Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Urząd pracy

urząd praca dziadostwo niekompetentny Grudziądz

71 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2012 - 16:54:51

Bo w PUP to numerek teraz najważniejszy jest))))

Ja we wrześniu zapisałam się na szkolenie, mieli przysłać mi pisemko czy się dostałam czy nie, mamy listopad więc mówię sobie zapomnieli a może jeszcze zapisują więc napisałam @ i co , dostałam wiadomość już następnego dnia że wysłali mi pismo Pocztą Polska 8.11 a ja do nich pisałam 7.11. :lol:

wszystko gra TY pisałaś 7,11 PUP wysłali 8,11 czy odwrotnie :blink: powtórz proszę :)

#22 Vivi

Vivi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 814 postów

Napisano 14 listopad 2012 - 16:57:53

ja do nich 7 że nic nie opowiedzieli , to oni mi @ ze 8 wysłali pismo

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2012 - 17:02:04

ja do nich 7 że nic nie opowiedzieli , to oni mi @ ze 8 wysłali pismo

Aaa,,, listowy zawinił :P

ale mają bajzel :angry:

#24 Vivi

Vivi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 814 postów

Napisano 14 listopad 2012 - 17:06:05

Nie listowy tylko UP bo zapisy na szkolenie skończyły sie 29 września, a oni z oszczędności nie wysyłają , a że się upominałam to wysłali listem

#25 ~człowiek~

~człowiek~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 10:08:07

Urząd Pracy to porażka. W dodatku wprowadzają ludzi w błąd. Gdyby nie to, że będąc bez pracy potrzebuję ubezpieczenia, wogóle nie rejestrowałabym się tam.

Ubezpieczyć mozna sie samemu lub korzystać z ubezpieczenia MOPR

#26 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 23:15:37

Etykiety tam się od pracowników nie wymaga.Jaki pan taki kram.

#27 ~asiak~

~asiak~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 12:02:44

Tragedia dzieje sie na holu jak ktoś chce sie podpisać. Siedzą takie księżniczki i sobie plotkują w najlepsze a człowiek czeka równe 30 minut gdzie w kolejce poza mną nie ma nikogo! Pytasz się czy już można podejść to wielka obraza ze ona będzie wołać i mam czekac- wołać jak skończy plotkować i dopije kawkę. Ogólnie to chyba każdy myślał, ze jak wprowadzili numerki to będzie jakiś porządek i wszystko będzie szło sprawniej ale to dla nich zmieniło się na lepsze bo mają więcej czasu na sprawy nie związane ze swoją pracą...

#28 ~Magdalena Kowalska~

~Magdalena Kowalska~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 16:16:27

FAKT JEST TAKI ŻE UP GÓWNO OBCHODZĄ  bezrobotni każdy tam trzyma się swego stołka z całych sił działają jak tempe krowy wkółko kilka tych samych ruchów codzień przez te same osoby ,aby tylko nie wyjść z szeregu zero rozwoju wciąż to samo aby przeżyć do 15 codzień ,aby lata do emerytury zrobić...chociaż z tą 15 godziną co to mają na drzwiach i na stronie internetowej jak się dzis okazało to wielka lipa jest - obraza jak się ma petenta zarejestrowaćo tej porze Mąż przyszedł za 20 min. 15 (rejestracja jest do 14-45 )to dostał jakąś kartką prawie w pysk potem usłyszał pogadanke o której się to przychodzi..potem pani się obróciła plecami i drugiej na uszko coś szeptała bo o tej porze jeszcze w piątek to można opluwać ludzi..już po całości widać..

#29 ~Dobrze poinformowany~

~Dobrze poinformowany~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 19:44:07

W PUP pracuje rodzina szefa i żony przydupasów partii i związków zawodowych. Jest to przechowalnia obecnych i byłych? Szkoda tylko, że nie ma pracy dla mieszkańców!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 22:59:53

co do pupu to niedługo może wybuchnąć afera która zmiecie pacuszkę goszkę sikorę ślusarza i maliniaka. dwie telewizje z wawy czekają na zielone światło. mam info sto procent pewne!

#31 ~wystraszony~

~wystraszony~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2013 - 11:44:21

co do pupu to niedługo może wybuchnąć afera która zmiecie pacuszkę goszkę sikorę ślusarza i maliniaka. dwie telewizje z wawy czekają na zielone światło. mam info sto procent pewne!

o jejku jejku

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2013 - 15:00:21

Przez przypadek przytaknąłem, gdy mnie zapytano czy chcę aktywnie szukać pracy, i teraz zamiast odhaczać się na holu muszę chodzić do p.105 i to co 7 dni czyli 4 razy w miesiącu paranoja czy ktoś wie jak się z tego wykręcić i normalnie się odhaczać co 3 miesiące?

#33 ~jullka~

~jullka~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 10:32:25

ludzie najlepsze wyjscie to sie poprostu nie rejestrowac po co chcecie dorabiac kolejnych urzadasow a te cale ubezpieczenie to sciema i tak go nie placa tylko za tych ktorzy sa albo na stazu albo na robotach .przejrzycie na oczy a jesli komus zalezy to moze sie bujac jako bezrobotny to zadna pociecha .poluja na tych co nieznaja sie na przepisach ,niestety .przeciez mozna isc do agencji pracy albo gdzies indziej a jesli masz zasilek to najda ci szybciutko prace bo kasynie beda rozdawac na zasilki .taka prawda .dla nich to radosc ze coraz wiecej bezrobotnych bo wtedy maja dotacje z uni i z urzedu taka prawda niestety .

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 11:27:25

Przez przypadek przytaknąłem, gdy mnie zapytano czy chcę aktywnie szukać pracy, i teraz zamiast odhaczać się na holu muszę chodzić do p.105 i to co 7 dni czyli 4 razy w miesiącu paranoja czy ktoś wie jak się z tego wykręcić i normalnie się odhaczać co 3 miesiące?

Jesteś bezrobotny, więc masz dużo czasu. Możesz tam chodzić nawet i codziennie. A jak bezrobotny nie jesteś to się nie rejestruj.

#35 ~lina~

~lina~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 11:34:12

ale wiekszość z was chodzi tam tylko po ubezpieczenie i po to by mniec kasę z MOPSU,

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 11:38:26

ludzie najlepsze wyjscie to sie poprostu nie rejestrowac po co chcecie dorabiac kolejnych urzadasow a te cale ubezpieczenie to sciema i tak go nie placa tylko za tych ktorzy sa albo na stazu albo na robotach .przejrzycie na oczy a jesli komus zalezy to moze sie bujac jako bezrobotny to zadna pociecha .poluja na tych co nieznaja sie na przepisach ,niestety .przeciez mozna isc do agencji pracy albo gdzies indziej a jesli masz zasilek to najda ci szybciutko prace bo kasynie beda rozdawac na zasilki .taka prawda .dla nich to radosc ze coraz wiecej bezrobotnych bo wtedy maja dotacje z uni i z urzedu taka prawda niestety .

pisz po polsku, nie da sie czytac tego bełkotu

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 08:25:38

do Pani Magdaleny Kowalskiej 

http://www.pup.grudz...acja w PUP.html

#38 ~anonimka~

~anonimka~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 07:05:18

Z tym ubezpieczeniem to przesadzasz. Jestem bezrobotna i ubezpieczenie płacą bo nigdy nie miałam problemów u lekarza. A jeśli myślisz, że szybko znajdują pracę osobom z zasiłkiem, to się mylisz. Miałam zasiłek przez rok i jakoś mi pracy nie znaleźli. Ani jednego telefonu z ofertą. W Grudziądzu jest agencja pracy. Ale czy znalazła ona komuś pracę? Ja zapisałam się kilka miesięcy temu i nic. Maż u nich był. I w agencji mówili jedno o wymaganiach pracodawcy, a pracodawca mówił co innego.

#39 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 07:07:37

Jak długo teraz nasz urząd pracy wypłaca zasiłek i do którego dnia miesiąca?

#40 ~lukii~

~lukii~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 11:20:45

teraz dzieli sie ludzi na szukających pracy przez urzad i szukających samodzielnie w zależności od zadeklarownia swoich poszukiwan chodzi sie na podpis,ale i tak wiekszosci zalezy na ubezbieczeniu a nie na pracy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: urząd, praca, dziadostwo, niekompetentny, Grudziądz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych