Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kola~

~Kola~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 22:19:03

Czy mogę kupić polisę u przedstawiciela Compensa, czy lepiej bezpośrednio np. na stronie www?

#2 ~linkaW~

~linkaW~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 21:53:12

To zależy od Ciebie, ale zdecydowanie wygodniej jest na stronie internetowej . Poza tym lepiej jest porównać poszczególne oferty różnych ubezpieczalniani, sprawdź na stronie Rankomat.

#3 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 09:49:14

Jestem może tradycjonalistą, ale zawsze kupuję ubezpieczenie na miejscu w biurze. To ma jedną wielką zaletę, jak ubezpieczam się w Signal Iduna - konsultant zawsze dokładnie wyjaśni mi co zawiera dany pakiet, a co muszę dokupić jeśli chcę np. ubezpieczyć się na wypadek złamanej nogi na nartach.  

#4 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 13:27:21

My często jeździmy za granicę - przynajmniej kilka razy w roku. Zawsze dobrze sprawdza nam się ubezpieczenie "Bezpieczne Podróże" w Signal Iduna. Polecam.

#5 ~Marysol~

~Marysol~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 00:34:03

A wiesz może, czy w Signal Iduna można np ubezpieczyć wózek dla dziecka? Lecimy z małą córeczką i o ten wózek trochę się martwimy..

#6 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 14:44:03

A wiesz może, czy w Signal Iduna można np ubezpieczyć wózek dla dziecka? Lecimy z małą córeczką i o ten wózek trochę się martwimy..

Tak. W SI ubezpieczają wózki dziecięce, bo to wchodzi w skład bagażu podróżnego, też sprzęt komputerowy, telefony itp

#7 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 13:11:39

Tak. W SI ubezpieczają wózki dziecięce, bo to wchodzi w skład bagażu podróżnego, też sprzęt komputerowy, telefony itp

O, to akurat bardzo fajnie że jest taka możliwość. Muszę przejrzeć cała ofertę Signal Iduna.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubezpieczenie, turystyka, polisa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych