Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ubrania ciążowe

46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 13:59:40

Znacie jakies sklepy z odzieżą ciążową? Mój ulubiony to: http://mamilook.pl/ Często w nim kupuję. A wy gdzie robicie zakupy?

#2 kika1985

kika1985

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 19 październik 2013 - 20:50:24

Ubrania ciążowe możemy dzisiaj kupić właściwie wszędzie, wszystko zależy od...zawartości Naszego portfela. Jeśli "nie dysponują" większą gotówką, to mnóstwo ubrań ciążowych znajdziemy w sklepach z używaną odzieżą (i z pewnością będziemy się w nich dobrze czuć, nie decydujemy się tylko na zakup "pierwszych z brzegu", przyjrzyjmy się im dokładnie, aby potem nie żałować, że nie zauważyłyśmy jednej plamki, jednej dziurki itd.).

#3 yago88

yago88

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 październik 2013 - 07:35:14

Odzież ciążowa powinna być przede wszystkim wygodna i nie ograniczać naszych ruchów. Ja osobiście kupuję w różnych sklepach, byle bym tylko czuła się w tych ubraniach dobrze - i wcale nie zakładam dużych, porozciąganych swetrów czy bluz do samej ziemi. :) Teraz na jesień znalazłam świetne, wygodne kalosze - obcasy narazie rzuciłam w kąt. (ta kokarda jest urocza! :))

#4 PWojciechowska

PWojciechowska

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 09:40:08

Ja z głębi serca polecam sklep www.sweetmama.pl. Jeżeli lubicie i nie boicie się robić zakupów w Internecie, to ten sklep jest właśnie dla Was. Elegancka, praktyczna odzież ciążowa na każdą okazję, po przystępnych cenach.

#5 ~Tola~

~Tola~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 19:08:32

Ja nie lubię tych pozapinanych pod szyję wiktoriańskich ciuszków, które spotykam w sklepach. Odkryłam ostatnio I rock i na reszcie poczułam, że mogę być "fajna" nawet teraz kiedy jestem w ciaży :)

#6 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 11:47:21

Ja swoje ubrania ciążowe kupiłam tutaj: e-lady.pl/kategoria/14/macierzynstwo Są bardzo ładne i funkcjonalne.

#7 pralinka

pralinka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 12:39:24

Nie ma co szaleć z ubraniami ciążowymi, bo są one tylko na kilka miesięcy. Ja kupiłabym używane na allegro. Kobiety często sprzedają je w całych zestawach, kiedy już urodzą dziecko.

#8 oliviaa

oliviaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 22 kwiecień 2014 - 14:37:27

ja kupowałam na rafjolka.pl Ogromny wybór piża i koszul do karmienia mają - na prawdę ładne rzeczy. Dostałam tam też fajne legginsy ciążowe;)

#9 sylwia4012

sylwia4012

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 15 maj 2014 - 08:16:33

Ubrania ciążowe kupowałam najczęściej w lupeksach, a kilka tylko nowych miałam w szafie. Niestety przez pierwszych kilka miesięcy musiałam leżeć więc używałam tylko dresy i tuniczki. Przy drugiej ciąży znalazłąm już.alegratka.pl/moda-damska/

i tam kupowałam nieco tańszych i fajniejszych ciuchów. Nie leżałam tyle więc mogłam sie pokazywać światu z ciążowym brzuszkem. Poza tym starsza córka - 4 latka wtedy też chciała wyjść z mamusią na zakupy, na spacer i na plac.

#10 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 09:45:07

Nie trzeba az duzo zmieniac garderoby. Wystarczą lużne koszule z sciagaczami po bokach, spodnie z wstawkami gumowymi (kieszenie), sweter rozpinany, sukienka z gumką lub paskiem pod biustem.

#11 Abels

Abels

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 09:35:24

Ja powoli zbliżam się ku końcowi i na początku miałam tak sam problem jak Ty. Moje kilkumiesięczne spostrzeżenia - za sam napis na sklepie odzież ciążowa sprzedawcy każa sobie słono płacić - Kupiłam jeansy z tej firmy na poczatku ciązy branco.pl - wydałam na nie majątek - efekt w 8 miesiący się w nie nie miesciłąm, cisnał mnie pas, a niby na cąły okres ciązy- dobre sobie - polecam legginsy z polskiej firmy Italian Fashion - świetny materiał, nic nie gniecie, nie uwiera- świetne tez sa pidzamy z tej firmy. Aha - w sklepie czesto jest drozej niz na ich stronie internetowej, na pidzamie w sklepie przepłaciłam 50 zł - polecam kupowac tuniki w sklepach z indyjska odzieza - tansze a wykonane z materiałow oddychajacych, taka wieksza tunike mozna potem wykorzystac za sukienke - nie polecam sklepu huppy mam- kupiłam spodnice- sklep mnie zapewniał,ze sie zmieszcze- niestety nie zmiesciłam sie, ale pewnie ja przerobie po porodzie, poza tym drogo - ja mam tez sposob - nosiłąm t shirty rozmiar xs, s - treaz kupowałam wieksze rozmiary, a bawełna ma to do siebie,ze sie rozciaga i nie uwiera w brzuszek Mam kilka tshirtów na zmiane - sa młodziezowe z napisami,ze wygladaja jak tunika do legginsow, i takie tanie z camaieu z dekoltem,zeby mi było chłodno - nie polecam majtek ciazowych- drogie, ze sztucznym tworzywem i przylega do brzucha - kup zwykle bawelniane tylko wieksze rozmiary - ja z m wskoczylam w l,xl zalezy jaki model i cienka gumke wybieram - na allegro kupiłam sukienke jeansowa pod ktora zakłądam owe podkoszulki - informacja o sprzedajacym na priv- teraz widze,ze nie ma tych sukienek - kupiłam tez bluzke w bonprixie odcinana pod biustem i teraz na lato rybaczki na gumce - rozmiar od 90 do 110 w pasie - to tez patent spodnie i spodnice na cienkiej gumce Ja potem wyszłam z załozenia,ze to kilka miesiecy i ma mi byc wygodnie - nic ma mnie nie uwierac!!!! Dlatego z reguły wybieram legginsy i luzne bawełniane t-shirty i bez szalenswt bo za napis przylece wiosna/latem/jesienia wydac mi kilkadziesiat złotych szkoda. Wole dziekco potem ubrac w cos lepszego

#12 ewe.jork

ewe.jork

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 14 lipiec 2014 - 10:07:44

Ubrania ciążowe opłaca się też kupować w lumpeksach - w normalnych sklepach są bardzo drogie, a przecież jest to coś to nosi się tylko przez zasadniczo krótki okres czasu.

#13 Suzi

Suzi

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 13:39:47

Najlepiej to kupować właśnie w internecie, tak jak i wszystkie inne rzeczy:)

#14 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 08:03:20

z racji tego, że mam duży biust ubrania ciążowe kupowałam przez Internet. W stacjonarnych sklepach w których byłam wszystko było na mnie za ciasne w biuście. Najlepiej pasują ubrania biubiu, bo mają naprawdę dużą rozmiarówkę i nic człowieka nie uwiera.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 16:55:59

Najepiej j to się wymieniać z dziewczynami, po ciąży i tak te ciuchy leżą w szafie.

#16 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 11:43:08

Jeżeli chodzi o ubrania to rzeczywiście opłaca się w odzieży używanej ( o ile takie znajdziemy). U mnie w mieście co lepsze to rozchodzi się błyskawicznie. Natomiast bielizny - nie oszukujmy się - nie chciałabym nosić po kimś. Ja zawsze kupuję w sklepach internetowych - ostatnio kupowałam na e-lady.pl. Bardzo dobre jakościowo rzeczy, i duży wybór. Ceny znośne. Przede wszystkim duży wybór legginsów ciążowych i biustonoszy do karmienia - to chyba się najbardziej przydaje ;)

#17 ~Zuzia~

~Zuzia~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 15:41:47

Ja też u nich kupowałam jakiś czas temu. Teraz mój maluch ma już 2 latka :) Natomiast z tego co pamiętam, oferta była jedną z lepszych jakie udało mi się znaleźć. Polecam e-lady.

#18 Esterkaa

Esterkaa

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 16:49:53

tez korzystam z tego sklepa jest bardzo okej. 

#19 ~abba~

~abba~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 10:19:13

jeżeli chodzi o e-lady - dobry sklep internetowy. Korzystałam i jestem zadowolona.

#20 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 08:29:08

I mają piękną bieliznę ślubną :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych