Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ubrania ciążowe

46 odpowiedzi w tym temacie

#21 domini

domini

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 20:49:01

Moja znajoma jest teraz w ciąży i nie kupuje zbyt wiele ubrań, bo i tak potem jej nie posłużą ;) nosi jakieś luźne fasony, które i tak miała w szafie.

#22 LemONek

LemONek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 luty 2015 - 21:40:30

Moja znajoma tak samo robi, szkoda pieniędzy na takie ubrania ;)

#23 ~wera~

~wera~
  • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 10:10:00

No generalnie ok, gorzej jak ktoś ma większość dopasowanych ciuchów w szafie. Ja też nie kupowałam dużo i nie w sieciówkach, bo tam ceny jak z kosmosu. Ale nie ukrywam, że bieliznę musiałam kupić, bo biust jednak się powiększa a bielizny po kimś nosić sobie nie wyobrażam. 

#24 ewe.jork

ewe.jork

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 14 marzec 2015 - 15:05:23

Moja siostra kupuję większość ubrań w większym rozmiarze - jest to bardziej opłacalne niż kupowanie specjalnej odzieży ciążowej, która jest dość kosztowna.

#25 temila

temila

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 13:54:03

Mamy coraz większy wybór. Cieszę się. Planuje właśnie drugą ciążę.

#26 ludwisia

ludwisia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 15 październik 2015 - 10:36:29

w sieciówkach typu C&A, H&M mają ciekawe ubrania dla kobiet w ciąży albo rzeczywiście odzież używana, czy wymiany na szafiarence, vinted

#27 ~tantena~

~tantena~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 14:17:11

Znacznie lepiej w sklepach marek, które się w tym specjalizują. Dobry przykład to choćby Torelle. Znasz? Ich kiecki w serialu się pojawiły, ale kupiłam od nich po prostu dlatego, że ich ciuch mi się podobał - zarówno pod względem materiału, jak i wyglądu.

#28 ~adela bawarek~

~adela bawarek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 14:37:22

W jakim serialu? Jeśli marka pojawia się w TV to sory, ale raczej za ciuchy takich firm się płaci i to solidnie. Pokaż proszę jakiś przykład. Nie znam tematu, ale staramy się o dziecko. Czy ciuchy ciażowe są konieczna?

#29 ~anna wysocka~

~anna wysocka~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 14:38:32

Pokażecie jak wygląda ta kiecka? Jeśli normalna cena to czemu nie, mogą sobie kupić. Jeszcze nie jestem na takim etapie, że muszę mieć ciążówkę, ale kwestia kilka tygodni i pewnie się bez niej nie obejdę ;-)

#30 ~barbadela~

~barbadela~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 14:11:24

Hmmm... najlepsze jest to, że miałam dosyć podobną kieckę, a zapłaciłam za nią na rynku prawie 300 zł. Firma noname. Kiecki później nie wykorzystałam. A tutaj pokazujesz markowego ciucha za znacznie mniejszą kasę. Masakra ;/ Ale człowiek się całe życie uczy - później już sama szukałam online np. spodni ciążowych.

#31 ~hemopers~

~hemopers~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 14:19:28

Dajcie jakieś konkretne zdjęcia tych kiecek. Nie mogę niczego znaleźć w sieci, a właśnie zależałoby mi na czymś takim, co byłoby wygodne i nie wymagałoby bardzo wysokiej stawki. Może ktoś z Was chciałby odsprzedać ich używaną kieckę? Piszę o Torelle...

#32 ~hampel~

~hampel~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 13:22:59

Dzięki - firmy nie znałam, ale kieckę Torelle kupiłam. Również noszoną przez znaną osobę, moim zdaniem to znacznie ładniejszy ciuch. Chodziło mi o coś ładnego i wygodnego. W sumie to była jedyna kolekcja, w której coś takiego znalazłam przy takich stawkach.

#33 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:11:54

Hej. Zamówiłam od nich spodnie jeansowe, z tej firmy, którą wymieniacie - bardzo ładne i wygodne. W sumie to nawet nie zamierzałam kupować ciuchów ciążowych, ale było mi tak niewygodnie z moich ciuchach, że sama doszłam to wniosku, że jest to bzdurą. Nie mam zamiaru się męczyć przez całą ciążę.

#34 Klarisana

Klarisana

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 10:51:45

E, luźna w pasie sukienka rozszerzana ku dołowi albo bluza od dwa rozmiary większa idealnie sprawdzą się w roli ciuszka ciążowego. Po prostu kupujesz elastyczne ciuchy, które po ciąży możesz spokojnie zakładać albo takie, które potem sprzedasz.

#35 bunia03

bunia03

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 10:53:04

niestety nie znam, takich specjalztycznych

#36 ~Marinaa~

~Marinaa~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 11:25:32

Ja uważam, że kobieta w ciąży powinna wyglądać elegancko i kobieco. Będzie się wtedy lepiej czuła, a maluszek odczuje jej pozytywny nastrój. Ja w ciąży stawiam na sukienki. Kilka dni temu kupiłam na przykład model Mama Licious z Outletu Limango. Jest bardzo wygodna:) Ubrania zawsze można później sprzedać!

#37 Ewa11

Ewa11

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 14:09:25

Ja dostałam wszystkie ubrania ciążowe od siostry. Wolałam na to konto już coś dziecku kupić niż wydawać pieniądze na coś co zapewne mi się już nie przyda. 

#38 ~Magdalenka~

~Magdalenka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 19:59:21

Ja bardzo sobie cenie wygodę i bardzo zależy mi na tym żeby ubrania były elastyczne i można powiedzieć- żeby rosły razem ze mną. Bardzo często kupuje ubrania w sklepie internetowym 9fashion. Ubrania są naprawdę ładne i jak dla mnie idealnie wykrojone- na mnie leżą świetnie- szczególnie koszule- które bardzo lubię, a jak kupowałam w innym sklepie to wyglądałam jak mamut- bo jeszcze bardziej mnie poszerzały- a te ubrania są takie ze podkreślają nasz stan.

#39 Kalina2

Kalina2

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 październik 2018 - 12:59:50

Ja kupowałam w 9fashion. Ogromny wybór ubrań a przy tym super jakość i komfort noszenia.

#40 Malwina23

Malwina23

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2018 - 13:26:57

Z racji tego, że mój brzuszek wygląda jakbym połknęła wielką piłkę :P szukałam ubrań przez internet. I natrafiłam na 9fashion. Dzięki tym ubraniom czuje się komfortowo i zarazem kobieco.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych