Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

u kogo kupujecie meble przez internet?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Bartekk~

~Bartekk~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 10:24:51

Ja również polecam meble - allegro kupowałem ich meble kilka razy i się nie zawiodłem. 

#62 majkowska1

majkowska1

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 10 styczeń 2020 - 09:35:58

Polecam zwracac uwage na to jaki jest czas realizacji wysyłki mebli w sklepie. Bo niekiedy na meble trzeba czekać dość długo. Zerknijcie sobie na przyklad do sklepu Meble Tkaniny, w sklepie mają krótkie czasy realizacji zamówieć bo wiekszość sprzedawanych przez nich mebli maja na magazynie.

Sama jakiś czas temu się meblowałam i wiele akcesoriów i mebli zamówiłam przez internet. Mam wrażenie, ze kiedyś w sklepach stacjonarnych można było znaleźć lepsze jakościowo meble. Teraz jeśli chce się zamówić meble wykonane z drewna, pozostaje jedynie internet. 

#63 wiak73

wiak73

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2020 - 08:13:09

dobre meble w odpowiednim czasie realizacji przygotowuje Puszman. Myslę że dla nich warto wybrać się do sklepu lub poszukać sklepów internetowych które sprzedają ich produkty ;) 

#64 beata.lisek

beata.lisek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 18 maj 2020 - 10:09:28

Jeśli kupuje się meble przez internet to warto sprawdzić, czy sklep oferuje własny transport. Wtedy meble nie przychodzą poobijane. Ja kupiłam w Mirjan24 i jestem bardzo zadowolona. Polskie meble, z gwarancją i w dobrej cenie. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych