Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

tylko nie mow nikomu

308 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~to tylko ja~

~to tylko ja~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 10:34:42

- Dla niektórych ten film jest zły już z samego faktu, że powstał. I to się nie zmieni. To coś, czego absolutnie nie rozumiem – mówi w rozmowie z Onetem Tomasz Sekielski. 11 maja o 14:30 premiera jego filmu „Tylko nie mów nikomu” o pedofilii w polskim Kościele. "

-  Wielki Szacunek i Uznanie dla Tomasza Sekielskiego. Za odwage oraz Wysoki Stopien Czlowieczenstwa. Gdyby wiecej bylo takich ludzi - jak Tomasz Sekielski,  ten Swiat bylby lepszy.

Dla mnie osobiscie - Pan Tomasz Sekielski pozostanie na zawsze w Pamieci.

#2 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów

Napisano 11 maj 2019 - 15:03:59

Bo to jest nagonka na kościół, jeżeli ktoś popełnia przestępstwo to powinien być ścigany i ukarany jak każdy obywatel, czy o innych przestępcach robi się filmy by naświetlić problem? nie, albo z urzędu, albo z donosu są ścigani i ukarani, a wy i wam podobni, próbujecie odciągnąć ludzi od kościoła bo jakiś tam ksiądz beee. To jedna sprawa, druga, próbujecie atakami na księży i kościół przyciągnąć do siebie wyborców. KTO MIECZEM WOJUJE, OD MIECZA GINIE, obróci się to przeciwko wam.

#3 Phoenix_7

Phoenix_7

* *

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2204 postów

Napisano 11 maj 2019 - 15:10:44

Bo to jest nagonka

No ja, najgorsze połączenie dwóch chorób - Alzheimer i sraczka...
Biegniesz....... , ale dokąd ??? :o

...

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 11 maj 2019 - 16:20:35

#4 Phoenix_7

Phoenix_7

* *

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2204 postów

Napisano 11 maj 2019 - 15:14:39

cyt.z GP:

"  „Kto podnosi rękę na Kościół, podnosi rękę na Polskę” - twierdzi Jarosław Kaczyński.

Tym filmem podnosisz rękę na Kościół? 

Jeśli podnoszę ją na kogokolwiek, to na przestępców, którzy nigdy nie powinni być księżmi. Ujawnianie patologii wśród duchownych może wpłynąć korzystnie - pod warunkiem właściwych działań strony kościelnej - na tę instytucję. " ( mowi minn. Tomasz sekielski )

- w pelni sie zgadzam z Tomaszem Sekielskim. Jaroslaw Kaczynski wg mnie - bardzo sie pogubil.

Takie cos ( jak te slowa Jaroslawa Kaczynskiego ) akurat znam z wlasnego przezycia i sa to slowa- ktore

atakuja tych - ktorym powinno sie  pomoc.Atakuja te slowa i bardzo uogolniaja , powodujac tzw. " zmylenie i mydlenie oczu " Opinii Spolecznej. Nie tak sobie wyobrazam czlowieka,ktory ma " Odwage Cywilna " 

i potrafi powiedziec " wprost " . 

Nieraz i nie dwa, a wielokrotnie Tomast Sekielski dal

wyraz temu,ze potrafi stanac w Obronie Ofiar.Nie obawial sie mowic i pokazywac tego Publicznie.Nie 

" badal  " tego,czy warto lub czy sie te Jemu " oplaci ".

Poprostu po Ludzku i zgodnie ze swoim Przekonaniem

pokazywal nam patologie panujace wsrod nas.

" nie to zloto - co sie swieci...."

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 11 maj 2019 - 15:49:40

#5 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów

Napisano 11 maj 2019 - 15:24:28

Hahaha, "Tylko nie mów nikomu"   nie musi, wystarczy interesować się swoimi dziećmi, tym co robią, gdzie chodzą, jakie mają problemy, by natychmiast wyłapać że coś jest nie tak. No ale jeżeli dzieci ma się w du***, to są później problemy.

#6 Phoenix_7

Phoenix_7

* *

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2204 postów

Napisano 11 maj 2019 - 15:46:42

Hahaha, "Tylko nie mów nikomu"   nie musi, wystarczy interesować się swoimi dziećmi, tym co robią, gdzie chodzą, jakie mają problemy, by natychmiast wyłapać że coś jest nie tak. No ale jeżeli dzieci ma się w du***, to są później problemy.

No i  tu masz rację, jak tylko się dowiedziałem, że młody chce być ministrantem,  bo łatwa kasa, zrobiła się granda, i aż do sądu trafiła, dziś się z tego śmieje ! :D

...

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 11 maj 2019 - 16:12:53

#7 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów

Napisano 11 maj 2019 - 15:49:12

No i  tu masz rację, jak tylko się dowiedziałem, że młody chce być ministrantem,  bo łatwa kasa, zrobiła się granda, i aż do sądu trafiła, dziś się z tego śmieje ! :D

Z takim podejściem nigdy nie daj też młodemu zrobić prawo jazdy, wiesz tylu jeździ wariatów po drogach. :P    :D

#8 Phoenix_7

Phoenix_7

* *

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2204 postów

Napisano 11 maj 2019 - 15:52:23

Z takim podejściem nigdy nie daj też młodemu zrobić prawo jazdy, wiesz tylu jeździ wariatów po drogach. :P    :D

To żaden argument,  a ile zachodzi w ciążę nawet po pierwszym razie !!! :angry: 

#9 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów

Napisano 11 maj 2019 - 15:55:54

To żaden argument,  a ile zachodzi w ciążę nawet po pierwszym razie !!! :angry:

To jest argument który podałem, nie każdy kierowca trafi na wariata drogowego, tak samo nie każdy ministrant na księdza pedofila, w ciążę nie zachodzi się ot tak, zachodzi się od zaniedbania czegoś.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 16:06:36

Bo to jest nagonka na kościół, jeżeli ktoś popełnia przestępstwo to powinien być ścigany i ukarany jak każdy obywatel, czy o innych przestępcach robi się filmy by naświetlić problem? nie, albo z urzędu, albo z donosu są ścigani i ukarani, a wy i wam podobni, próbujecie odciągnąć ludzi od kościoła bo jakiś tam ksiądz beee. To jedna sprawa, druga, próbujecie atakami na księży i kościół przyciągnąć do siebie wyborców. KTO MIECZEM WOJUJE, OD MIECZA GINIE, obróci się to przeciwko wam.

hej parówo

Teraz stało sie jasne skad  u ciebie   taki avatar, jesteś ofiarą sukienkowego ?

To że ich bronisz   to nawet zrozumiałe, ofiary tak postępują,  nazywa się to wypieranie. .............A może kasiorkę   chcesz jeszcze od    przesladowców wydębić  ?

Ustosunkujesz się ?

#11 Phoenix_7

Phoenix_7

* *

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2204 postów

Napisano 11 maj 2019 - 16:06:45

A ile aborcji potem - prawda? 

A co kochankiem księdza jesteś czy co ?

...

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 11 maj 2019 - 16:12:07

#12 ~to tylko ja~

~to tylko ja~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 16:50:40

Bo to jest nagonka na kościół,

- to nie jest nagonka na Kosciol

jeżeli ktoś popełnia przestępstwo to powinien być ścigany i ukarany jak każdy obywatel,

- tylko,ze wielu ksiezy wykorzystuje to,ze nie jest traktowany jak kazdy obywatel. Malo tego, jest traktowany wielokrotnie jakby byl swiety i nietykalny.

czy o innych przestępcach robi się filmy by naświetlić problem? nie, albo z urzędu, albo z donosu są ścigani i ukarani,

- o innych przestepcach tez robi sie filmy by naswietlic problem. Jest tez takie pojecie " falszywej solidarnosci "  i to sa nieraz mury nie do

przebicia . przestepcy ktory ukradnie,pobije lub napadnie - nie mozna porownywac do ksiedza pedofila. Ksiadz to nie tylko " zawod zaufania publicznego " . To osoba,ktora moze wnikac do duszy u sumienia czlowieka.Ksiad poznaje najbardziej skryte czyny poprzez spowiedz itd. Poprzez Wiare obdarzany jest przez Wiernych Najwiekszym Zaufaniem - jest tez " Posrednikiem do Pana Boga "

....wiec jak sie to ma do Tych Niewinnych Istot , do dzieci i mlodziezy ?

Czy takich " posrednikow " chcialby miec Pan Bog ? Napewno nie

i tacy zasluguja na Potepienie

a wy i wam podobni, próbujecie odciągnąć ludzi od kościoła bo jakiś tam ksiądz beee.

- nikt nikogo nie chce odciagac od Kosciola. Szanuje kazdy jeden

czlowiek u innych takie wartosci jak Wolnosc Sumienia I Wyznania.

Tak jak ja Szanuje kazdego ,kto wyznaje inna Wiare - bo przeciez kazdy Czlowiek ma Wolna Wole

To jedna sprawa, druga, próbujecie atakami na księży i kościół przyciągnąć do siebie wyborców. KTO MIECZEM WOJUJE, OD MIECZA GINIE, obróci się to przeciwko wam.

- nie o glosy wyborcze chodzi i nie o pieniadze. Trzeba umiec

" Spojrzec Prawdzie w Oczy "

#13 ~to tylko ja~

~to tylko ja~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 16:59:20

- wielu zwyklych,prostych i uczciwych ludzi - wierzy bezgranicznie ksiezom . Przeciez " glosza Slowo Boze "  . Umieja ladnie mowic, grac na uczuciach ludzkich.Przywolywac do porzadku oraz dawac kare za grzechy. Wiec wielu z tych " mniej swiatowych " rodzicow nawet nie przypuszcza - ze cos takiego mogloby przyjsc pewnemu ksiedzu do glowy. W zaufaniu pelnym powierzaja swoje dzieci . Czyz ci  rodzice maja byc obarczeni wina ?- jak to sugerujesz ?

Sprawca - jest sprawca i chocby byl nie wiadomo kim . Nawet synem generala

#14 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 17:20:26

- Walka z pedofilią to nie jest walka z Kościołem katolickim, ale musimy chronić dzieci. Nie cofniemy się przed nikim. Przed ręką sprawiedliwości żaden pedofil nie schowa się ani w kurii, ani w żadnej partii, ani w Sejmie. Nie cofniemy się! Wybaczcie emocje, ale sam jestem ojcem - mówi w Płocku, na konwencji Koalicji Europejskiej, lider PO.

- Musimy zmienić rząd i być razem, uśmiechać się do siebie. Polska za tej władzy jest smutna! Polskę trzeba skleić, bo jako naród wtedy będziemy wielką siłą. Polacy, żeby być wolni, muszą być wolni - tacy jesteśmy. Nie akceptujemy wywyższania się, nie akceptujemy przywilejów władzy, nie zaakceptujemy nad sobą żadnego władcy, pana, a tym bardziej króla z dworem, który chce decydować, kto do wspólnoty narodowej może należeć, a kto nie - mówił lider PO.

- Jeśli władza kalkuluje, że oprawca, pedofil jest wpływowy, może pomóc w wyborach i trzeba zostawić go w spokoju, to okrywa hańbą Siebie i urząd, który sprawuje. Tu nie może być żadnej kalkulacji. Jeśli ktoś krzywdzi dzieci to ma iść do więzienia. Koniec kropka - stwierdził lider PO.

- Bezpieczeństwo jest dla wszystkich, bez wyjątku. Tak, dzieci nie głosują. Są słabe, bezbronne i zdane na pomoc dorosłych. Ale absolutną hańbą dla każdego państwa i polityka jest przymykanie oka na ich krzywdę - podkreślał.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 17:39:54

JESTEM RELIGIJNYM FANATYKIEM

wiemy

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 19:17:57

Niebieska tasiemka jest PEDOFILEM?  :o 

#17 ~to tylko ja~

~to tylko ja~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 20:32:35

Oświadczenie arcybiskupa Stanisława Gądeckiego

"Ze wzruszeniem i smutkiem obejrzałem dzisiaj film pana Sekielskiego, za który pragnę podziękować reżyserowi" – napisał arcybiskup Stanisław Gądecki w oświadczeniu. Jak przyznał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, w przeważającej części głos tego filmu zgadza się z doświadczeniami, jakie wyniósł z wielu rozmów przeprowadzonych z pokrzywdzonymi."

- a wiec jednak ? pojawia sie Nadzieja. 

Oby z tego filmu wyroslo Dobro

#18 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów

Napisano 11 maj 2019 - 20:45:26

hej parówo

Teraz stało sie jasne skad  u ciebie   taki avatar, jesteś ofiarą sukienkowego ?

To że ich bronisz   to nawet zrozumiałe, ofiary tak postępują,  nazywa się to wypieranie. .............A może kasiorkę   chcesz jeszcze od    przesladowców wydębić  ?

Ustosunkujesz się ?

Gdzie widzisz że kogoś  bronię kto popełnił przestępstwo? ale nie wrzucaj szmaciarzu wszystkich księży do jednego worka!!!!!!!!!!!!   :angry: Jesteś bezmózgą małpą nie zasługującą na dyskusję.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 20:47:48

JESTEM RELIGIJNYM FANATYKIEM I PEDOFILEM

wiemy

#20 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów

Napisano 11 maj 2019 - 20:51:39

- wielu zwyklych,prostych i uczciwych ludzi - wierzy bezgranicznie ksiezom . Przeciez " glosza Slowo Boze "  . Umieja ladnie mowic, grac na uczuciach ludzkich.Przywolywac do porzadku oraz dawac kare za grzechy. Wiec wielu z tych " mniej swiatowych " rodzicow nawet nie przypuszcza - ze cos takiego mogloby przyjsc pewnemu ksiedzu do glowy. W zaufaniu pelnym powierzaja swoje dzieci . Czyz ci  rodzice maja byc obarczeni wina ?- jak to sugerujesz ?

Sprawca - jest sprawca i chocby byl nie wiadomo kim . Nawet synem generala

No i to jest ich błąd, że z księdza zrobili świętego, i tak naprawdę wierzą w księdza a nie w Pana Boga, ksiądz jest zwykłym człowiekiem, ma być dla ludzi i ludziom służyć, jeżeli gołym okiem widać że do prawdziwego księdza mu daleko, to niestety ale niczego mu się nie powierza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych