Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 11:34:12

teraz wszyscy chętnie rozmawiają ???? a gdzie byly ciocie i reszta dzikiej bandy ,jak dzieciom działa się latami krzywda ? Są współwinni tragedii tego rodzeństwa. Widziały ,że jedzą z michy psa,że nie mówią ,warczą , są brudne .......i nic ? Nie zasnęłabym spokojnie wiedząc ,że 10 dzieci każdego dnia są bite i głodzone a może i molestowane- podłe świnie , nie ludzie. I gdzie opieka ? Wypłacić "dychę " miesięcznie i zero nadzoru. Słowo patologia w tym momencie dotyczy nie tylko tej rodziny ale i władz ,sąsiadów , cioć i innych ch.jków#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 17:38:56

Krewna powinna być za jaja powieszona za to. Wiedziała o wszystkim od dawna. Szkoda że przez jej znieczulice cierpiał dzieci. Państwo też nic nie zrobiło tylko lozylo pieniądze.

#3 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 18:05:22

Jak można było widzieć takie rzeczy i nie reagować??! Gdzie wtedy był ten" krewny", kiedy dzieci jadły z miski psa?! Jak rodzice mogą być tak obojętni na losy własnych dzieci nigdy tego nie rozumiałam i nie rozumiem! Dziesięcioro dzieci i nikt nie zainteresował się tym domem? Brak słów! Szkoda mi tylko dzieci ze trafiły na takich rodziców..

#4 ~Yakooza88~

~Yakooza88~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 04:56:56

To gdzie wtedy suko byłaś? Teraz opowiadasz. Współwinna za nieudzielenie pomocy.... Co za ludzie ku***

#5 ~Ines~

~Ines~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 13:22:08

szkoda, że nasz rząd dofinansowuje takie rodziny, dlatego rodzą się takie patologie. Jeszcze więcej dajcie pieniędzy niepracującym to będzie coraz więcej takich biednych dzieci, które cierpią przez patologicznych rodziców. Przykre, że podatki muszą iść na takie osoby. Wszyscy jesteśmy winni, bo pracujemy na takich ludzi!#6 ~Ines~

~Ines~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 13:22:51

szkoda, że nasz rząd dofinansowuje takie rodziny, dlatego rodzą się takie patologie. Jeszcze więcej dajcie pieniędzy niepracującym to będzie coraz więcej takich biednych dzieci, które cierpią przez patologicznych rodziców. Przykre, że podatki muszą iść na takie osoby. Wszyscy jesteśmy winni, bo pracujemy na takich ludzi!

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych