Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uzdrowisko Kujawiak - co sądzicie?

143 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 07:00:10

Niedługo wybieram się do Inowrocławia i nie wiem co mnie tam czeka ? Co sądzicie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 10:11:37

Ja byłam w tamtym roku w tym sanatorium i polecam,rehabilitanci bardzo mili,zestaw zabiegow bardzo duzy,pokoje czyste..Jest przepiekny park gdzie mozna odpoczac...napewno bedzie pani zadowolona

#3 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 15:11:07

Dziękuję bardzo za opinię ;)

#4 ~lkw~

~lkw~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 14:41:06

Inowrocław - piękna mieścina.
Park solankowy przecudny.
W okolicach można zwiedzić:
Kruszwica - mysia wieża - dojazd autobusem NKA (1/2 dnia)
Toruń - gotyk na dotyk - dojazd autobusem na plac Rapackiego.(cały dzień)
Biskupin - muzeum archeologiczne - dojazd osobówką (cały dzień)
Bydgoszcz - eksploseum - pływanie statkiem po Brdzie (cały dzień)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 22:56:51

Bardzo dobre sanatorium

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 22:57:33

Bardzo dobre sanatorium

#7 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 19:12:39

Byłem w terminie czerwiec / lipiec powiem krótko personel medyczny ok, pokoje no cóż są takie jakie są nie jest to HILTON ale jest znośnie natomiast jeśli chodzi o posiłki to życzę aby panie z kuchni straciły prace bo do kuchni to się nie nadają a i dietetyk też na zieloną trawkę niech idzie. Jedno z popisowych dań serwowanych przez "kuchnie" to mielona parówka ze skórą, prawdopodobnie po to aby ukryć wynoszenie z kuchni, oraz surowe mieso przy kosci w kurczaku, mięso mielone z gigantyczną ilością ziela angielskiego aby ukryć nieświeży zapach mięsa po którym część osób miało kłopoty żołądkowe a na dokładkę liść sałaty z mszycami. Zastanówcie się dwa razy nie dajcie zarabiac partaczom. P.S REMONT TRWA CaŁY CZAS BO OCiEPlAJĄ ELEWACJĘ I REMONTUJĄ BALKONY A PRACOWNICY BUDOWLANI RZUCAJĄ TAK MIĘSEM NA LEWO I PRAWO ŻE AŻ SZKODA ŻE KUCHNIA NIE BIERZE Z NICH PRZYKŁADU I NIE DAJE TAK DUŻO MIĘSA DO POSIŁKÓW. ODRADZAM PO STOKROĆ CHYBA ŻE ZMIENIĄ KUCHNIE!!!

#8 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 19:53:23

Witam, zgadzam się z Kolegą Markiem dyrekcja uzdrowiska Kujawiak jeśli zależy jej na dobrej opinii o uzdrowisku powinna przede wszystkim rozpędzić kuchnie na cztery wiatry oczywiście że nie można oczekiwać homarów czy innych frykasów ale mielone parówki czy mięso delikatnie mówiąc wzbogacone nad wyraz ziołami aby zabić i ukryć faktyczny stan mięsa to skandal. Dobrze że niedaleko od sanatorium jest BIEDRONKA bo to dzięki Biedronce ludzie nie chodzą głodni. Dodatkowo w sezonie, gdzie jest dużo owoców i warzyw był na śniadanie tylko pomidor w ilości 2 plasterki tak cienkie, że widać Warszawę a z owoców to 2 razy ćwiartka pomarańczy i 2 razy jabłko. 

#9 ~kuracjuszka~

~kuracjuszka~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 11:57:31

Też byłam w Kujawiaku, ale zimą. To co wyżej piszą osoby o kuchni to przesada. Jeżeli ktoś oczekuje wyżywienia rodem z pięciogwazdkowej restauracji to zawsze będzie narzekał. Posiłki są smaczne, lekkostrawne i przyzwoicie podane. Tam się jedzie na leczenie i nie może temu towarzyszyć nie wiadomo jak frykasowa dieta. Ja się najadłam, towarzyszące mi osoby ze stolika również, a jak ktoś chce znaleźć "ziarenko piasku" na sałacie to je zawsze znajdzie.

tak zgadzam się w 200% z p.Krystyną pod każdym względem....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 12:04:40

Droga paniKrysztyno jak by sie pani wczatała w powyższe teksty bo wyczyta pani te same słowa ze frykasów nikt nieoczekuje ale skoro oani była zima to naboga czemu pani mówi ze to przesada rozumiē jak była latem 2017 to rozumiał bym ale sama pisze pani ze to była zima prosze czytać ze zrozumieniem

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 12:06:01

Droga paniKrysztyno jak by sie pani wczatała w powyższe teksty bo wyczyta pani te same słowa ze frykasów nikt nieoczekuje ale skoro oani była zima to naboga czemu pani mówi ze to przesada rozumiē jak była latem 2017 to rozumiał bym ale sama pisze pani ze to była zima prosze czytać ze zrozumieniem

#12 ~kuracjuszka~

~kuracjuszka~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 12:16:21

Hej prostaku...naucz się pisać poprawnie a potem konwersuj  ze mną!!!!!Zobacz ile błędów popełniłeś gamoniu!!!!!

#13 ~kuracjuszka~

~kuracjuszka~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 14:48:11

No Krycha to widzē też je z wiadra jak je wyszła słoma z buta

kpisz poprawnie prostaku!!!!  o sobie piszesz???? tobie słoma z butów wychodzi--widzę to!!!!

#14 ~Alojzy~

~Alojzy~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 15:05:38

Krystyna jest taka prosta jak cep to widać po słownictwie jakiego używa, a o jedzeniu z wiadra i tak lepiej przemilczyć ale jesli ktoś je z koryta sam to może zasdrości komuś innemu wiadra.
Pozdrawiam sedrecznie panią Krystynę- ksywa WIADRO

#15 ~kuracjuszka~

~kuracjuszka~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 18:29:43

Krystyna jest taka prosta jak cep to widać po słownictwie jakiego używa, a o jedzeniu z wiadra i tak lepiej przemilczyć ale jesli ktoś je z koryta sam to może zasdrości komuś innemu wiadra.
Pozdrawiam sedrecznie panią Krystynę- ksywa WIADRO

pisz poprawnie--zobacz ile błędów zrobiłeś....twój kolega potrzebuje adwokata...brawo!!!!!

#16 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 18:41:16

Kuracjuszko jak czytam i widzę że się uważasz za kulturalną osobę ale to ty używasz słownictwa obrażającego Gościa i to tylko świadczy o tym że to ty jesteś najbardziej prostacka i zechciej zamknąć usta!!!WIECEJ KULTURY KURACJUSZKO!!!

#17 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 18:55:18

Kuracjuszko jak czytam i widzę że się uważasz za kulturalną osobę ale to ty używasz słownictwa obrażającego Gościa i to tylko świadczy o tym że to ty jesteś najbardziej prostacka i zechciej zamknąć usta!!!WIECEJ KULTURY KURACJUSZKO!!!

Ja ciebie nie pytałam o zdanie prostaczko!!!!..Co gość ,który nie umie poprawnie pisać potrzebuje adwokatów????

#18 ~Mirosława~

~Mirosława~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 09:11:20

Byłem w terminie czerwiec / lipiec powiem krótko personel medyczny ok, pokoje no cóż są takie jakie są nie jest to HILTON ale jest znośnie natomiast jeśli chodzi o posiłki to życzę aby panie z kuchni straciły prace bo do kuchni to się nie nadają a i dietetyk też na zieloną trawkę niech idzie. Jedno z popisowych dań serwowanych przez "kuchnie" to mielona parówka ze skórą, prawdopodobnie po to aby ukryć wynoszenie z kuchni, oraz surowe mieso przy kosci w kurczaku, mięso mielone z gigantyczną ilością ziela angielskiego aby ukryć nieświeży zapach mięsa po którym część osób miało kłopoty żołądkowe a na dokładkę liść sałaty z mszycami. Zastanówcie się dwa razy nie dajcie zarabiac partaczom. P.S REMONT TRWA CaŁY CZAS BO OCiEPlAJĄ ELEWACJĘ I REMONTUJĄ BALKONY A PRACOWNICY BUDOWLANI RZUCAJĄ TAK MIĘSEM NA LEWO I PRAWO ŻE AŻ SZKODA ŻE KUCHNIA NIE BIERZE Z NICH PRZYKŁADU I NIE DAJE TAK DUŻO MIĘSA DO POSIŁKÓW. ODRADZAM PO STOKROĆ CHYBA ŻE ZMIENIĄ KUCHNIE!!!

Witam myślę że pani się coś pomyliło jak dla mnie rzeczywiście cudów nie ma ale jedzenie było smaczne byłam również w okresie czerwiec - lipiec. Był pasta z parówek zgadza się ale jak dla mnie bardzo smaczna i na pewno smakował większości kuracjuszom co widać było po pustych talerzach. Zupy przepyszne. Mogło by być więcej owoców z tym się zgodzę. Może pani pomyliła uzdrowisko z hotelem.... Mirosława

#19 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 09:21:03

Hej człowieku powinieneś wynająć sobie apartament!!!!!Przyjechałeś z ZUS-u czy NFZ???? zapytaj o stawki żywieniowe ???? Ja tutaj także przyjeżdżam i jestem bardzo zadowolona...Posiłki są bardzo urozmaicone i bardzo smaczne...Na każdym turnusie znajdzie się  Czarna Owca i ty nią jesteś!!!!A co ty w domu jesz???? Pewnie z wiadra!!!! Zastanów się nim następnym razem będziesz anonimowo  obrażać  panie kucharki  prostaku!!!!

ja również przyjeżdżam i bardzo mi smakuje a jak ktoś wymaga nie wiadomo czego to potem tak jest w domu na 5 dni gar zupy nagotuje a tu wymyśla oskarżyć to łatwo kogoś a pewnie sam kradnie

#20 ~marianna~

~marianna~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 16:37:54

To tak naprawdę warto jechać ? mam na myśli wyjazd prywatny. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych