Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~miki858~

~miki858~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 11:13:37

Większość wiedzy o upadłości konsumenckiej zdobyłem przez poradnik fundacjaquovadis.pl. Następnie skonsultowałem się, przedstawiłem warunki mojego zadłużenia i poprosiłem o optymalizację. Udało mi się przez doradcę zaciągnąć tańszy kredyt na uregulowanie bieżących spraw. Wyszedłem na prostą, nawet przy groźbie zajęć komorniczych. Trochę poprawiłem relacje z wierzycielami i teraz spokojnie spłacam zaległe odsetki. Panowie z kancelarii charakteryzują się uczciwym podejściem.

#2 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 12:39:13

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej w moim przypadku było jedynym rozwiązaniem na rozpoczęcie normalnego życia. Straciłem pracę, ponieważ przez trudną sytuację życiową nie byłem w stanie realizować powierzonych zadań. Kredyty na samochód, kosztowne leczenie pochłonęły mnie bez reszty. Nie byłem w stanie spłacić zaciągniętych długów. Natrafiłem, szczerze mówiąc przypadkiem, na kancelarię prawną FENIX. Dzięki konsultacji z radcą prawnym, Panem Mariuszem Szałańskim zobaczyłem wreszcie światełko w tunelu. Moje problemy w końcu przestały się mnożyć. Cała procedura nie trwała długo, przynajmniej nie tyle ile się spodziewałem. Aktualnym największym długiem do spłacenia, jest dług wdzięczności wobec kancelarii. Dziękuję jeszcze raz ! Polecam każdemu, kto boryka się z podobnym problemem. 

#3 ~abs~

~abs~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 08:24:07

Dzięki upadłości pozbyłem się notorycznych telefonów nękających, pomógł mi gość z Warszawy paweljanusz1609@gmail.com, z kancelarii radców prawnych. Są skuteczni i niedrodzy.

#4 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 21:53:28

Zakończenie sprawy z ogłaszaniem upadłości konsumenckiej może troszkę potrwać,lepiej więc zainwestować w pomoc prawnika i to takiego, który sprawnie załatwi wszystkie sprawy za nas. Mniejszy stres no i wszystko będzie zrobione raz a porządnie. Muszę przyznać, że czasami to naprawdę jedyne wyjście i ratuje życie. Także warto w ogóle mieć świadomość, że coś takiego istnieje. Ja, kiedy straciłem pracę, która była przez wiele lat moim jedynym źródłem dochodu, a niewiele później z przyczyn losowych nie mogłem podjąć nowej pracy, zwróciłem się do specjalisty, bo po prostu wiedziałem, że nie poradzę sobie sam. Skorzystałem z usług radców prawnych z kancelarii Dubiel & Sawinda. Na szczęście jest już po wszystkim, a ja mogę odetchnąć z ulgą. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: upadłość konsumencka, fundacja, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych