Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tytuł technika nawet w 1,5roku!

edukacja nauka

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~novabdg~

~novabdg~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 17:10:35

Kształcimy na najwyższym europejskim poziomie. Dzięki naszej kadrze dydaktycznej (egzaminatorzy OKE, autorzy MEN-owskich programów nauczania) mamy bardzo wysoką zdawalność egzaminów zawodowych na tytuł technika.
W zdawalności jesteśmy najlepsi!
Na większości naszych kierunków zdawalność wyniosła
100%
Po ukończeniu szkoły Słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły na druku MEN i może przystąpić do egzaminu zawodowego.
Rekrutacja w szkołach NOVA trwa przez cały rok. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu i lutym, a o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.
Matura nie jest wymagana
Dokumenty
- świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał, odpis, duplikat lub ksero poświadczone przez notariusza),
- 3 fotografie legitymacyjne,
- zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki w danym zawodzie,
- kserokopia dowodu osobistego,
- podanie o przyjęcie do szkoły (dostępne w sekretariacie)
Czesne
Na wszystkich kierunkach wpisowe 0zł
Wydajemy
- zaświadczenia do ZUS-u,
- legitymację szkolną uprawniającą do zniżek na przejazdy i bilety wstępu,
- indeksy
Zapewniamy promocje, zniżki, stypendia, praktyki zawodowe

#2 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 11:14:28

Hasło wyborcze PIS - "Damy radę". Widać że dają radę. Graty.                                               Ile będzie zarabiał Bartłomiej Misiewicz?

Bartłomiej Misiewicz po odejściu z MON został pełnomocnikiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej do spraw komunikacji. Jak informują dziś "Rzeczpospolita" oraz "Fakt" były rzecznik ministra obrony narodowej będzie zarabiał 50 tysięcy złotych miesięcznie.

Oprócz wysokiej pensji Bartłomiej Misiewicz może także liczyć na służbowy samochód oraz wysoką premię. Będzie ona wynosić równowartość rocznego wynagrodzenia, bo takie są zasady w spółkach strategicznych dla państwa. Aby otrzymać premię, trzeba spełnić warunki postawione przez radę nadzorczą.

We wrześniu 2016 roku weszła w życie ustawa o zasadach kształtowania wynagrodzeń osób kierujących niektórymi spółkami. Miała za zadanie obniżyć ogromne pensje i premie, jakie dostawali szefowie spółek kontrolowanych przez państwo. Obniżka jednak nie dotyczy pełnomocników.

Z ustaleń "Faktu" wynika, że Antoni Macierewicz dostał zielone światło, by w przypadku Bartłomieja Misiewicza zamienić MON na PGZ. Jednak nie było mowy o tak wysokiej pensji. - Antoni pokazał, kto tu rządzi - powiedział dla "Faktu" jeden z polityków PiS.                                                onet.wiadomości

-a tak ładnie przedstawiali wizję dobrego i taniego państwa.

-a tak mocno krytykowali butę, nepotyzm i kolesiostwo za rządów PO-PSL. A tak ładnie mówili że będą słuchać suwerena. -a tak ładnie mówili że obniżą kwotę wolną od opodatkowania każdemu do ponad 6000 tysięcy,

-a obiecywali darmowe leki dla osób powyżej 75 roku życia,

-a obiecywali pomoc dla frankowiczów, itd.

A w zamian co mamy?

#3 ~KatarzynaP~

~KatarzynaP~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 10:30:49

Jestem absolwentką NOVA CE w Bydgoszczy.
Uczyłam się tam na kierunku T.BHP i miałam do wyboru także ten kierunek w szkole która ogłasza się pod tym postem.... Niestety rzeczywistość okazała się fikcją gdy zlikwidowano nam kierunek. MASAKRA.
Polecam NOVA jako świeży Technik BHP! ;)

#4 cosinus

cosinus

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 07:39:02

jestem w Cosinusie. polecam bo naprawdę szkoła z powołania

#5 agnik

agnik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 10:32:54

potwierdzam. Cosinus jest w porządku, bo można się sporo nauczyć i mają dobry sprzęt

#6 ~Pati~

~Pati~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 14:16:27

Polecam Nova CE ! Skończyłam tam naukę i jestem bardzo zadowolona i właśnie dostałam pracę w zawodzie :)

#7 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 17:58:23

Ja również polecam NOVA sama się tam uczę i decyzji nie żałuję!! No i mam legitymację więc tym bardziej super :)

#8 ~Tylko kasę ściągną~

~Tylko kasę ściągną~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 20:30:41

Jestem absolwentką NOVA CE w Bydgoszczy.
Uczyłam się tam na kierunku T.BHP i miałam do wyboru także ten kierunek w szkole która ogłasza się pod tym postem.... Niestety rzeczywistość okazała się fikcją gdy zlikwidowano nam kierunek. MASAKRA.
Polecam NOVA jako świeży Technik BHP! ;)

Półtora roku wykształcicie technika na światowym poziomie??? Potem nie będzie umiał odczytać schematu urządzenia.?

#9 ~Sąd się sypie~

~Sąd się sypie~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 20:51:04

Półtora roku wykształcicie technika na światowym poziomie??? Potem nie będzie umiał odczytać schematu urządzenia.?

Właśnie runęły mury budowlanego gmachu sądu..takich specjalistów kształcicie?

#10 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 16:34:14

Polecam NOVA CE w Bydgoszczy  :wub: atmosfera super a najwazniejsze mam legitymacje  :D

#11 joasia123

joasia123

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 10:53:28

Na szczęście nie wszystkie szkoły wciągają pieniądze od swoim uczniów i są całkowiecie bezpłatne :)

Użytkownik joasia123 edytował ten post 12 wrzesień 2017 - 10:53:40

#12 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 15:07:40

Ja rowniez polecam nova ce :) super zajecia i atmosfera :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: edukacja, nauka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych