Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uzdrowisko Kujawiak - co sądzicie?

145 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kuracjuszka~

~kuracjuszka~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:01:34

To tak naprawdę warto jechać ? mam na myśli wyjazd prywatny. Pozdrawiam.

Warto,zapewniam warto tym bardziej prywatnie...W kujawiaku jest osobna stołówka dla osób prywatnych...Posiłki są extra---zabiegi super---obsługa grzeczna i bardzo sympatyczna....Polecamm

#22 ~Barbara iksinska~

~Barbara iksinska~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 13:33:44

Kujawiak

#23 ~Barbara iksinska~

~Barbara iksinska~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 13:35:31

PRZED WYJAZDEM męża do Kujawiaka spakowałam mu, majteczki skarpeteczki koszuleczki
Odkurzylam mu samochochod i "wypuscilam" męża po 27latach 1 x solo.Tam poznał2 panie młodsze od niego 10lat miały40 Spedzał z nimi każdą chwilę. Dzwonil do mnie czesto jak nigdy i mówił o tym,że chodzi z nimi na dysk.że jadą do Ciechocinka bo tam nie były.Ja nie miałam o to pretensji. Myslalam, niech sie chłop rozerwie .
Gdy zaproponowałam że przyjadę w sobotę do niego potańczyć zgodził się ale bez entuzjazmu.Praca nie pozwoliła mi na wyjazd.Gdy go poinformowałam nie ubolewał,nie prosił,czułam że to było to mu na rękę.No i mąż wrócił.Był rozkojarzony zamyślony musialam mówić kilka razy,żeby do niego dotarło. Siedząc przy mnie ciągle odczytywał
wpisy na messeng.Gdy odwrocilam głowę w jego stronę i zobaczyłam całe strony wiadomości.Wtedy mąż zamknął stronę.Wzięłam telefon i to co tam zobaczyłam zmienilo chyba już do końca moje życie.Mąż po dyskotekach chodził do tych dziewczyn do pokoju i dalej się zabawiali. Tańczył z tą ładniejsza ta brzydsza filmowala i wysłała mu na messeng. .Potem ta brzydsza tańczyła w oblazlych szerokich majtach tą, ładniejsza filmowala i też wysłała.Zapraszaly go w nocy do siebie,kiedy on odpisał,ze jest w pidzamach one na to że im to nie przeszkadza.Zrobily zdjęcie pustych puszek i butelek po piwie w pokoju Bylo tego multum Rece mi opadły Mąż z tymi paniami pił piwo przed w trakcie i po dyskotece kończąc impreze w ich pokoju.Umowili się już na drugi rok do Ciechocinka Doszło do kłótni w wyniku czego miałam sinice. Nie mogłam spać,jeść, pracowac. MINEŁY 2 MIESIACE A JA zasypiam budzę sie i pracuje z widokiem tego co zobaczyłam w telef.Znajac temperament męża widząc film jak z nią tanczy i na nią patrzy,ten ogrom pustych puszek jestem na90%pewna ,zę mnie zdradzil. Przyzekał ze tego mie zrobił przepraszal ale ja nie wierze.Bez powrotnie zranił moje uczucie, zaufanie.
Ja na maksa wierzyłam mężowi.Pisze to mu przestrodze innym.Uwazajcie

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 07:50:36

takie cyrki we wszystkich sanatoriach się dzieją 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 17:44:20

PRZED WYJAZDEM ...
Ja na maksa wierzyłam mężowi.Pisze to mu przestrodze innym.Uwazajcie

Przecież wrócił.

Trzeba się cieszyć

#26 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 16:57:16

Opinia na dzis :warunki ogolne dobre...czysto spaniala obsluga rehabilitantow...natomiast jezeli chodzi o jedzienie..porcje dla dzieci w przedszkolach sa wieksze...plasterek wedliny I mal d nki kawale bialego sera to jest kolacja..snadania bez urozmaicenia tez z malenkimi porcjami...nigdzie sie z czyms takim nie spotkalam...naprawde wstyd...a gdzie posilki na cieplo ..sałatki...warto wstawiac zdjecia...moze cos pomoze

#27 ~Marietta~

~Marietta~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 17:07:23

witam ZADOWOLONYCH i NIEZADOWOLONYCH czytam i jestem przerażona bo... jadę do Kujawiaka pierwszy raz w życiu do sanatorium i mam mieszane uczucia ale wierzę pani Krysi że Polak tylko narzekać potrafi i ubliżać innym nie widząc sibie że jest dennym człekiem więc życzcie mi powodzenia będę w terminie 06-27.12.2017 hurra ominie mnie przygotowanie świąt :)

#28 ~Małgosia~

~Małgosia~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 19:59:48

Jadę do sanatorium Kujawiak w Inowrocławiu od 27 stycznia 2018r. Szukam współlokatorki do pokoju. Mam 48 lat, pogodna, wesoła i niekonfliktowa. Małgosia

#29 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 11:16:46

Witam. Zakończyłam turnus zusowski w Kujawiaku. Zabiegów dużo i dobrych(w sensie dla moich dolegliwości). Rewelacyjni ludzie przy zabiegach, ale szczególnie p.Paula z planowania i 113, p.Ania z pokoju 110, p.Darek ze 107 ( dodatkowa terapia od niego - wieczny uśmiech ), pani z krio. Empatia,kultura i pomoc w kazdej sytuacji. Opieka medyczna ( dr Pawłowski i pielęgniarki) bez zarzutu. Pomijam jedna, bo to wyjątek, ktory potwierdza regułę.Pokoje - jak w sanatorium. Trzeba tam jeszcze zmieniac, ale na 3 tygodnie da sie wytrzymać( 4 pietro).Jedzenie fatalne! Dieta prawie bez warzyw, bo jesli ktos uznaje, ze listek salaty jest warzywem, a zepsute buraczki sa daniem z mojego snu , to sie myli.Jablka byly 3 razy. Dużo magi do zup. Dosc dobre pieczenie, ale np sosy do niczego.
Inowrocław mnie nie zachwycil, ale park zdrojowy i teznie sa poza dyskusja. Wyobraźam sobie to wszystko latem.
Zapomniałam o remoncie. Wciąż trwa :(

#30 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 00:50:59

A kiedy koniec remontu?
Bede 26.11-19.12

#31 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 08:30:35

Czy jedzie ktoś z trojmiasta ?26.11-19.12.17

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 10:50:22

w pobliżu otworzyli fajne delikatesy solne caffe także jest gdzie zrobić fajne zakupy w trakcie pobytu

#33 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 02:33:37

Witam.Mam termin 26.11. Czytam co tu ludzie piszą i nie ukrywam,że jestem troszkę przerażona dodam ,że to mój ,,pierwszy raz"pozdrawiam

#34 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 21:25:16

Mocne punkty: miły personel, sanatorium praktycznie w fantastycznym parku solankowym, prawie nie czujesz miasta choć jest blisko. Warunki mieszkaniowe i wyżywienie: górna strefa stanów średnich.

#35 ~Roberto~

~Roberto~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 00:40:06

Cześć :-) W Kujawiaku byłem w lipcu 2016 Wcześniej odwiedziłem Ciechocinek i Lądek Zdrój W marcu 2018 jadę na turnus do Kujawiaka Przemyślana decyzja Inowroclaw do bardzo fajne miasto Spokojne bez kłębiących się tłumów z pięknym parkiem,starówką basenem solankowo-siarczkowym Suoer baza zabiegowa Posiłki urozmaicone i bardzo smaczne Jest gdzie potańczyć poćwiczyć pospacerować i zrobić zakupy Trzeba mieć świadomość tego że sanatorium to nie hotel Trzeba się dostosować do zasad przyjętych w szpitalach chociaż i tak personel na wiele rzeczy przymyka oko i naprawdę dba o to by pensjonariusze byli zadowoleni Szczerze polecam

#36 Gelek

Gelek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 styczeń 2018 - 22:10:10

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Dostałem skierowanie do: ZESPÓŁ SANATORYJNO-SZPITALNY "KUJAWIAK"

Rodzaj leczenia: UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Czy może mi ktoś powiedzieć jak jest w tym szpitalu (nie mylić z sanatorium)?

Nigdy nie byłem na takim szpitalnym leczeniu uzdrowiskowym i stąd moje pytania i wątpliwości.

Z tego co się zorientowałem, to baza zabiegowa jest podobna do sanatorium tylko chyba koszty niższe.

A jak jest z możliwością wyjścia poza teren ośrodka?

Normalnie w szpitalu nie ma takiej możliwości, a jak leżałem na Oddziale Intensywnej Opieki Kardiologicznej, to nawet poza salę nie dało się ruszyć.

Był ktoś w takim szpitalu, wiadomo coś?

No i jeśli by ktoś się wybierał w terminie 08-29.03.2018r. z Lublina lub okolic, to możemy się jakoś zgadać, zawsze to raźniej.

Pozdrawiam serdecznie

Grzesiek z Lublina

Użytkownik Gelek edytował ten post 01 styczeń 2018 - 22:18:01

#37 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 17:00:33

Jadę do sanatorium Kujawiak w Inowrocławiu od 27 stycznia 2018r. Szukam współlokatorki do pokoju. Mam 48 lat, pogodna, wesoła i niekonfliktowa. Małgosia

#38 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 21:46:50

Również jadę 27 stycznia 2018, jestem troszkę starsza, z poczuciem humoru ale wolę poczytać lub coś zobaczyć niż imprezować. Jeśli nie każesz mi gasić światła o 22.00 to się na pewno dogadamy. Joanna

#39 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 21:47:48

Również jadę 27 stycznia 2018, jestem troszkę starsza, z poczuciem humoru ale wolę poczytać lub coś zobaczyć niż imprezować. Jeśli nie każesz mi gasić światła o 22.00 to się na pewno dogadamy. Joanna

#40 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 14:26:08

Halinka

Czy ktoś jedzie z Warszawy w terminie od 20.06.2018r do Kujawiaka w Inowrocławiu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych