Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Urząd pracy

urząd praca dziadostwo niekompetentny Grudziądz

71 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 15:28:29

wg mnie władze PUP są do odwołania

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 10:01:40

Jak długo teraz nasz urząd pracy wypłaca zasiłek i do którego dnia miesiąca?

Ja otrzymywałam zasiłek przez rok - między 10 a 13 danego miesiąca za poprzedni miesiąc (na konto ).

#43 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 14:21:30

Ciekawym zjawiskiem jest, iż wiele ogłoszeń zaraz po zamieszczeniu znika bądź oferta pracy zostaje zamknięta.

Również wiele ofert w ogóle nie zostaje okazanych na stronie ani przedstawionych kandydatom. W urzędach stażują się wciąz te same osoby znajomych znajomego. I tak to jest, że dla wielu młodych osób nie ma stażów bądź bezsensownie przeprowadzają rekrutacje i karzą młodym ludziom jeździć od urzędu do urzędu wiedząc, że i tak nic ich tam nie czeka, bo kandydat był wybrany przed zorganizowaniem stażu.

PUP pomaga znaleźć pracę tylko osobom pobierającym zasiłki, reszta się nie liczy. Nie mam nic do picia kawy ani rozmów pracowników, byleby wypełniali swoje obowiązki i nie traktowali petentów jak bydła. Każdy kto tam pracuje to myśli że jest kimś i on tam rządzi, a przecież to oni są dla nas a nie my dla nich.

Życzę owocnych poszukiwań pracy poza PUP. Jeżdżąc tam i ze skierowaniami to nie inwestycja w przyszłą pracę tylko strata czasu i pieniędzy.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 13:20:33

Zamknąć to i wysłać do pracy nieróbstwo!

#45 ~Asta LAvista~

~Asta LAvista~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 19:30:25

A wiecie coś o koneksjach rodzinnych w PUP? Kto z kim kogo?

#46 GOSTEK_new

GOSTEK_new

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1810 postów

Napisano 01 październik 2013 - 19:35:12

Pup w Grudziądzu to  jeden wielki bajzel utrzymywany za pieniądze podatników, w którym pracownicy mają miny jak by łaskę komuś robili. Walka z bezrobociem sprowadza się do skreslania z listy bezrobotnych , a jak przychodzi człowiek wykształcony w poszukiwaniu pracy albo do doradcy zawodowego to ten patrzy się jak by miał dałna i był nieporadny. Dodam jeszcze ,że skreślenie z listy bezrobotnych na 120 dni w przypadku niestawiennictwa u pośrednika pracy ,którym jest stazysta nie majacy kompletnie pojecia o niczym a już napewno nie o pracy ( skoro to jego pierwsza praca ) uświadamnia mnie tylko w przekonaniu ,że PUP to marnowanie zasobów tego KRAJU.

Człowiek wykształcony potrafi się posługiwać ojczystym językiem ze znajomością zasad ortografii. ;)

#47 ~biochemik~

~biochemik~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 12:38:14

Urząd pracy to tragikomedia w jednym ciągły problem z urządzeniem które wydaje numerki jak nie brak papieru to system się zawiesza lub jest wyłączony a miało to usprawnić obsługę klienta

#48 ~Informatyk~

~Informatyk~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 14:32:11

Najcięższą- informatycy? Chyba sobie jaja robisz. Jestem tam u nich czasem i widzę co robi czterech informatyków. Kup sprzedaj na alegro i inne pierdoły jak wszyscy tam tak zapier..... to nic dziwnego że tam tak jest

No ba to zostan nformatykiem skoro to taka prosta praca

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 11:26:53

Człowiek wykształcony potrafi się posługiwać ojczystym językiem ze znajomością zasad ortografii. ;)

No to mi dałeś do myslenia.

#50 ~Aska~

~Aska~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 14:28:07

Tak wprowadzaja w Blad a przedewszystkim Pani Michalina nie pamietam juz z jakiego pokoju Ale w pracy swojemu szefostwu weszla by w d*** i do tego klamie jak znut wielka pani a na codzien jeszcze gorzej zachowuje sie jak wiesniara

#51 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 16:04:28

Tam pracują tak głupie baby że głowa mała,jedyna ich praca opiera się na przeglądaniu demotów.WSTYD I HAŃBA

#52 ~Viola~

~Viola~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 21:00:38

Sytuacja z dnia dzisiejszego, można powiedzieć jeszcze "ciepła".Córka ,która jest zarejestrowana jako poszukująca pracy miała termin zgłoszenia. Dostała skierowanie do pracy. Na giełde hurtową do sprzedaży warzyw i owoców...Na marginesie dodam, że ma wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pedagogicznym. Nie wiem jakimi kryteriami kierują się wszyscy "mądrzy " urzędnicy, którzy pracują w tym przybytku. I nie chodzi mi teraz o to, że nie mogłaby wykonywać tej pracy, ale o to, że z kilku tysiąca bezrobotnych nie potrafili poszukać osoby bardziej kompetentnej do wykonywania tej pracy, chociażby z praktyką w handlu. I chyba bardziej odpowiedni byłby mężczyzna na to stanowisko, bądż co bądż to giełda hurtowa. Nie mam pojęcia co bardziej przeraża. Ignorancja urzędników, czy to, że nikt nad tym nie panuje.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 23:00:45

A w starostwie inaczej. To samo gruby starosta spi. Wracaj Marek b bo giniemy

#54 ~Po co to komu ?~

~Po co to komu ?~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 11:15:09

Te instytucje powinny byc likwidowane. Nie znam nikogo, komu znalazłyby prace, może jedynie wyzyskiwane staże....

#55 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 15:10:49

To nie wina pracowników ale całego chorego systemu.

To są tylko ludzie i większość (poza kierownictwem) siedzi tam za najniższą krajową. Sam mam tam kolegów i wiem jak to wygląda.

Dają takie oferty jakie mają, wiadomo, że żaden poważny pracodawca nie daje ogłoszeń w urzędzie pracy, ale zamieszcza na swojej stronie www, a i tak ma pełne biurko CV. Dlaczego? Bo jest dobrym pracodawcą. W Urzędzie dostaniecie oferty od wyzyskiwaczy i dorobkiewiczów. Nie ma fajnych ofert więc muszą dać co mają. To jest Grudziądz... Ostatnie miejsce w rankingu Newsweeka pod względem komfortu życia. Tu nie ma dobrej pracy.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 15:23:02

Viola

co z tego, że ma wyższe wyształcenie skoro nie ma pracy w tym mieście? co drugi młody, który jeszcze stąd nie uciekł ma magisterkę. Twoja córka nie jest tu wyjątkiem.
Poza tym np. w takiej branży IT nie patrzy się na wykształcenie ale kto co potrafi. "Uczony, szkolony gamoń pier..." nikomu nie jest w firmie potrzebny :D

#57 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 15:29:08

Sytuacja z dnia dzisiejszego, można powiedzieć jeszcze "ciepła".Córka ,która jest zarejestrowana jako poszukująca pracy miała termin zgłoszenia. Dostała skierowanie do pracy. Na giełde hurtową do sprzedaży warzyw i owoców...Na marginesie dodam, że ma wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pedagogicznym. Nie wiem jakimi kryteriami kierują się wszyscy "mądrzy " urzędnicy, którzy pracują w tym przybytku. I nie chodzi mi teraz o to, że nie mogłaby wykonywać tej pracy, ale o to, że z kilku tysiąca bezrobotnych nie potrafili poszukać osoby bardziej kompetentnej do wykonywania tej pracy, chociażby z praktyką w handlu. I chyba bardziej odpowiedni byłby mężczyzna na to stanowisko, bądż co bądż to giełda hurtowa. Nie mam pojęcia co bardziej przeraża. Ignorancja urzędników, czy to, że nikt nad tym nie panuje.

FAKTYCZNIE   DOTEJ  PRACY    NIENADAJE   SIĘ    NIE   TE PROGI    DLA    CHRABINY

#58 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 15:31:16

Viola

co z tego, że ma wyższe wyształcenie skoro nie ma pracy w tym mieście? co drugi młody, który jeszcze stąd nie uciekł ma magisterkę. Twoja córka nie jest tu wyjątkiem.
Poza tym np. w takiej branży IT nie patrzy się na wykształcenie ale kto co potrafi. "Uczony, szkolony gamoń pier..." nikomu nie jest w firmie potrzebny :D

Z tym się zgodzę. Szkoda że młodzi wyjeżdżają z miasta.

Poza tym Viola twoja córka powinna się cieszyć że jakąkolwiek pracę dostanie, to i tak więcej niż niejedna osoba w naszym mieście. Pracując na giełdzie mogłaby szukać sobie pracy w wyuczonym zawodzie. Więc ja bym tak nie narzekał na Twoim miejscu. Praca to praca ważne żeby pieniądze na bieżące wydatki mieć.

#59 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 08:30:37

To na h** ten pup. Skoro każecie szukac pracy na własną rękę, oczywiście rozumiem ale po cos ta instytucja jest.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 13:16:41

Jak to, jeszcze jacyś niezadowoleni z PUP, przecież jak mówi PO jest tak dobrze jak jak nigdy dotąd nie było, najniższe bezrobocie, najwięcej ofert pracy w urzędach pracy, najwięcej zatrudnionych w całej gospodarce, a także we wszystkich grupach wiekowych.

Niech dalej zaklinają rzeczywistość, może jeszcze ktoś da się przed wyborami nabrać, oby sami mogli się na własnej skórze poznać realia rynku pracy, niech się zarejestrują w pośredniaku i skorzystają z ich przebogatej oferty.

Teraz wg zapowiedzi PO pracodawcy od naszych nie będą odprowadzać składek ZUS, NFZ od naszych płac, to z czego będą finansować opiekę zdrowotną, kto wypłaci nam w przyszłości emerytury, pracodawcy, którzy dziś zatrudniają za minimalną krajową?

Ich już nie będzie, zapłacą nasze dzieci i wnuki, a takie rozwiązania prowadzą do ugruntowania rynku pracodawcy i roli Polski jako zagłębia taniej siły roboczej, ludzi zmuszonych pracować już nawet nie do 67 roku życia, ale do końca swoich dni.

Rozważnych wyborów życzę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: urząd, praca, dziadostwo, niekompetentny, Grudziądz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych