Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwaga na mężów!

64 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 19:44:10

Nooo a później mamy 100% owrzodziałych januszów na basenach i plażach. Nie wypisuj bzdur, bo ktoś o siebie dba lub nie. Powiedz to w twarz pudzianowi.

normalnie pedofil!!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:20:35

Żaden 100% facet do kosmetyczki nie chodzi sam potrafi o siebie zadbać tak by zwracać na siebie uwagę kobiet. Ci którzy chodzą to nie faceci tylko zniewieściałe pizdusie cioty i miękkie rury.

Zapewne jak na prawdziwego gównozjada przystało, masz specjalny kącik w garażu do szlifowania pięt papierem ściernym i obcinania paznokci kombinerkami ...

#23 ~Aska~

~Aska~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:47:28

Skoro Twój mąż biega po innych, to zmień męża, a nie wypisujesz na dziewczynę. To chłop Twój nic nie wart!!!!!

#24 ~Aska~

~Aska~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:48:03

Skoro Twój mąż biega po innych, to zmień męża, a nie wypisujesz na dziewczynę. To chłop Twój nic nie wart.

#25 ~Zz~

~Zz~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 22:02:56

Żaden 100% facet do kosmetyczki nie chodzi sam potrafi o siebie zadbać tak by zwracać na siebie uwagę kobiet. Ci którzy chodzą to nie faceci tylko zniewieściałe pizdusie cioty i miękkie rury.

Idź pięty wyszoruj i szpony obetnij, bo masz dziurę w adidasach na paluchu!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 22:05:30

Skoro Twój mąż biega po innych, to zmień męża, a nie wypisujesz na dziewczynę. To chłop Twój nic nie wart!!!!!

Może żonką rozczarowany :D

#27 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 22:07:40

A skąd taki wniosek , że chłop nic nie wart ? Jak "chłop" ma w domu to nie biega po okazjach ......

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 08:38:10

Zapewne jak na prawdziwego gównozjada przystało, masz specjalny kącik w garażu do szlifowania pięt papierem ściernym i obcinania paznokci kombinerkami ...

drugi pedofil i sadysta!!!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:33:11

Wiadomo która to? Może też dałbym się pobajerowac...

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:05:15

drugi pedofil i sadysta!!!

Czyli jak na zwierzaka przystało, w ogóle nie obcinasz paznokci. Tylko mi tu nie wyjeżdżaj z zoofilią, bo zdecydowanie lepiej jak pozostawisz dla siebie kwestie własnych zaburzeń.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:17:20

Czyli jak na zwierzaka przystało, w ogóle nie obcinasz paznokci. Tylko mi tu nie wyjeżdżaj z zoofilią, bo zdecydowanie lepiej jak pozostawisz dla siebie kwestie własnych zaburzeń.

jak to swój swojego pozna a mama cie kocha zwyrodnialcu?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:26:00

na ogół żal mi takich ułomów jak ty

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:30:23

na ogół żal mi takich ułomów jak ty

Mam to gdzieś i gardzę podobnymi do ciebie.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:00:17

Wszycy Wy tutaj łącznie z autorką tego wątku, jesteście godni pogardy!
Małomiasteczkowe plociuchy..

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:05:51

Mam to gdzieś i gardzę podobnymi do ciebie.

wzajemnie (kmiocie)

#36 ~Zona~

~Zona~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:40:02

Dla was to śmieszne a dla mnie to zyciowy dramat. Najłatwiej przyczepić się do literówek kiedy człowiek pisze trzesacymi się rękami. Pisalam żeby przestrzec inne kobiety bo mój (za chwilę były) mąż nie był pierwszy i pewnie nie ostatni. Do miłości nie da się zmusić ale uwodzić żonatych kiedy samemu ma się męża to jest coś co powinno się tepic, chyba że ja już nie pasuje do tych czasów.
Bajeruje mężczyzn na zabiegi, vouchery a Ci idioci tracą głowę licząc na coś więcej, co niektórym się udaje.
Jest mi niedobrze jak o tym myślę

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:43:35

Wszycy Wy tutaj łącznie z autorką tego wątku, jesteście godni pogardy!
Małomiasteczkowe plociuchy..

Zluzuj
Przynajmniej coś się dzieje w tym nudnym jak p**** miescie

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:17:05

Mój stary dostal zakaz wychodzenia z domu do odwołania! Dzięki za cynk.

#39 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 06:49:09

Dla was to śmieszne a dla mnie to zyciowy dramat. Najłatwiej przyczepić się do literówek kiedy człowiek pisze trzesacymi się rękami. Pisalam żeby przestrzec inne kobiety bo mój (za chwilę były) mąż nie był pierwszy i pewnie nie ostatni. Do miłości nie da się zmusić ale uwodzić żonatych kiedy samemu ma się męża to jest coś co powinno się tepic, chyba że ja już nie pasuje do tych czasów.
Bajeruje mężczyzn na zabiegi, vouchery a Ci idioci tracą głowę licząc na coś więcej, co niektórym się udaje.
Jest mi niedobrze jak o tym myślę

w sprawie takiego vouchera to do kogo się zgłosić ?? chętnie skorzystam z usług

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 06:53:55

A bajerowanie to zdrada?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych