Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ukradziono pieski

szczeniaki chin japoński chihuahua złodziej złodziejka Cepno ukradziono

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 11:02:29

Dnia 31.03.2016 w godzinach wieczornych w miejscowości Cepno włamano się do hodowli piesków. Zdemolowano ogrodzenie, powybijano szyby w oknach, w domu huragan, celem były pieski . Właściciel podstępnie został wywabiony z posesji - "pan kupiec" z Grudziądza chciał zakupić pieska, prosił o dowiezienie ponieważ nie miał auta.Uczynny hodowca zawiózł pod wskazany adres malucha. Niestety na umówione spotkanie zainteresowany kupnem się nie stawił,adres także fikcyjny, oszust wyłączył telefon, zapewne miał już w łapach maluchy ze wspólnikami cieszył się że tak łatwo udało się starszego pana oszukać i okraść.
Ukradziono Chihuahuę oraz dwa Chiny Japońskie. Pieski tak rzadkich ras nie spotyka się co dzień. Policja prowadzi dochodzenie zasugerowano że maluchy mogą być wywiezione za granicę przez kupców narodowości romskiej, ale jeśli ktoś wie cokolwiek, lub widział podobne szczenięta, czy może ktoś będzie proponował sprzedaż takich piesków proszę to zgłosić na policję. Złodziej/ka znał/a teren i jakie szczenięta są cenne gdzie są umieszczone. Nie zginęło nic innego, a laptop i pieniądze były na na wierzchu.

 #2 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 18:14:11

jest nagranie z monitoringu pobliskiego gospodarstwa.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szczeniaki, chin japoński, chihuahua, złodziej, złodziejka, Cepno, ukradziono

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych