Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

467 odpowiedzi w tym temacie

#461 ~Polkoś~

~Polkoś~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 02:28:23

Piszecie o samochodach i nie znając tematu i to takie głupoty że klękajcie narody. A potem ktoś to czyta i robi się z tego afera wykręcona w kosmos taki jest właśnie internet ale dobrze że są ludzie z głową na karku jeszcze ;) tyle w temacie:)

#462 ~22pinokio22~

~22pinokio22~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 05:42:44

No to jak jest już "burza w szklance wody", rzeknę tym co by "kupili, bądź wcale nie" za 500+, reklamowane tu auta - dobrze gadacie trzeba wam jeść dać (n.p. "Andi" ze "Scerbą"), dam rowa wylizać wam !

#463 ~zdesperowany~

~zdesperowany~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 06:47:56

Tylko szkoda, że wielki PIS nie daje tego ze swojej kasy tylko z moich podatków. Zapieprzam po 10-12 godzin dziennie, fizycznie ale zarabiam 7-8 tys na rękę, do pracy mam 35 km, poświęcam swój czas i płace od ch... (b. dużo ) podatku. Zbieram na mieszkanie, nie z kredytu ale swoje z tego powodu wstrzymuję się z decyzją o dzieciach, małżeństwie... W gratisie od Państwa dostaję po du***, za to że uczciwie pracuje swoją ciężką pracą.. nie mam dzieci, żony więc można ze mnie doić podatek, oczywiście już z drugiej skali podatkowej... Zastanawiam się czasem czy nie lepiej było z 5 lat wstecz siedzieć za 2 tys w miejscu zamieszkania, jebnąć 2-3 dziec (kobieta i tak pracuje za 1500 więc już by wyszło na 0) Miałbym ulgę podatkową na dzieci, niższą skalę podatkową, załapałbym się na mieszkanie socjalne...

Wracałbym o 14, kobieta cały czas w domu, obiad na stole, dzieci przypilnowane, komfort finansowy podobny.. na spokojnie można było by piwko strzelić 1, 2, 3 wyspać się a w weekend i flaszeczkę obrobić. 

A tak pozostaje mi rano ciemno, wracam ciemno..

Mieszkam z matką dla oszczędności, kobieta wiecznie niezadowolona bo i cieszyć nie ma się z czego, ja ze stresowany, zmęczony i wkur... widząc nierobów za 500+

wypić też nieee bo rano może jeszcze wydmucham..

Po co pracować jak można dostać z czyiś podatków..?

To jest ratowanie biedy z nieróbstwa (praca jest dla każdego kto ma 2 ręce i 2 nogi) kosztem tych co są zaradni.

kupowanie głosów w kolejnych wyborach

Dają im 500 i nie zagłosują na nich??? kpina i tyle

#464 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 12:20:03

To zapipeprzaj dalej po 12 i pokazuj powodzenia

#465 ~Lolek~

~Lolek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 12:23:12

Panie zdesperowany a co Pan dostał za po panie trollu jak widzę z wypowiedzi wszyscy kradną ale ci chodź dają godnie żyć owszem nie wszystkim się należy ale większość dzieci teraz może gdzieś wyjechać i normalnie się ubrać bo to duża pomoc dla rodziny .

#466 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 10:58:28

Jacy zazdrosnicy..naprawdę macie az tak nudne biedne życie? Wspolczuje wam :-( mąż pracuje zarabia srednio okolo 4tys zl. Drugie dziecko w drodze po tylu latach staran..coz ja nie pracuje i nie pracowalam bo nie musze. Jak bede musiala to pojde do pracy. Nie jestem nierobem ani leniwcem-nie musze pracowac i moge zajmowac sie domem ogrodem dzieckiem bez stresu full czasu. Wiem wiem ze zaraz mnie jakas biedna zaniedbada kobieta mnie zhejtuje badz starszy facet co nie umie na rodzine zarobić.. Coz to komolement ze mi zazdroscicie ;) nie bralam wcześniej kasy i bylo ok a jak dostane to wydam na zajecia dla dziecka i bede odkładać. Wrzucanie wszystkich do worka z patologia świadczy o tym jak wam mamusia nie umiala wychowac. Brak kultury biedaczki

#467 ~Majeran~

~Majeran~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:19:59

Te zdesperowany , a gdzie są te twoje podatki co myślisz ze tylko Ty pracujesz ?   zasiłki zlikwidować bezrobotnym a takich inteligentów jak ty to wysyłać na Sybir - dziecku z buzi chleb wydarł baran !

Jak To powiedział Piłsudski  Polska to naród wspaniały tylko ludzie Kur..y

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych