Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TVP powinna zrobić program o ...

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 13:25:52

TVP powinna zrobić dłuższy program i pokazać społeczeństwu fakty dotyczące uprawiania "mowy miłości" w wykonaniu PO i jej zwolenników.

Może to otworzy oczy niektórym pałającym nienawiścią i obwiniającym Kaczyńskiego o mowę nienawiści ( z jego ust nie słyszałem nigdy takich obrzydliwych ocen i określeń w stosunku do kogokolwiek ) :

Znalezione w internecie:
"Kiedyś zadałem sobie trochę trudu i zebrałem cytaty, jakimi oPOzycja traktuje braci Kaczyńskich:

• Lech Wałęsa:

„Durnia mamy za prezydenta"
„Kaczyński to mały zakompleksiony człowiek”
„Jarosław Kaczyński sam jest wielką kompromitacją, a tego, co mówi w ogóle nie należy rozważać.”
„Ja nie zmieniam zdania o Kaczyńskich, to mali, zawistni ludzie, uparcie dążący do władzy, nie wiem czy wiedzą, po co oni tą władzę chcą mieć.”

• Radosław Sikorski:

„Można być prezydentem, ale można też być chamem”,
„Dorżniemy watahy”
„Pan się nie przejmuje tym, co wygadują niektóre karły moralne”

• Bronisław Komorowski

po nieudanym zamachu na Lecha Kaczyńskiego: „Jaka wizyta taki zamach, ale żeby 30 metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera".
„Będziemy polować na kaczki tylko teraz jest okres ochronny”
„Kaczyński to przypadek psychiatryczny.”

• Donald Tusk:

„Jeśli nie zrozumiecie, że ta współpraca jest potrzebna, wyginiecie jak dinozaury”
„Bolszewicki temperament Kaczyńskiego i socjalistyczne poglądy na rolę państwa i na gospodarkę upodabniają go, nawet nie do Kwaśniewskiego, lecz do starszych kolegów byłego prezydenta, tych których nazywano kiedyś betonem PZPR.”
- Tusk
„Ja poza krawatami i opalenizną nie jestem w stanie rozróżnić Jarosława Kaczyńskiego od Andrzeja Leppera.”

• Stowarzyszenie Sędziów Polskich o Jarosławie Kaczyńskim:

"Niczym Führer. Też wszystko poświęcił dla narodu. Ein Volk, ein Reich, ein Führer. To już nawet nie jest zabawne"

• Janusz Palikot:

Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy skórę i wystawimy na sprzedaż”
„Apeluję do Lecha Kaczyńskiego, żeby wytrzeźwiał i wreszcie przedstawił opinii publicznej, co naprawdę myśli w pełni swoich przytomnych sił.”
„Dlaczego do Smoleńska wyjechał kartofel, kurdupel, alkoholik, a wrócił mąż stanu? Bo Rosjanie podmienili ciało”
„Kaczyńscy są źródłem wszelkiego zła. Zwłaszcza Jarosław Kaczyński”
„Kaczyńscy są małymi zakompleksionymi ludźmi, którzy nigdy tego nie zrozumieją.”

• Stefan Niesiołowski

"Siedzi, kiwa głową i przebiera językiem w jamie gębowej jak wąż”.
„Kukiz jest płodem Kaczyńskiego”
„Pan Bóg tak stworzył kurczaki, że są inteligentniejsze od kaczek. Podobno kaczki są dość tępe”.
„Lech Kaczyński potrzebuje kuracji, która doprowadzi jego system nerwowy do porządku. Pytanie, czy to chwilowa zapaść, nerwica czy trwałe uszkodzenie, które wcześniej czy później skończy na komisji lekarskiej.”
„Nie warto frustratów komentować. To temat dla psychoanalityka. Takimi sprawami można się zajmować w kategoriach psychologicznej traumy, którą ten pan, odkąd przestał być premierem, przeżywa.”
„Podobieństwo Kaczyńskiego do Gomułki jest uderzające.”
„Nienawiść zalewa mu mózg.”
„Jest prezydentem jednej partii. Stronniczym, zacietrzewionym, mściwym. Wykreśla z listy znajomych Władysława Bartoszewskiego, kompromituje Polskę za granicą, wdaje się w awanturę o kartofla.”
„Jeśli ktoś nie pił taniego wina, to dla mnie jest podejrzany. Bo albo był wychowany w jakimś obrzydliwym luksusie i nie zna życia, albo nigdy nie był młody
"Wyrwiemy Polskę z tych krótkich łapek Napoleona z Żoliborza!", "Kaczki generalnie są dość tępe."Dzięki takim zgromadzeniom, dzięki takim hasłom odzyskamy, co nam podstępem zabrano!" na pikiecie KOD 11 stycznia 2017

• Tomasz Nałęcz:

„Niewykluczone, że będzie jeszcze bardziej pełnym bólu odyńcem szarżującym jeszcze mocniej na różne barykady” – o Jarosławie Kaczyńskim po śmierci matki Jadwigi Kaczyńskiej”
„Kiedy prezes zaczął mówić do tej młodzieży, że Polska jest Titanikiem, to dla mnie było to jakieś polityczne molestowanie, coś na kształt politycznej pedofilii”.

• Wojciech Pszoniak:

„W przypadku Kaczyńskiego czuję, że to nie do końca zdrowy człowiek”

• Jerzy Stuhr:

Zawsze będę patrzył na polityków z obecnie rządzącej formacji przez pryzmat pogardy dla ludzi”

• Maciej Maleńczuk:

„Mimo kompletnego braku aparycji, wzrostu, ani on przystojny, ani pociągający, a jednak to właśnie on stał się symbolem tego narodu. Całkiem możliwe, że ten naród po prostu taki jest – mały, mściwy, z zawężonymi horyzontami.

• Jacek Poniedziałek:

„W tym plastikowym wytworze pisowskich PR-owców, który został prezydentem przez pomyłkę (bo nikt mi nie powie, że ktoś z nich wierzył w sukces Dudy, i że on sam nie był skrajnie zaskoczony wygraną) jak w soczewce skupiają się wszystkie najgorsze cechy ludzi tej paranoidalnej formacji: mściwość, małostkowość, mentalny przerost grasicy, obrażalstwo, dzielenie na gorszych i lepszych, lizusostwo. A teraz jeszcze donosicielstwo do obcego państwa! Niepodanie ręki kobiecie, do tego premierowi kraju, którego jest się prezydentem to chamstwo, prostactwo i gówniarstwo. Mały plastikowy obrażalski laluś!”

• Stowarzyszenie Sędziów Polskich o Jarosławie Kaczyńskim:

"Niczym Führer. Też wszystko poświęcił dla narodu. Ein Volk, ein Reich, ein Führer. To już nawet nie jest zabawne"
"Z całego serca życzę temu łajdakowi jak najszybszej śmierci - ten głupi gnój niszczy naszą Ojczyznę."
Michał Setlak - ekspert z komisji Laska o Jarosławie Kaczyńskim

Do Jarosława Kaczyńskiego: ZDECHNIJ DZIADU! Michał Setlak - ekspert z komisji Macieja Laska!"

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 14:13:49

klik to nowy cyba bądż stefan w.,teroryzuje forum,grozi pobiciem,obraża a administracja gp ślepa i głucha!

klik to nowy cyba bądż stefan w.,teroryzuje forum,grozi pobiciem,obraża a administracja gp ślepa i głucha!

klik to nowy cyba bądż stefan w.,teroryzuje forum,grozi pobiciem,obraża a administracja gp ślepa i głucha!Styk czy tak po ludzku nie jest ci wstyd????

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 13:23:28

Jestem niewygodny,niewygodne sprawy poruszam,co jak widac niepasuje ekipom solidarnosciowym od wielu dni,jestem blokowany przez wirtualna Niemam mozliwosci aby tam cos napisac,odrzuca mnie

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 20:44:30

"S..rwysyny pisowskie", "Szmaty pie..olone", "Wasz koniec jest bliski". Tak wygląda język miłości w wykonaniu b. kandydatki PO. ZOBACZ - GOOGLE

Ile to oskarżeń usłyszeliśmy ze strony polityków totalnej opozycji, że to PiS i telewizja publiczna odpowiada za atmosferę nienawiści.

Czy ci politycy PO, którzy tak namiętnie chcą walczyć z mową nienawiści, zwrócą uwagę na własne szeregi?

Kandydatka KO do Rady Powiatu w Piasecznie i stała bywalczyni wszelkich protestów dała się poznać na Twitterze jako ekspertka od mowy nienawiści. Sama ją bowiem stosuje z wielkim zapałem.

A rozzłościło (choć to delikatne sformułowanie) ją opublikowanie wizerunków osób, które protestowały przed TVP Info i napadły na Magdalenę Ogórek.

Jak ja ich sku..ysynów nienawidzę

@tvp_info podając personalia osób protestujących prowokuje do popełnienia przestępstwa. Jeśli tym ludziom spadnie choć włos z głowy będziecie tak samo winni jak w przypadku śmierci Pawła Adamowicza

S..rwysyny pisowskie, nawołujące do linczu osób, które protestowały pod szczujnią @tvp_info jesteście potworami, a wasz koniec jest bliski. Będziecie zapie..alać w Biedronce,jeszcze chwilę.

Czy jutro protest pod ku.wizją? Też chcę być wymieniona z nazwiska #wszszycybądźmy szmaty pie..olone

(...) Dla tych niedoj..ów morderstwo Adamowicza nie było tak istotne jak parę soczystych słów pod adresem kandydatki SLD na prezydentkę.

To tylko kilka wpisów pani Gosi Szczycińskiej, która szczyciła się zdjęciem profilowym, na którym pozuje z europosłanką Różą Thun.ż

Komentarz jest chyba zbędny…

kpc/Twitter

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 14:51:48

Żegnamy ..."Z odwagą przeszedł drogę swego życia".

Żegnamy męża, brata, krewnego, adwokata, polityka, posła i premiera, a przede wszystkim wiernego syna Polski i Kościoła. Człowieka, który godnie zapisał się w pamięci, z odwagą przeszedł życie - powiedział w homilii podczas mszy pogrzebowej Jana Olszewskiego bp Antoni Dydycz.

Podkreślił, że Jan Olszewski "zapisał się godnie w naszej pamięci".

"Z odwagą przeszedł drogę swego życia. Nie lękał się światła, chętnie wychodził na przeciw prawdzie, bezinteresownie broniąc niesłusznie oskarżonych, a w sposób szczególny opiekował się walczącymi o wolność Polek i Polaków"

- podkreślił. 

Duchowny mówił o rodzinnych korzeniach Jana Olszewskiego, jego dzieciństwie i młodości, wojennych losach i późniejszej działalności, obaleniu jego rządu, aż do ostatnich lat życia.

Wskazał, że w roku 1995 Jan Olszewski założył Ruch Odbudowy Polski.

Jak mówił, Olszewski "nadal starał się uczestniczyć w życiu publicznym zawsze patrząc prosto w oczy przechodniom i rozmówcom".

"Ale źle się zaczęło dziać w państwie polskim z powodu napięć politycznych i nadużyć zwłaszcza gospodarczych. Polemiki (...) zaczęły się przeradzać w agresję.

I co najgorsze, niektóre formacje polityczne zaczęły ogłaszać wojnę polsko - polską. Coś straszliwego, niegodnego Polki i Polaka. Polska prowadziła wojny i nieraz bardzo ciężkie. Nie zawsze zwyciężała, ale nigdy nie prowadziła wojny ze sobą. To potworne oszczerstwo nie znajdowało zgody w umyśle i sercu byłego premiera"

- powiedział duchowny.

"A jeżeli były jakieś napięcia wewnętrzne to nie Polski z Polską, ale Polski z liberum veto i ze wszystkimi, którzy zrywali obrady sejmu lub w nich przeszkadzali. Polska walczyła ze zdrajcami, jak to miało miejsce chociażby przed rozbiorami. Z wszystkimi, którzy chcieli handlować jej wolnością, którzy kolaborowali z wrogiem. Polska nigdy i nigdzie nie prowadziła wojny ze sobą. Z tym oszczerstwem nie godził się Jan Olszewski".

"Trzeba walczyć ze złem. Ono przecież zdarza się w życiu, może mieć miejsce w naszych czasach, ale nigdy nie można nawet pomyśleć o tym, aby Polska walczyła z Polską, wszakże nie można lekceważyć, jak było wspomniane wcześniej, ani zdrad, ani chciwości, ani pychy, ani nienawiści. To nie Polska walczy z Polską. Taka choroba może dotknąć Polkę lub Polaka, ale nigdy Polski" – podkreślił.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 15:29:41

Prezydent Duda: Jan Olszewski walczył o Polskę taką, w której ma zwyciężać uczciwość, a nie cynizm i draństwo......

Zawsze wierzył w wolną, niepodległą, suwerenną Polskę. Była jego marzeniem i treścią jego życia. Stworzył Polskę taką, jaką dzisiaj mamy - w najaktualniejszym tego słowa znaczeniu. Obok prezydenta Lecha Kaczyńskiego, to właśnie Jan Olszewski jest jedną z tych postaci, których wizję dziś urzeczywistniamy - dumną, wolną i solidarną - mówił prezydent Andrzej Duda podczas mszy pogrzebowej Jana Olszewskiego.

Prezydent podziękował śp. Janowi Olszewskiemu za piękne życie, postawę i służbę;

"Dziękujemy za Pana piękną służbę dla Rzeczypospolitej i dla nas - tej Rzeczpospolitej obywateli. Dziękujemy Panu za wszystkie Pańskie słowa, dziękujemy za rady - zawsze mądre i płynące z wiedzy oraz doświadczenia, zawsze wyważone, zawsze propolskie, zawsze propaństwowe, zawsze takie, o których można mówić, że służą Rzeczypospolitej, tak jak ten, który je wyrażał" - mówił prezydent Duda.

"Proszę spoczywać w pokoju Panie premierze, proszę patrzeć z satysfakcją na tę Polskę, którą Pan zostawia - sprawioną także swoją ręką. Wierzymy w to i będziemy czynili wszystko, żeby nadal rozwijała się tak, jak Pan to sobie wymarzył, bo my tez wszyscy takiej Polski chcemy i obiecujemy, że będziemy jej służyć"

- podkreślił prezydent.

"Cześć Pana pamięci Panie premierze. Spoczywaj w pokoju" - zakończył prezydent.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 16:02:38

Premier Morawiecki o śp. Janie Olszewskim: Można zostać pokonanym i zdeptanym, ale pozostać wiernym swoim ideałom

Jan Olszewski jest świadectwem tego, że można zostać pokonanym i zdeptanym, bo tak traktowali go przeciwnicy polityczni, ale można pozostać wiernym swoim ideałom, ojczyźnie, Polsce, solidarności, wolności i poprzez drogę swojego życia uczynić wiele, żeby Polska swoją niepodległość pielęgnowała i rozwijała - mówił Mateusz Morawiecki podczas mszy pogrzebowej śp. Jana Olszewskiego.

Niepodległość - to słowo wymieniane z pietyzmem w mojej rodzinie. Dla mnie Jan Olszewski stał się uosobieniem niepodległości, walki o tę najważniejsza wartość, jaką jest niepodległość. Premier Olszewski przez całe życie świadczył o tym, że pełna niepodległość jest możliwa, że wato o nią walczyć - mówił.

Jan Olszewski wierzył w Europę. "Jako jeden z pierwszych w ramach działalności niepodległościowej, w ramach ciemnych czasów komunizmu złożył wniosek, żeby Polska była członkiem EWG. Później zabiegał o to, walczył o to, w czasie kiedy został premierem" - zaznaczył.

"Walczył przeciwko tym niecnym knowaniom tamtego czasu, początku lat 90-tych, które można streścić pod hasłem: NATO-bis, EWG-bis albo uczynienie z sowieckich baz wojskowych enklaw eksterytorialnych. Walczył z tym, bo wiedział, że Polska, aby w pełni była niepodległa, musi pozbyć się tych demonów przeszłości" - dodał.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 18:15:49

Chciałem się zapytać gdzie są ci moralizatorzy; Tusku 'policzmy głosy', Kopacz i inni byli premierzy? Mają gęby pełne frazesów a nie było ich stać żeby oddać hołd polskiemu patriocie i byłemu premierowi? Prez. Duda i premier Morawiecki pokazali klasę i byli na pogrzebie prez. miasta Adamowicza, chociaż wdowa nimi pogardziła i posadziła ich w głębi żeby "nie mieć ich w zasięgu wzroku".
Teraz wychodzi, że ci moralizatorzy to nie są Polacy, to obca agentura, której dalekie są ideały śp. Jana Olszewskiego, gotowa na każde skinienie swojego mocodawcy jedynie pluć i szkodzić Polsce?!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych