Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Urząd Miasta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 10:56:45

Zobaczcie jak się sytuacja klaruje przy okazji pandemii...okazuje się ilu zbędnych urzędników pracuje w Urzędzie Mista. Kasa Urzędu nadaje się od ręki do likwidacji, Zespół ds Oświaty do likwidacji jeżeli i tak szkoły nie pracują rozliczenia może dokonywać urząd, obsługa rady miasta i tak nie przyjmuje petentów itd... Mam nadzieje, ze Burmistrz spojrzy gdzie można zaoszczędzić środki.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 11:11:54

Zobaczcie jak się sytuacja klaruje przy okazji pandemii...okazuje się ilu zbędnych urzędników pracuje w Urzędzie Mista. Kasa Urzędu nadaje się od ręki do likwidacji, Zespół ds Oświaty do likwidacji jeżeli i tak szkoły nie pracują rozliczenia może dokonywać urząd, obsługa rady miasta i tak nie przyjmuje petentów itd... Mam nadzieje, ze Burmistrz spojrzy gdzie można zaoszczędzić środki.

Zobacz też od razu jaki spokój na forum zwłaszcza w godz pracy urzędu.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 12:33:22

Proponuje uwolnić wpierw miasto od pozoranta birmistrza. Wystarczy skarbnik i sekretarz. Reszta do domu lub do prawdziwej roboty. I jakie oszczędności

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 17:56:52

Czy nie mają pracy dzieci, wnuki, prawnuki sekretarzy PZPR, lub potomkowie SB, UB, że trzeba im dać etaciki w Urzędzie??? Dla prawdziwych Polaków tam miejsca nie ma!!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 19:24:50

pier***ić niebieskiego pisowskiego pedała...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 20:42:11

Czy nie mają pracy dzieci, wnuki, prawnuki sekretarzy PZPR, lub potomkowie SB, UB, że trzeba im dać etaciki w Urzędzie??? Dla prawdziwych Polaków tam miejsca nie ma!!!

Nie wiem jak z tymi prawdziwymi, ale rzeczywiście komuna do urzędu wkroczyła w następnym pokoleniu.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 23:09:11

W powiecie też nie pracują i gminie to ile do zwolnienia, wogóle nie potrzebni.
W sumie nauczyciele też bo jaka różnica czy na skype mówi do 20 czy do 200 uczniów
A co za tym idzie to i po co woźni, sprzątaczki w szkołach, kucharki
Ty w sumie masz racje.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 00:38:29

W powiecie też nie pracują i gminie to ile do zwolnienia, wogóle nie potrzebni.
W sumie nauczyciele też bo jaka różnica czy na skype mówi do 20 czy do 200 uczniów
A co za tym idzie to i po co woźni, sprzątaczki w szkołach, kucharki
Ty w sumie masz racje.

oczywiście 

#9 ~Lokator~

~Lokator~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 11:16:00

Urzędnik tez człowiek każdy się boi A Ty nie. Przestań krytykować w takim momencie jak jest epidemia pokory i otuchy daj ludziom i wsparcie

#10 ~Aaa~

~Aaa~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 11:22:33

Oczywiście nikt niw krytykuje strachu czy obawy, a jest stwierdzony fakt. Jeżeli teraz da się bez tych etatów to po pandemii tez. Oszczędzone środki można przeznaczyć na inne sprawy.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 12:57:09

Oczywiście nikt niw krytykuje strachu czy obawy, a jest stwierdzony fakt. Jeżeli teraz da się bez tych etatów to po pandemii tez. Oszczędzone środki można przeznaczyć na inne sprawy.

Ale niby na co? Bez szkół żyjemy bez przedszkoli też bez sportu też więc na co? Drogi nam niepotrzebne bo ruch minimalny w parkach pusto restauracje zamknięte to niby na co te środki?

#12 ~Aaa~

~Aaa~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 13:48:58

Na służbę zdrowia chociażby. Bardziej potrzebne niż kasa w urzędzie czy etaty w obsłudze oświaty czy osirze.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 14:45:53

Na służbę zdrowia chociażby. Bardziej potrzebne niż kasa w urzędzie czy etaty w obsłudze oświaty czy osirze.

To rozwiązać starostwo i pieniądze na szpital przekazać

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 15:23:35

Nie macie innych problemów przy takiej epidemii. Zastanów się co piszesz, ciekawe jak by twój zakład rozwiazali. Teraz trzeba się modlić żeby ten wirus zniknął

#15 ~Ruba~

~Ruba~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 17:32:59

W całej Polsce stację paliw przekazuje na szpitale określone kwotę. Tak myślę że w naszym mieście jest kilka stacji paliw to by mogły przekazać kwotę na nasz wspólny szpital. Bylby to gest bardzo mily

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 22:25:19

W całej Polsce stację paliw przekazuje na szpitale określone kwotę. Tak myślę że w naszym mieście jest kilka stacji paliw to by mogły przekazać kwotę na nasz wspólny szpital. Bylby to gest bardzo mily

to trzeba było pieniędzy nie dać,które uzbieraliście na wośp,tylko zostawić na nasz szpital

#17 ~Ruba~

~Ruba~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 15:58:03

to trzeba było pieniędzy nie dać,które uzbieraliście na wośp,tylko zostawić na nasz szpital

To nie ma nic wspólnego wosp czepiasz się ja tylko taka myśl dałam nikomu nie każe dac

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 16:27:40

A gdzie i jakie stacje dają? Bo jakoś mi się to o uszy nie obiło. Za to Orlen zdziera ile może za płyn do dezynfekcji!!!

#19 ~Urzędas~

~Urzędas~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 18:43:00

Proponuje uwolnić wpierw miasto od pozoranta birmistrza. Wystarczy skarbnik i sekretarz. Reszta do domu lub do prawdziwej roboty. I jakie oszczędności

W mieście nie ma sekretarza. Jest tzw.nibysekretarz,-nibykierownik, który pewnie wystartuje na burmistrza i mam nadzieje zastąpi ziutka

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 20:03:39

Takich niby jest więcej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych