Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~o.n.a.~

~o.n.a.~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 19:10:14

zapomnieliście napisać, że część darów przeznaczona jest dla pracownic PCK...

#2 ~anty car~

~anty car~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 20:16:49

Tyle tal po transformacji ustrojowej a tu nic tylko ciągła żebranina?

Należy jeszcze przypomnieć,ze w ciągu ostatnich dwóch lat rządów ,gospodarza regionu Piotra Całbeckiego ilość bezdomnych wzrosła o 50 %.Dzieci głodują a on tymczasem nic tylko baluje ,dekoruje ,odznacza swoich przydupasów ?

Ile pieniędzy wydaje bezensownie, żeby promować siebie ,swoją ukochaną gęsinę, miasto A-Toruń, dla którego jest skuteczny ?

Czy, jest jakaś szansa, na bezpośredni wybór marszałków i zakończenie tego gęsiego cyrku?

#3 ~prima~

~prima~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 21:46:43

racja z tym zbieraniem  w markecie na paczke  w telewizji zas na paczke i można sobie zadac pytanie jak żyć Pani Premier pozdro

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 21:53:22

I jak zwykle dają ci co mają najmniej. A bogaci urządzaja sobie festiwal pod nazwą "rotary - Służba na rzecz innych ponad własną korzyść” i mają czyste sumienie, że wyzyskują biednych przez cały rok.

#5 ~Gośćć~

~Gośćć~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 01:17:34

Święta idą to wszyscy sobie wzajemnie pomagają :)

#6 ~mentor~

~mentor~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 14:20:17

Zygac się chce na to przedswiąteczne zebranie nigdzie nie mozesz przejsc spokojnie zebys nie był nagabywany przez tak zwanychb wolontarjuszy to jakis obłed z tą zebraniną płacę podatki i nich instytucje tego kraju zajmną się tymi co są w niedostatku a to przewaznie na własne zyczenie

#7 ~Lenie do roboty~

~Lenie do roboty~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 16:41:18

Żygac mi się chce od tej kilkunastoletniej żebraniny. Do roboty niech się weżmie patologia. Stoją z tymi koszami przy kasach i działają niemal na wyrwę. Jak nie PCk, to Bank Żywnosci. Jak nie szlachetna paczka to alarmujące smsy w telewizji i wiele, wiele innych. To rafinowane cwaniaki. A teraz jeszcze im dołożyc po 500 zł na dziecko. Jak już to emerytom, którzy na to pracowali przez 40 lat, a nie dzieciorobom. Na dzieci trzeba zarobic samemu.

#8 ~morus~

~morus~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 09:51:01

Żygac mi się chce od tej kilkunastoletniej żebraniny. Do roboty niech się weżmie patologia. Stoją z tymi koszami przy kasach i działają niemal na wyrwę. Jak nie PCk, to Bank Żywnosci. Jak nie szlachetna paczka to alarmujące smsy w telewizji i wiele, wiele innych. To rafinowane cwaniaki. A teraz jeszcze im dołożyc po 500 zł na dziecko. Jak już to emerytom, którzy na to pracowali przez 40 lat, a nie dzieciorobom. Na dzieci trzeba zarobic samemu.

Swieta racja -zgadzam się w zupełnosci

#9 ~Gość Gość~

~Gość Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 12:32:57

Swieta racja -zgadzam się w zupełnosci

Ja rownież tak uważam i drażni mnie ta żebranina.Powiedzenie mowi - jeżeli komuś coś ciągle dajesz czy robisz coś dobrego dla niego bacz by nie uczynił sobie z tego przywileju.
Oczywiście są wyjątki że komuś z reguły starszemu , nieporadnemu człowiekowi należy obowiązkowo pomoc ale czy ludziom młodym ktorzy mogą pracować także? Dzieciorobom rownież nie bo powinni sie zastanowić czy dadzą rade wychować gromadke dzieci a oni uważają że co rok prorok i jakoś to bedzie , bo rozsądni , pracujący i dzieki temu wiecej posiadający mają obowiązek być dla nich sponsorami.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 12:58:39

Ja nie daję w żadne kosze.

Znam biedną porządną rodzinę, w miarę moich możliwości pomagam jej bez pośredników.

Zawsze mogę na nich liczyć, np w drobnych domowych usługach, jak naprawa kranu, przestawienie mebli itd.

#11 ~Czyżby ?~

~Czyżby ?~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2015 - 13:41:03

zapomnieliście napisać, że część darów przeznaczona jest dla pracownic PCK...

Czyżby było coś na rzeczy ? A pamiętacie radną sprzed lat z bursy szkolnej ?

#12 ~Zalewa nas ta żebranina~

~Zalewa nas ta żebranina~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2015 - 13:46:57

Gro z nich to wyłudzacze i nieroby. Emeryt z 800 zł emerytury ma nie więcej od nich i nie żebrze. To ludzie bez honoru. To już taka nacja. A do roboty ani w ząb. Tu paczka, tam zupka, tu dotacja, tam zasiłek, tu węgiel, tam wsparcie dzieci w szkole. ... Osiemdziesiąt procent narodu nie ma więcej i rąk nie wyciąga. Ograniczyłbym te MOPSowe pomoce przynajmniej na początek o 50 procent.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: święta, PCK, Grudziądz, zbiórka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych