Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uważajcie ...

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 22:19:10

Uwaga:

POKO i SLD idą ręka w rękę. Własnie znalazłem w skrzynce pocztowej ulotkę NIE GŁOSUJ NA PIS, która daje mi wybór "jeżeli jesteś konserwatystą (he he) i liberałem (he he) głosuj na KO, jeżeli masz przekonania lewicowe głosuj na KW SLD "Lewica".

Podszczypują się tylko na użytek gawiedzi a naprawdę łapka w łapkę. Dzięki Schetyno, który wskrzesiłeś lewicowego trupa (Cimoszewicz, Miller, Belka w PE!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 22:20:11

Idź trollu. Ile ci płacą? 50 groszy za wpis?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 11:44:57

POKO i SLD to jedna mafia antypis. Mobilizują się bo jak wybgra PiS to utracą możliwość dzielenia się stołami w samorządach. O to chodzi, wyjaśnił to dobitnie polityk PO na kolejnych nagraniach:

Będziemy mieli, k***a, radnych w powiecie i my będziemy, k***a, w grze i możemy ustawić powiat. K***a, o to chodzi. Nie o to dzisiaj, kto gdzie będzie. Nie jest planem Adama (Korola – przyp. red.) siedzieć w Tczewie do końca życia – ma w d***e to. Mówię ci całkiem szczerze: tylko wygraj wybory i zostań szefem Platformy wtedy po Adamie – wtedy, bo on się wycofa – wyjaśnia Neumann w rozmowie z członkiem PO.

Z rozmowy ma wynikać, że kandydatura Adama Korola miała być "wyborczą sztuczką", "wabikiem na wyborców".

To z kolei będzie wiązało się z dużą liczbą stanowisk do obsadzenia. Musisz to zrozumieć, jak wygramy wybory samorządowe, to będzie dużo do dzielenia - podkreśla Neumann.

A co o planach dla wyborców, rozwoju regionu, miasta i Polski.... ma to w du***?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 13:56:28

Z tym pytaniem do do TVP info. Dlaczego nie mówią o Polsce? Tylko taśmy, taśmy, taśmy....Nienawiść do Neumanna jest większa od miłości do ojczyzny. Nie chodzi im o Polskę tylko o wylewanie złości do wroga. Teraz na tapecie Konfederacja. Dziwię się, że PR zawodzi, ale wychodzi prawdziwa twarz i Szydło z worka. Przecież, ludzie przyzwyczajają się do zła i staje im się to obojętne, albo ....ciśnienie skacze i dostają ze złości zawału lub udaru... Sprawdź newsa. Niektórych, już żółć zalewa. A ja? 500+ to już dla mnie za mało, żądam 600+. Mnie się to należy. Chałupy welcome to zaliczyłem, teraz Barbados i Galapagos...

Ależ mówią o Polsce. Nieustannie. W tym też o takiej Polsce, jakiej chcą politycy PO. Mówią o niej w rozmowach uwiecznionych na taśmach. Wolałbyś nie wiedzieć? Czy raczej żeby Polacy nie wiedzieli?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 18:10:52

Franz, wykup te recepty.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 23:25:19

Mam dość wtrącania się w sprawy Polskie POtomków NKWD-zistów,UB-eków .Niech lewacki zboczeniec żyd Zandberg nie wypowiada się na temat Polski i Polaków.Won do iSSraela wywrotowcu. Ta czerwona stonka powychodzila z ziemi jak glisty.LENIN WIECZNIE ZYWY.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych