Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uchwała Sądu Najwyższego

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 13:07:05

Szanowni Tucholanie.

W związku z tym, że Prawo i Sprawiedliwość miało bardzo wysoki wynik w waszym powiecie, proszę odpowiedzieć mi na nurtujące mnie pytanie:

Czy wyrok organu podlegającego pierwszemu sekretarzowi z Nowogrodzkiej, tj. Trybunału Konstytucyjnego, w sprawie uchwały Sądu Najwyższego (pomijając już aspekty prawne bezzasadności skierowania UCHWAŁY do TK, żeby was nie zakłopotać) zostanie przez pierwszą gospodynie RP (przypadkowo nazywaną w kręgach nowej dyskopoloelyty "Prezes Trybunału Konstytucyjnego") dowieziony do słońca narodu najwyższego z najniższych, wraz z rosołem, czy bez?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 15:06:51

Szanowni Tucholanie.

W związku z tym, że Prawo i Sprawiedliwość miało bardzo wysoki wynik w waszym powiecie, proszę odpowiedzieć mi na nurtujące mnie pytanie:

Czy wyrok organu podlegającego pierwszemu sekretarzowi z Nowogrodzkiej, tj. Trybunału Konstytucyjnego, w sprawie uchwały Sądu Najwyższego (pomijając już aspekty prawne bezzasadności skierowania UCHWAŁY do TK, żeby was nie zakłopotać) zostanie przez pierwszą gospodynie RP (przypadkowo nazywaną w kręgach nowej dyskopoloelyty "Prezes Trybunału Konstytucyjnego") dowieziony do słońca narodu najwyższego z najniższych, wraz z rosołem, czy bez?

Odsunięcie sędziego od orzekania może nastąpić wyłącznie w przypadkach wskazanych w konstytucji; okoliczności tam wskazane nie wystąpiły - głosi stanowisko Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego w sprawie czwartkowej uchwały trzech izb tego sądu.

Izba Dyscyplinarna SN wskazała też, że powstrzymanie się przez sędziów od czynności orzeczniczych "stanowiłoby naruszenie ślubowania sędziowskiego złożonego wobec prezydenta, sprzeniewierzenie się aktowi powołania i prowadziłoby do uchybienia godności sędziego.

#3 ~bezpartyjny~

~bezpartyjny~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 10:38:43

a ty mądralo z Tucholi zapomiałeś jak to kasta wychodzi z siedziby PO.Przywróć sobie pamięć.boją się ci którzy ograbili bezbronnych obywateli nabywając zięmię,nieruchomości z licytacji komorniczych.Proszę sobie  zadać pytanie kto siedzial najblizej koryta.A te nieprzydatne ochłapy jak lodowki,telewizory stare samochody wstawiali na licytację.Na przyklad słynny sędzia  Żurek jest właścicielem działek rolnych co on tam uprawia a może  to jakieś rozliczenie.Nie trzeba mieć wyższego wyksztalcenia  żeby  to   zrozumieć.I się żdziwicie jak pan Duda zostanie prezydentem w pierwszej turze  PIS wygra  następną kadencje.Tego z  calego serca im życzę.Coraz więcej obywateli otwiera oczy  szeroko bo sie przestają bać tej nadzwyczajnej kasty.

#4 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 11:18:14

a ty mądralo z Tucholi zapomiałeś jak to kasta wychodzi z siedziby PO.Przywróć sobie pamięć.boją się ci którzy ograbili bezbronnych obywateli nabywając zięmię,nieruchomości z licytacji komorniczych.Proszę sobie  zadać pytanie kto siedzial najblizej koryta.A te nieprzydatne ochłapy jak lodowki,telewizory stare samochody wstawiali na licytację.Na przyklad słynny sędzia  Żurek jest właścicielem działek rolnych co on tam uprawia a może  to jakieś rozliczenie.Nie trzeba mieć wyższego wyksztalcenia  żeby  to   zrozumieć.I się żdziwicie jak pan Duda zostanie prezydentem w pierwszej turze  PIS wygra  następną kadencje.Tego z  calego serca im życzę.Coraz więcej obywateli otwiera oczy  szeroko bo sie przestają bać tej nadzwyczajnej kasty.

Niby bezpartyjny - a jednak....

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 12:17:16

Niby bezpartyjny - a jednak....

Co a jednak? To że jak wielu rodakow ma już dość tej rozroby , wcale nie znaczy że do jakiejś partii należy.Ta cała kasta jest bezkarna i to sie musi zmienić

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 10:22:40

Da się coś więcej zarobić za te wpisy za 60 groszy? Podnieśli coś przez inflację? Jestem idealnym kandydatem na pisowskiego trolla - edukację skończyłem w 5 klasie szkoły podstawowej, nie pracuje, bije żone i boje się wszystkiego czego nie rozumiem, czyli prawie wszystkiego. Daj znać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych