Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Urząd pracy

urząd praca dziadostwo niekompetentny Grudziądz

71 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~kpina~

~kpina~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 22:37:51

a ja osobiscie uwazam,że pracują tam nie tylko młódki po liceum jak to ktos z Was napisał ale równiez urzędniczki po studiach,które jednak zaslużyły sobie swą pracą własną na szacunek i wdzięcznośc...nie wszyscy w rejestracji są niemili i niepotrafią sie zachować,nie kazdy tam ma nascie lat...ciekawe jest równiez wychodzenie do toalet oraz jedzenie w pracy,czego według osób powyzej urzędnik robić niemoże..no ciekawy jestem czy bezrobotny nieje nic cale 9 godzin i czy do toalety niepójdzie tylko chodzi w pampersie??troche dajmy im zrozumienia a nie myślmy o sobie.Pozatym bezrobotni powinni sami szukac pracy a nie liczyć na współczucie innych!Weśmy swój los we własne ręce a nie obgadujmy innych...

Śmiech na sali, mogę się zgodzić z początkiem wypowiedzi, ale tekst, że bezrobotni powinni sami szukać pracy-to niech urzędnicy pup UDOSTĘPNIĄ dane pracodawcy, wtedy wiedząc, gdzie szukają pracownika pójdę na rozmowę, a tak jestem na nich skazany, użeram się z ich bezczelnością, złośliwością i żeby nie było nie w przypadku wszystkich, ale co niektórzy (bez nazwisk) upajają się, że oni pracę mają a Ty biedny Kowalski nie, więc przychodz i proś o łaskę; xxx pomyśl logicznie co będą robić urzędnicy pup jak ludzie sami będą szukać pracy. NIC

#62 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 22:50:22

Problem w tym,że nie udostępnią i oczywiście telefonicznie nie podadzą informacji a gdy się dotrze do PUP to dana oferta jest już nieaktualna a dużo ofert na stronie PUP jest podanych nieprecyzyjnie ( dla jakiego profilu,w jakim wieku itp...).Jestem również za tym aby udostępniać adresy pracodawców.

Pozdrawiam.

#63 ~BLLEE~

~BLLEE~
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 20:19:17

Od pol roku wydzwaniałem i pytałem się o dofinansowanie na działalność gospodarczą.

Dwa razy pobierałem wnioski i mówiono mi ze pieniądze będą na początku lutego.

Pod koniec stycznia dostałem ofertę pracy a raczej przyuczenie do zawodu.

Nie chcieli nawet słyszeć o tym ze chce otworzyć działalność z dofinansowania.

Wyrzucili mnie z pośredniaka.

Tak w Grudziądzu pomagają w otworzeniu działalności.

Nie wiem do kogo się zgłosic w tej sprawie.

Jak miałbym pieniądze to bym adwokata wynają.

W urzędzie maja tylko prace dla swoich znajomych.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 22:59:44

Oni mają teraz ważniejsze sprawy. Trzeba rozdzielić staże. Wyzysk bez płatnych nadgodzin, a robota gorsza, bo za etatowych pracowników. By żyło się lepiej

#65 ~desperat~

~desperat~
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 20:22:17

Pup to miejsce,w którym znalazło pracę wielu ludzi.
Mi szukali dziewięć lat:D

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 23:42:47

Czy do spisu bezrobotnych w Grudziądzu dolicza się osoby nie zapisane w pośredniaku? Jeśli nie, to liczba bezrobotnych nie tylko w Grudziądzu, ale i w całej Polsce jest oszustwem.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 23:46:17

Czy do spisu bezrobotnych w Grudziądzu dolicza się osoby nie zapisane w pośredniaku? Jeśli nie, to liczba bezrobotnych nie tylko w Grudziądzu, ale i w całej Polsce jest oszustwem.

No jasne, że się ich nie liczy w tych, które podają co miesiąc. Wczytaj się w treść wiadomości "Na koniec zeszłego miesiąca/kwartału/roku w Urzędach Pracy było zarejestrowane x osób, co stanowi y%"

Są pewnie jakieś dane szacunkowe ile faktycznie osób jest bez pracy, ale to ciągle będą szacunki. =)

#68 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2016 - 23:25:39

Bezrobotnych w Grudziądzu jest dużo, są tacy, którzy są na ubezpieczeniu małżonka/małżonki albo ogólnie mają w nosie ten urząd i nie chcą mieć nic z tym wspólnego.

No jasne, że się ich nie liczy w tych, które podają co miesiąc. Wczytaj się w treść wiadomości "Na koniec zeszłego miesiąca/kwartału/roku w Urzędach Pracy było zarejestrowane x osób, co stanowi y%"

Są pewnie jakieś dane szacunkowe ile faktycznie osób jest bez pracy, ale to ciągle będą szacunki. =)

#69 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2017 - 10:30:45

Wie ktoś czy będąc na stażu trzeba przepracowac cały miesiąc żeby odebrać pieniądze z kasy w pup? Bo ja zacząłem w połowie miesiąca i nie wiem czy iść na posredniak 10 po pierwszą wypłatę

#70 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2017 - 11:24:40

Wie ktoś czy będąc na stażu trzeba przepracowac cały miesiąc żeby odebrać pieniądze z kasy w pup? Bo ja zacząłem w połowie miesiąca i nie wiem czy iść na posredniak 10 po pierwszą wypłatę

Jak zacząłeś w połowie miesiąca to pierwsza wypłata od tego dnia zaczęcia stażu do 30.06 następna już normalnie za cały miesiąc

#71 ~pemter~

~pemter~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 09:11:23

To prawda. Idziesz do agencji EuroKadra, pracę dostaniecie z dnia na dzień. Jeśli chcecie etatu - nie ma żadnego problemu. Naprawdę akurat pod tym względem na rynku zaszły mega zmiany - w pozytywnym kierunku. Zależy ci na pracy? Na spokojnie ją dostaniesz i to na sensownych warunkach. Najważniejsze jest wykorzystywanie potencjalnych okazji. 

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 22:55:05

Urzędy Pracy są zdecydowanie niepotrzebne, bo każdy widzi jak jest a tym bardziej ogrom zatrudnionych tam osób - nie wiadomo po co i dla kogo.Przy likwidacji tego tworu byłyby ogromne oszczędności.Jak powszechnie wiadomo pracy tam się nie dostanie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: urząd, praca, dziadostwo, niekompetentny, Grudziądz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych