora dół to trza mieć kondycję.
Po tym co napisałaś Maja69 to nie chce się jechac.Jak zadzwoniłam pani z recepcji powiedziała mi że będę na 4 piętrze,jadę z Zusu a jakie tam są pokoje po czy przed remontem?,może należałoby zadzwonić i coś sobie zaklepac?[/quote]

#140 ~Kuracjusz~

~Kuracjusz~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 08:21:26

Tak okropnego jedzenia jak w Kujawiaku jeszcze nie widziałem i nie jadłem. Zapisy na diety sa cukrzykowa, lekkostrawna... ale to co podają nie spełnia elementarnych wymogów tych diet. Gotowana stara marchew dla cukrzyka, stare buraki i fasolka to jedyne warzywo do obiadu. Na śniadanie niejadalna wędlina z lisciem zwiedlej salaty na kolacje pasty z tego co nie zjedzono na śniadanie i obiad. Na plus oceniam recepcję i sprzątanie pokoi. Fizjoterapeuci to różnie sa tacy co się przykładają i tacy co olwaja kompletnie pacjenta.Zabiegi od 830 do 22

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych