Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

UTRATA PRACY PO OTWARCIU MARKETÓW

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 21:34:16

Ile osób utraci pracę po otwarciu marketów w Rypinie?

1. handlowcy

2.ekspedienci

3.Kierowcy

4.Pracownicy magazynowi

5.Hurtownie spożywcze

6.Właściciele lokali

7.Ciepłownicy

8. itd itp.

widzę, że najbardziej martwisz sie o siebie bo stracisz swój stołek w KDS-ie,a może i w Kreciku tylko , że mam watpliwośc co do tego Krecika trzyma sie dobrze i trzeba mu kibicować, a w galerii nie bedzie wedlin, mięsa czy też przetworów mięsnych . Łyso ci gościu?!

Co do ciepłowników to również jestes w wielkim błędzie każdy właściciel lokalu,budynku nie pozwoli na zniszczenie ich z powodu nieogrzewania, może wziąć miej ciepła ale go weźmie bo inaczej lokal zniszczy wilgocią,a koszty naprawy wówczas byłyby wyższe niż oszczędność.

Trochę znajomości w temacie ci brakuje ale możesz to jeszcze nadrobić masz szansę!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 08:52:59

widzę, że najbardziej martwisz sie o siebie bo stracisz swój stołek w KDS-ie,a może i w Kreciku tylko , że mam watpliwośc co do tego Krecika trzyma sie dobrze i trzeba mu kibicować, a w galerii nie bedzie wedlin, mięsa czy też przetworów mięsnych . Łyso ci gościu?!

Co do ciepłowników to również jestes w wielkim błędzie każdy właściciel lokalu,budynku nie pozwoli na zniszczenie ich z powodu nieogrzewania, może wziąć miej ciepła ale go weźmie bo inaczej lokal zniszczy wilgocią,a koszty naprawy wówczas byłyby wyższe niż oszczędność.

Trochę znajomości w temacie ci brakuje ale możesz to jeszcze nadrobić masz szansę!

Jestem pewny że ty swoją wiedzę czerpiesz z nocnych programów TV z wróżkami. Ty już wiesz co będzie? te wróżby nie zawsze sie sprawdzają więc nie obnoś sie ze swoją wiedza . Jak nie masz kasy to nie grzejesz i wszystko . i nie dorabiaj do tego swojej ideologi o wiedzy . Wiedza to zespół doświadczeń ale i teorie uczonych są obalane . A cóż dopiero twoja wiedza na przeciwko pokoleń ahhaha

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 09:26:43

Jestem pewny że ty swoją wiedzę czerpiesz z nocnych programów TV z wróżkami. Ty już wiesz co będzie? te wróżby nie zawsze sie sprawdzają więc nie obnoś sie ze swoją wiedza . Jak nie masz kasy to nie grzejesz i wszystko . i nie dorabiaj do tego swojej ideologi o wiedzy . Wiedza to zespół doświadczeń ale i teorie uczonych są obalane . A cóż dopiero twoja wiedza na przeciwko pokoleń ahhaha

jeszcze rok i połowy sklepów nie bedzie

budowa galerii budowa Lidla Polomarketu Tesco Koszarowa wystarczy

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 09:42:04

jeszcze rok i połowy sklepów nie bedzie

budowa galerii budowa Lidla Polomarketu Tesco Koszarowa wystarczy

No i na koniec wyrzucenie i pociągnięcie do odpowiedzialności  burmistrza za doprowadzenie miasta do ruiny i zapaści finansowej a idioci niech się cieszą.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 20:12:56

No i na koniec wyrzucenie i pociągnięcie do odpowiedzialności  burmistrza za doprowadzenie miasta do ruiny i zapaści finansowej a idioci niech się cieszą.

ale niby za co miałby Paweł odpowiadac za to ze rozjebał monopol w Rypinie Kdsh Krecika 

brawo burmistrzu tak trzymac

#26 ~whitezilla~

~whitezilla~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 20:41:55

Inną kwestią jest wizerunek miasta,zwłaszcza jego starej części, już w tej chwili na Kościuszki straszy pusty i zdewastowany lokal po Rypiniance, straszą puste lokale na Gdańskiej, Warszawskiej. Niestety otwarcie galerii i kolejnych marketów spowoduje zapewne kolejne pustostany w obecnie funkcjonujących sklepach!

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 22:56:46

ale niby za co miałby Paweł odpowiadac za to ze rozjebał monopol w Rypinie Kdsh Krecika 

brawo burmistrzu tak trzymac

Nie że rozjebał jakiś urojony monopol ale że wyprzedał i rozjebał miasto a historia to oceni i za kilka lat zatęsknisz za tym co było. Zobaczysz po wyborach jak ludzie będą pluć na Pawełka że będzie spieprzał z Rypina bo sklepy będą stały puste tak jak na Gdańskiej a tacy jak ty będą zapier***ać po paczkę fajek przez całe miasto za tory do Biedronki ,więc się ciesz a co do KDSH czy Krecika to dadzą sobie radę,bo na Rypinie Świat się nie kończy no chyba że dla ciebie.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 08:44:46

Nie że rozjebał jakiś urojony monopol ale że wyprzedał i rozjebał miasto a historia to oceni i za kilka lat zatęsknisz za tym co było. Zobaczysz po wyborach jak ludzie będą pluć na Pawełka że będzie spieprzał z Rypina bo sklepy będą stały puste tak jak na Gdańskiej a tacy jak ty będą zapier***ać po paczkę fajek przez całe miasto za tory do Biedronki ,więc się ciesz a co do KDSH czy Krecika to dadzą sobie radę,bo na Rypinie Świat się nie kończy no chyba że dla ciebie.

Jacy ci poplecznicy burmistrza sa słabi to pewnikiem i on sam jest słaby bo wypisują takie bzdury o swym idolu.Może zamiast siedzieć w necie w czasie pracy wzięli sie do roboty to może coś w Rypinie by drgnęło za jego kadencji.Często takie pisanie i uwielbianie ma odwrotny skutek bo mi to śmierdzi walką o błogie nieróbstwo.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 10:48:47

utargi spadaja w rypinskim sklepikach lokalnych bosów a Biedronki maja sie swietnie

#30 ~inna~

~inna~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 11:15:58

tak walczyliśmy z monoplem KDSH, i udało się. To teraz wszyscy nieszczęśliwi?

#31 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 20:36:33

a ja jutro ide do pracy :D dostałam sie do kdsh....

#32 bis

bis

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 11139 postów

Napisano 19 luty 2014 - 20:54:06

a ja jutro ide do pracy :D dostałam sie do kdsh....

Co znaczy "dostałam się " ? - może tak po polsku !!!!!

Dz.U. 2005 nr 231 poz. 1965

Art. 10.
1. Rzeczpospolita Polska jest państwem świeckim, neutralnym w sprawach religii i przekonań.

2. Państwo i państwowe jednostki organizacyjne nie dotują i nie subwencjonują kościołów i innych związków wyznaniowych. Wyjątki od tej zasady regulują usta- wy lub przepisy wydane na ich podstawie.

http://isap.sejm.gov...=WDU20052311965

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 21:35:17

Co znaczy "dostałam się " ? - może tak po polsku !!!!!

bisiu zapomniałeś polskiego? :lol:

#34 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 23:16:22

to znaczy ze jutro kobieta zaczyna prace w kdsh pojebje....

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 23:51:52

to znaczy ze jutro kobieta zaczyna prace w kdsh pojebje....

zapomniałeś się znowu zdunek, to było przecież do bis-a, nie do ' adam'a :lol: gubisz się hejterze, poj .....ło ci się kompletnie :o

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych